RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #166
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ma tahtsin siiski veel küsida, et mis kätega te ikkagi shortstacki shove callite? TT+ AK ?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #167
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      QQ+ AK. Olen tähele pannud, et shortstackid omavahel mängivad tihti AJ vs. KQ, aga fullstacki vastu tullakse alati premiumitega.
      Kui ma olen tõstnud AQ, siis mingi 15 BB mehe vastu seda kah maha ei viska. Kui mehe vpip on üle 25, siis muidugi laiendan kõvasti ranget ja kui vpip on 4, siis ainult AA KK. Kui short limbib ja minu raise peale shoveb, siis on tal tavaliselt väike pocket või AA.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #168
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Üks väga naljaks liik shortstackereid on sellised, kelle vpip on u.6 ja lähevad allinn 22+. Vist liiga palju pokermillioni finaallauda vaadanud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Algselt postitas BuildUp
          Ma tahtsin siiski veel küsida, et mis kätega te ikkagi shortstacki shove callite? TT+ AK ?
          Sõltub... QQ+, AK alati, teinekord any pair, any ace etc.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #170
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Sain lõpuks läbi selle teema. Kindlasti loen veel kord. Tänud sellise väärt ette võtmise eest. Õppisin siit teemast nii mõndagi.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Algselt postitas rohelinekonn
              Sain lõpuks läbi selle teema. Kindlasti loen veel kord. Tänud sellise väärt ette võtmise eest. Õppisin siit teemast nii mõndagi.
              Pole tänu väärt!

              Ja Tere Tulemast foorumisse!

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #172
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Algselt postitas alaska
                Üks väga naljaks liik shortstackereid on sellised, kelle vpip on u.6 ja lähevad allinn 22+. Vist liiga palju pokermillioni finaallauda vaadanud.
                Miks peaks shorty 22+ all in naljakas olema? 22+ on iga mittepaari vastu favoriit. Näiteks 22 vr AKo on 53-46. Mööda flopil on suhe juba 73-27. Kui võtame aga range'i ja oletame, et shorty on buttonil: Utg (11%) on shorty taga 34-66. Cut-offi avangu vastu on seis juba umbes 50-50. Ja seda kahtedega.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #173
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Algselt postitas taipupole
                  Miks peaks shorty 22+ all in naljakas olema? 22+ on iga mittepaari vastu favoriit. Näiteks 22 vr AKo on 53-46. Mööda flopil on suhe juba 73-27. Kui võtame aga range'i ja oletame, et shorty on buttonil: Utg (11%) on shorty taga 34-66. Cut-offi avangu vastu on seis juba umbes 50-50. Ja seda kahtedega.
                  Kergesti exploititav.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #174
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas lenC
                    Kergesti exploititav.
                    Kuidas, kui võib eeldada, et tegemist pole arvutiga, kes alati pre-flop nupud sisse lükkab? Ja tegelikult isegi siis, sest sinna 6% peaks mõned käed lisaks paaridele veel ka kuuluma.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #175
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas taipupole
                      Kuidas, kui võib eeldada, et tegemist pole arvutiga, kes alati pre-flop nupud sisse lükkab? Ja tegelikult isegi siis, sest sinna 6% peaks mõned käed lisaks paaridele veel ka kuuluma.
                      Ma sain aru, et PF lükkab AI alati. 6% on iga pocket paar(22+). Exploitida saab nii, et mängid 88 või paremat tema vastu.

                      88 on 50.141% tema range vastu, võib natuke variatsioonivabaduse nimel kokku tõmmata

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #176
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        ma tavaliselt callin shorte 77+ ja suuremad ässad ka

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #177
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          No siis olen mina eriti mööda olnud. Minu vastu on shortidel alati AA käes. Ükskõik, millega ma neid maha callin.

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #178
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Oleneb, kas tegu on hea mitmelaua mängijast shortiega stattidega 6/5 või mängijaga, kes tuli oma viimase kahe dollariga nalja tegema ja mängib iga teist kätt

                            siia ma postitasin hea shortie range'i: http://arion.pri.ee/foorum/index.php...4.html#msg6744
                            saab aimu, millega maha callida

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #179
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Algselt postitas kivisaba
                              ma tavaliselt callin shorte 77+ ja suuremad ässad ka
                              Miks 77+? Miks mitte 22+

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #180
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas antnx
                                Miks 77+? Miks mitte 22+
                                4-5 posti tagasi lenC just seletas veidi oma mõttekäiku. Kui callida 88+ ja ss mängib vaid pocketeid, siis exploitime ta long runnis.

                                Comment

                                Working...