Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng
Kas see 1 hititud set 10st maksab keskmiselt kinni ülejäänud 9 kaotust (kui arvestada keskmiseks kaotuseks mängu kohta 4,5BB) ? KUI õnnestub saada set ja villain samas midagi setminingus ei hiti (või tal käes näiteks AQ/AJ vms ning flopis ei tule midagi kokku) siis ei oskagi eriti potti suuremaks meelitada, kui vaid tema Cbet kätte saada. Mis oleks parim käitumine selles olukorras, et max value kätte saada?
Ma ei väida, et see kahjumlik kindlasti on aga lihtslat küsimus põhjuste ja tagamaade kohta (olen juba selline pede kes tahab aru ka saada misk midagi teeb mingis olukorras) :)
Kas see 1 hititud set 10st maksab keskmiselt kinni ülejäänud 9 kaotust (kui arvestada keskmiseks kaotuseks mängu kohta 4,5BB) ? KUI õnnestub saada set ja villain samas midagi setminingus ei hiti (või tal käes näiteks AQ/AJ vms ning flopis ei tule midagi kokku) siis ei oskagi eriti potti suuremaks meelitada, kui vaid tema Cbet kätte saada. Mis oleks parim käitumine selles olukorras, et max value kätte saada?
Ma ei väida, et see kahjumlik kindlasti on aga lihtslat küsimus põhjuste ja tagamaade kohta (olen juba selline pede kes tahab aru ka saada misk midagi teeb mingis olukorras) :)
) Olin sisimas nii kindel, et tal AA, aga miski nagu sundis ikka all-in pushima.
Comment