RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #436
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    ma mängin A2-5s palju parema meelega kui A6-9s. Esimestega on rea võimalus ka, teistel on lihtsalt lödivõitu kikker.

    Comment

    • Iphica
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 7

      #437
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      jään tabelimuutust ootama.

      Comment

      • blom
        Julm Donk
        • May 2010
        • 52

        #438
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Aitäh Ranka aitasid oma tabeliga ree peale. Kahtlesin algul sitaks, aga agressiiivsus on võti et võita.
        tra fishid ja dongidd läksid sitaks närvi ja ma pidi maha kukkuma tooli pealt naerust selle peale
        Last edited by blom; 02.12.10, 22:57.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #439
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          np :)

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #440
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Täiendused:
            Kui sa raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise (soovitavalt all-in), teised käed foldi! Kui sa oled CO, button või SB ja sa raised ning keegi tagant reraiseb, siis re-reraise (soovitavalt all-in) QQ+, AK, teised käed fold.


            Sooviks teada miks siin soovitatud CO või SB pealt ka AK, QQ all-in minna, kui terve stack on sees siis ju pole enam positsioonil vahet.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #441
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Niipalju on vahet, et kui sa lõpust raised, siis ei ole su käsi alati nii tugev peale sind olevate mängijate jaoks ja nad reraisevad nõrgema käega. Nende vastu on AK, QQ nuts.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #442
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                kas pole nii, et 9kohta lauas ei peaks kaduma utg+2 vaid hoopis mp3?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #443
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  kas pole nii, et 9kohta lauas ei peaks kaduma utg+2 vaid hoopis mp3?
                  UTG+2 kaob, kõik on õige. Mängijate vähenedes kaotatakse positsioone alates varajasest positsioonist, kui varajased positsioonid otsa saavad, siis hakatakse MP kaotama.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #444
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    UTG+2 kaob, kõik on õige. Mängijate vähenedes kaotatakse positsioone alates varajasest positsioonist, kui varajased positsioonid otsa saavad, siis hakatakse MP kaotama.
                    selge pilt. avastasin, et enamus konvertereid teevad siis vea.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #445
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas con Vaata postitust
                      selge pilt. avastasin, et enamus konvertereid teevad siis vea.
                      Kuidas nii?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #446
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        selge pilt. avastasin, et enamus konvertereid teevad siis vea.
                        Konverterite süsteem teine ja nad ei tee viga.

                        Comment

                        • elrosmeero
                          FPP Pro
                          • Jan 2011
                          • 239

                          #447
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Aga kui ees on raise ja selle callib keegi? See läheb ''Kui ees on raise'' alla?
                          Ja veel kui ma näiteks 3-betin AK umbes 12BB peale ja mingisugune short läheb oma 30-40BB stackiga all in? Kui on väiksem stack kui 30-40BB siis suht kindlalt call vist? Ja üldse milliste kätega veel maksta sellises olukorras?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #448
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            jah

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #449
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                              Aga kui ees on raise ja selle callib keegi? See läheb ''Kui ees on raise'' alla?
                              Ja veel kui ma näiteks 3-betin AK umbes 12BB peale ja mingisugune short läheb oma 30-40BB stackiga all in? Kui on väiksem stack kui 30-40BB siis suht kindlalt call vist? Ja üldse milliste kätega veel maksta sellises olukorras?
                              kui keegi ees raiseb ja keegi callib, siis sinu tagant 3betimist nimetatakse squeezeks... käte valim on nagu tavalise 3beti puhul, sest kartma pead põmst esimest raiserit, enamasti callija teeb seda väikeste pocketitega või broadwayga vms.. juhul kui on enamvähem oskava mängijaga.. fish võib muidugi sellist jampsi ka AA'ga teha, aga selle otsa satud harvem..

                              see AK teema ja shortstacki vastu, siin sõltub muidugi ka positsioonist ja mängija tüübist ja eelnenud actionist... kui tegemist on fishiga ja teeb oma shove kiirelt, siis enamasti seal me AA'd KK'd vastas ei näe.. sõltub ka milline oli ta algne bet jms.. kui on mingi eriti tight regular ja kuskil varasemal positsioonil, siis ma pigem mõtleksin enne shove callimist.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #450
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                kui keegi ees raiseb ja keegi callib, siis sinu tagant 3betimist nimetatakse squeezeks... käte valim on nagu tavalise 3beti puhul, sest kartma pead põmst esimest raiserit, enamasti callija teeb seda väikeste pocketitega või broadwayga vms.. juhul kui on enamvähem oskava mängijaga.. fish võib muidugi sellist jampsi ka AA'ga teha, aga selle otsa satud harvem..
                                Aga kui AA-ga callija on tähele pannud, et sa oled suht trigger-happy pitsitaja, siis callibki ja ootab rõõmsalt sinu squeeze? Siis ka fish?

                                Comment

                                Working...