RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #346
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kas see 1 hititud set 10st maksab keskmiselt kinni ülejäänud 9 kaotust (kui arvestada keskmiseks kaotuseks mängu kohta 4,5BB) ? KUI õnnestub saada set ja villain samas midagi setminingus ei hiti (või tal käes näiteks AQ/AJ vms ning flopis ei tule midagi kokku) siis ei oskagi eriti potti suuremaks meelitada, kui vaid tema Cbet kätte saada. Mis oleks parim käitumine selles olukorras, et max value kätte saada?

    Ma ei väida, et see kahjumlik kindlasti on aga lihtslat küsimus põhjuste ja tagamaade kohta (olen juba selline pede kes tahab aru ka saada misk midagi teeb mingis olukorras) :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #347
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      oleneb vastasest ju.
      kui on nt agro, siis las võid callida cbeti ja turni raiseda
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #348
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbetti. Teinekord teeb cbeti ja edasi c/f. Turnil (ja riveril) temalt valuet saada ongi juba haruldasem. Mida statistika näitab selle kasumlikkuse kohta? On kellegil korralikku samplet analüüsida?

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #349
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          No igatahes hemiga filtreerides preflop pocketpaire on need KÕIK alates 22-AA suurelt plussis. Tuletan meelde et setti hitime ühel juhul 9-st ehk 8:1, mitte 10-st. Ja arvestades, et pocketpairid 88+ on sobiva flopi korral igati mängitavad ka ilma setti hittimata, siis on ok, kui panustad iga pocketpairiga potti.

          Comment

          • McFoldberg
            Grinder
            • Nov 2008
            • 731

            #350
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Algselt postitas StripPoker
            Väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbetti. Teinekord teeb cbeti ja edasi c/f. Turnil (ja riveril) temalt valuet saada ongi juba haruldasem. Mida statistika näitab selle kasumlikkuse kohta? On kellegil korralikku samplet analüüsida?


            Reeglid cbetivad reeglina mingi 60-80%. Kust võtad tõestuse enda väitele "väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbeti". Seda parem meile, teeme beti ja saame ise poti = moneyz. Kui hitib ja ei ole nõus foldima = moneyz.

            I don't see the problem.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #351
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
              Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

              Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #352
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Mina olen juba ammu võtnud arsenali KK PF foldimise sarnastel juhtudel. Seda muidugi sii, kui vastas vennad, kelle PFR range on madalam, kui 10%. Üldjuhul saad peksa oma KK-ga. Vähemalt on see nii NL10 limiidis. Arvan, et NL25 suurt ei erine. Sama jama on AK kätega, et tihti hinnatakse seda kätt liialt üle ja minnakse liiga lightilt AI. Üritasin HEM-is filtreerida neid käsi, aga ei saa aru, kuidas ma seda tegema peaksin. Kell palju ka juba...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #353
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Algselt postitas k2snakalle
                  Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
                  Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

                  Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.
                  Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #354
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Aga samas, kui nad on solid regularid, siis ma ei usu, et nad 4bettiksid QQ, äärmisel juhul KK ning enamasti AA. Siiani olen seda vähemalt täheldanud.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #355
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas k2snakalle
                      Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
                      Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

                      Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.
                      Kui oled kindel, et AA ja see sind ei sega, siis võid foldida ju. Suht ebaoluline koht IMHO. Minul tuleb viimase 500k käe juures meelde ehk üks koht, kus UTG+1 3betib ja UTG+2 4betib. Vähemalt enda kogemuse põhjal selliseid olukordi väga tihti ei esine ja isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #356
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas Vapsik
                        Kui oled kindel, et AA ja see sind ei sega, siis võid foldida ju. Suht ebaoluline koht IMHO. Minul tuleb viimase 500k käe juures meelde ehk üks koht, kus UTG+1 3betib ja UTG+2 4betib. Vähemalt enda kogemuse põhjal selliseid olukordi väga tihti ei esine ja isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.
                        Selles osas on mõte sees.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #357
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas ranka
                          Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?
                          Kindlasti! Mind ei kottinud see, et ma pähe oleks saanud (hittisin oma outse õnneks ) Olin sisimas nii kindel, et tal AA, aga miski nagu sundis ikka all-in pushima.

                          Ka mul oli see esimene kord sellises olukorras olla ja minu arust iga kahtlane uus koht tahab läbivaatamist ja arutamist.
                          Et kui satun uuesti sellise koha otsa, siis tean, mis õige otsus oleks (olgu see siis 100- 500k või 1miljoni käe pärast)
                          Ebaoluline koht- me räägime siin 1BI-st ja kui tahta oma winrate-oskused tippu viia, siis on iga halb otsus mõjutav.
                          Ei saa ju nii võtta, et ah lükkan kõik sisse, 1bi, mis see siis on.

                          Comment

                          • McFoldberg
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 731

                            #358
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Algselt postitas ranka
                            Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?

                            Ou gaad. Kaua sa ajad enda seda dogmat, et KK-d ei tohi kunagi preflop foldida? Mis käte peale sa paned keskmised micro regid, kui UTG +1 3betib UTG raise ja UTG +2 cold-4betib? See peab ikka maailma kõige spewim tüüp olema, et seda QQ-ga teha ning nitistunud microregid seda ei ole.

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #359
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Algselt postitas Vapsik
                              isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.


                              Ja see ei ole üldse absoluutselt hea point.

                              Hoia enda mängus leak sees sellepärast, et äkki vastasel juhul teed suuremaid leake? Spewida võib vahepeal, sest long-term winrate väga palju ei muutu sellepärast?

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #360
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Foldberg, sul pole õrna aimu kui räigelt inimesed bluffivad... See on lihtsalt täiesti ulme! Isegi kui ta on solid nit, siis mingi hetk tal võib kannatus katkeda ja teeb QQ+ 4beti ja AKga. Ise NL2 3betin mõnikord ka AQ AKga positsioonist ja 4betin QQ+ positsioonist, sest vastastel ilmselgelt pole mingit aimu rangedest, ja seda teen ofkoors kui ma ikka FS ja vastased ka suht FS. Kui vastane läheb prf AI, siis QQ fold, ultraniti vastu ka KK fold näiteks NL2s on üks selline vend nimega MRobot ja ta on statsidega 5/1, dunno kas ta ikka veel mängib nl2. Need nitid tiltivad vahel ikka kah, sest kõik on inimesed, ja keegi pole perfektselt selge mõtlemisega koguaeg.

                                Comment

                                Working...