PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #76
    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

    ei ole pm vaja seletada, bro. huvitavad näited sul lihtsalt

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #77
      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Täpselt identne olukord ju päris eluga, ei ole mingi pokkeri fenomen. Miinimumpalgavennad jagavad Facebookis linke kuidas min. palk tuleks €1,000 'ni tõsta saamata aru kus raha tuleb ja sõimavad Ansipit, samas enamus keskklassi ja eliit mõistavad ja ei lähe rumalustega kaasa :)

      Need 66lk seal on parimal juhul 95% miinimumpalgavendadest, kui mitte veelgi madalamast kihist... NVG gonna NVG.
      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      neid miinimumpalga vendi on ka sinul codecci eluliselt vaja ning tõesti on paljude elukutsete palgad haledalt nirud. Kui kusagil tänaval roosi saad siis tulebki see miinimumpalga vend ja päästab su elu.räägid, et tule siis fking töölt ära kui ei meeldi. Paljude inimeste jaoks, kellel on lapsed ja vb vanemad, keda toita....nende jaoks ei ole see töölt äratulemine nii lihtne. laienda silmaringi natuke ja mõtle kaasa ausõna. Teemast mööda aga su jutt ajab tilti lihtsalt.
      Lugesin oma postituse uuesti üle - kui mu poindile pihta said, siis ainuke offensive osa võis tunduda, et jätsin vahelt välja sõna 'osad' ehk 'osad miinimumpalgavennad'. Vabandan. Loomulikult mul ei ole midagi inimeste vastu kes miinimumpalka saavad ja ei arva neist ka midagi halvasti; paljud tuttavad, sõbrad, perekonnaliikmed endalgi saavad, see pole asi mida häbenema peaks.

      Mu kriitika oli suunatud inimeste pihta, kes saavad enda arvates sitta palka ja siis Facebookis jagavad mingeid idiootsusi, et miinimumpalk tuleks €1000 'ni tõsta vms saamata aru, kust see raha tulema peaks. Eestis ei ole kuskil undisclosed locationis peidus Onu Roberti rahasalve kust võiks lõputult raha võtta ja lihtsalt inimestele jagada. Kui teoreetilises olukorras tõstetakski miinimumpalk €1000 'ni siis mis sa arvad mis enamus äridega juhtuks? Heal juhul käputäis ärisid jääks alles kes ei pea oma uksi kinni panema. Isegi kui mõni bisnes maksab praegu kõigile oma töötajatele €1000+ siis ega nemad sellest puutumata ei jää - kui oled nt hetkel Olympicu baaridaam, saad €1500 kuus ja Maxima kassiirid hakkavad saama €500 asemel €1000 üleöö siis ega sa enam oma €1500-ga ei rahuldu, ehk protsentuaalselt kõiki palkasid tuleks tõsta umbes samapalju. Ettevõtlus ei ole mingi taevamanna, et kõik ettevõtjad suplevad €500-stes ja easy oleks töötajate palku 2x+ tõsta.

      Enamus streigid on idee poolest minu arvates suht rumalad: "Meil on raske töö, ei tule omadega välja, andke meile rohkem pappi". No nahhui see tööandja asi on, et sa omadega välja ei tule? AGA, kui see töötab siis see on ok in my book - streikidega sa pmst abused süsteemi lihtsalt vastu. Enamik töötajaid ei saa reaalselt endale quittimist lubada, aga kui nad kõik korraga seda teevad siis ettevõte saab seda veel vähem omale lubada. Süsteemi abusemine on cool. Aga kui sa tõsimeeli arvad, et su tööandja peaks sulle sellepärast rohkem pappi andma, et sa ei tule omadega välja või su töö on raske siis sa oled suht idikas. Muidugi seda väikest valet streigi põhjuseks kasutada ei ole tingimata halb idee :)

      Muidugi on ka erandeid nagu monopolid, keda ehk mingil määral võiks reguleerida. Kuigi kapitalistlikus maailmas õige play oleks konkurent kõrvale tekitada kui nii profitable äri, aga teatud olukordades see suht mission impossible vast.

      Kapitalism ei ole kindlasti perfektne süsteem, aga siiani paremat ka leiutatud pole :P

      Edit:

      Ja kuidas see antud teemaga haakub? Ma ise võtan ka antud streigist osa, aga ma never ei arva, et Stars mulle midagi võlgneks või ei tohiks rake oma suva järgi tõsta. See on nende firma, kui neil tekib tahtmine võivad rake 10-kordistada ka. Paljud NVG-idikad paraku arvavad, et Stars võtab neil leiva laualt ära - who fucking cares? Mine mängi mujal kui ei sobi. Kui mujal pole mängida loo ise sobiv pokkerituba. Kui sellega hakkama ei saa siis ole vait. Samas seda argumenti valena kasutada, et Starsi mõjutada on ok imo :)
      Last edited by Codecci; 07.11.15, 10:52.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #78
        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

        Tööline vs Tööandja :D




        Last edited by Kakahirmutis; 07.11.15, 11:03.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

          Amaya Gaming teenis 225 miljonit dollarit vähem kasumit kui eeldati. Ju sinna SNE-de rakeback lähebki :)

          Teisipäeval avalikustas Amaya Gaming oma kolmanda kvartali majandustulemused, kust selgus mitmeid huvitavaid numbreid.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #80
            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

            Kui USA turule sisse saaks ,oleks sellest rb muudatusest täiesti pohlad :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              Kui USA turule sisse saaks ,oleks sellest rb muudatusest täiesti pohlad :)
              Saavadki ju, aga USA mängijate vastu mängida ei saa.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #82
                Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                See osariikide kaupa jama on mõttetu... Ja ilmselgelt pole niiditõmbajatest kellelgi seal eriti suurt huvi, et online pokker üle USA lahti oleks, Black Friday oli 2011 ja see oleks juba praeguseks juhtunud, enne tapavad botid online pokkeri ära :P

                Comment

                • Roushie
                  Jube Noob
                  • Jun 2012
                  • 103

                  #83
                  Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #84
                    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                    http://forumserver.twoplustwo.com/28...tests-1569711/


                    UP!
                    Soovitan teema veel üle vaadata, kes pole mõelnud stregist osa võtta. Väga paljud suured nimed WCGrider, Ben86, forhayey, lautie, thecortster, taktloss47 jne võtavad osa

                    Ligi 1k osalejat peaks juba kirjas olema ja osalejaid tuleb järjest juurde.
                    Kui kahtled soovitan vaadata joeingrami podcast Ansky'ga. Ansky selgitab päris hästi selle streigi teema lahti ja miks on mõistlik osa võtta.
                    Last edited by gamblingFTW; 28.11.15, 00:33.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #85
                      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                      Ma kolisin juba starsist ära ,sama rake aga softimad fieldid

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #86
                        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                        Olybeti software on üks ühele Triobeti omaga? Viska mingi screenshot lauast.

                        EDIT: Krt! mõtlesin ,et Kaka päevik :D
                        Last edited by Mrt1989; 28.11.15, 17:34.

                        Comment

                        • Confidence
                          FPP Pro
                          • Mar 2015
                          • 200

                          #87
                          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Olybeti software on üks ühele Triobeti omaga? Viska mingi screenshot lauast.

                          EDIT: Krt! mõtlesin ,et Kaka päevik :D
                          Sama network.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #88
                            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                            Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                            Olybeti software on üks ühele Triobeti omaga? Viska mingi screenshot lauast.

                            EDIT: Krt! mõtlesin ,et Kaka päevik :D
                            Microgaming ikka ehk sama , ei tea kas fieldid on neil sitedel samad? märganud sama nimega venda nii trios kui olys HUs

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Olybeti software on üks ühele Triobeti omaga? Viska mingi screenshot lauast.

                              EDIT: Krt! mõtlesin ,et Kaka päevik :D
                              OlyBet'i tarkvara kui ka mängijaid on täpselt sama, mis TrioBetis. Erinevuseks on eriturniirid, mis on märgistatud rohelise värviga.

                              Uuele mängijale pakutakse:
                              • 500-eurone tervitusboonus (sissemakset ei ole vaja teha)
                              • kuni 30% rakeback


                              30% rakeback'i saavutamiseks tuleb maksta kuus €1200 raket, edaspidi hoidmiseks €600 raket.

                              OlyBet'i ülevaade: http://www.pokkeriprod.com/olybet-rakeback-ja-boonused/

                              Kõik ülevaated, kus tasub eestlastel veel mängida: http://www.pokkeriprod.com/boonused/

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                                Negreanu Poker Life Podcast'is: http://www.pokkeriprod.com/video-dan...ife-podcastis/

                                Comment

                                Working...