PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

    Eile jõudis avalikkuseni PokerStars'i Venemaa veebilehel olevad VIP-muudatused, mis peaksid jõustuma 2016. aasta 1. jaanuarist. Suurema muudatusena on välja toodud Supernova Elite VIP-taseme jõustumine.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/supernova...ob-pokerstars/
  • donkihott
    Jube Noob
    • Mar 2015
    • 118

    #2
    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

    Täpsemalt https://translate.google.com/transla...clnk%26gl%3Dsk

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #3
      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

      Parajad põrsad on.

      Arvan et aja küsimus, kuni teine tõsine tegija kõrvale tekib. Vähemalt tahaks loota.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
        Parajad põrsad on.

        Arvan et aja küsimus, kuni teine tõsine tegija kõrvale tekib. Vähemalt tahaks loota.
        Mitu VPP-d see aasta teeninud oled?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #5
          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Mitu VPP-d see aasta teeninud oled?
          Mis asjasse puutub?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
            Mis asjasse puutub?
            Kui oled Supernova ja kogud aastas 200 000 VPP-d või vähem, siis see muudatus ei tohiks Sinule negatiivselt mõjuda. Pigem võib see olla hea, sest nii võivad mõningad RB-st elatuvad mängijad lahkuda.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

              Mängijad kes elatuvad rakebackist on teistele regularidele kasulikud. See muudatus ei ole minu silmis kellegile positiivne. S.t ega see muudatus uusi mängijaid juurde ei too.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                Mängijad kes elatuvad rakebackist on teistele regularidele kasulikud. See muudatus ei ole minu silmis kellegile positiivne. S.t ega see muudatus uusi mängijaid juurde ei too.
                Mõtlesin kirjutada pika jutu, aga ei viitsi. Lühidalt PokerStars on ettevõte, mis tahab teenida kasumit ja võimalikult kaua, mitte tegeleda heategevusega, sealjuures leida kõige optimaalsem suhe kulude, tulude ja klientide vahel.

                Vaadates ka tööstuse standareid, ei paku mitte keegi PokerStars'ile ligilähedast konkurentsi nende tarkvara, VIP-programmi ja muu sellisega. Pigem on PokerStars kõikides pokkeriga seonduvates valdkondades (kasvõi rakeback) kõige parema väärtusega.

                Ja tööstuse standardid, mis viivad kõik ühte punkti, hoida recreational mängijaid, piiravad just RB-prode mängijate tegevust. Ometi Sa väidad, et need on kõige kasulikumad regularidele ja kindlasti kõige kasulimad ka pokkeritoale, sest nende tulu tuleb pärast pokkeritoa reigi saamist, mitte hea winrate + rakeback.

                Paradoksaalselt, soovitakse hoida recreational mängijaid, süües väljas nõrgemaid regulare, jäävad alles need, kellel on paremad oskused ehk teevad fishi kiiremini tühjaks.

                Seega Sul on õigus ning miljarditööstuse absoluutselt kõik kompetentsed tegijad eksivad ja juba aastaid?

                Ei nad ei eksi. Nagu ütlesin, nad teevad kõik, et hoida tööstus võimalikult mahlane ja kasumlik võimalikult pikka aega ning nende tegevus kindlustab ka selle, et ka Sinul on aastate pärast võimalik netipokkerit mängida.

                Hädaldada ja nutta siin ei ole mõtet, sest kahjuks paratamatult on hetkeline olukord selline. Loomulikult PokerStars on monopol, kellele on raske konkurentsi pakkuda ja seepärast nad saavad ka teha agressiivsemaid muudatusi, aga siiski nende väärtus on kindlasti turu keskmisest üle ja miks peaks selline ettevõte tegelema heategevusega?

                Samamoodi nagu Sina ei foldiks ässasid fishi all-ini vastu, kui tead, et see tal viimane söögiraha, ei foldi PokerSars ka oma ässasid väikese protsendi RB-prode pärast, kellel puudub backdoor plaan ja on väga väike võimalus see muudatus üle elada.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                  Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                  Parajad põrsad on.

                  Arvan et aja küsimus, kuni teine tõsine tegija kõrvale tekib. Vähemalt tahaks loota.
                  unistada ju võib. aga nagu ranka ütles - pokker ei ela ju regularidest. kunagi alguses arvasin ka, et "oh kui kasulik on pokkeritoale regular - nii palju rake toodab saidile". sa ju mänginud väga pikalt ja ilmselt saad tegelikult aru, et see mäng elab ikka nendest, kes deponeerivad. pokkeritoa mõistes on võitev regular sisuliselt parasiit.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                    Väga loogiline-miks vaja elite supernovasi?See rb% oli niigi ülemõistuse kõrge-kohati oli isegi mingil ajal sng-des 80-100% koos kõigi promodega
                    supernova taset tõenäoliselt ei puututa-vb saab isegi veidi juurde valuet
                    Olen isegi mõelnud,et aeg oleks starsil kärpida oluliselt rb-vb selle arvelt tuua huvitavaid promosi juurde. Rahvas kuskile mujale ei koli-vinguvad-aga ei koli, sest konkurendid pikalt maas igas elemendis

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #11
                      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      supernova taset tõenäoliselt ei puututa-vb saab isegi veidi juurde valuet
                      1600$ rahalise boonuse asemel saad samade FFPde eest 1200$ ja freerollid kaovad ka ära.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #12
                        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                        jh, cashige fppd enne uut aastat välja ja sättige goalid ka nii, et selle aasta sees saate boonused lahti, muidu kaotate values 25%. supernovad saavad ka ju korralikult reipi.

                        Kõige suurem probleem asja juures ongi Amaya suhtumine, pmst praegu kustutati ka kähku ära see info. Oodatakse viimase minutini, et grinderid võimalikult palju volüümi aasta jooksul annaksid ja siis öeldakse, sorry, järgmisel aastal su SNE on väärt vähem ja ülejärgmisel aastal mitte midagi. Ma ausalt enam ei imestaks ka kui ametlik teadaanne SNE kadumise kohta oleks aasta pärast, et kutid me kaotame teie SNEd ära, tänan et aasta läbi nolifesite, aga nüüd fuck you.

                        Muidu privador, kui sa ei teadnud, siis high stakes SNGd jooksevadki aint SNE rb pärast. Enamasti on nt 6max hyperites laudades kõik regid, kes trafficut teevad. Lisaks veel starsile rakest suure osa andev zoom, kus eriti PLOs on mäng literally unabeatable ilma normi rb-ta (vähemalt praegusele playerpoolile).
                        Last edited by donkament; 01.11.15, 14:57.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                          Suured sng-lauad võivad nüüd tõesti ära surra. Samas olles olnud kasiinos nn puuk bj -lauas. Kasumit ma kasiinole ei too, kuid siiski turist tuleb pigem minu lauda mängima, kui ta avab tühjas kasiinos uue laua. Nad kardavad selliseid asju. Nad on umbusklikud kõige suhtes ja kui nad on saanud mõningase usalduse asutsue suhtes, siis võivad nad sinna väga palju raha matta. Oled seda liiga palju näinud.
                          Samas noh pokerstarsis ilmselt ehk see "turist" mängib oma raha kuskil mujal maha ja reigirikkamalt, kui sng-s
                          Last edited by privador; 01.11.15, 16:47.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                            Imo kõige suurimad hävijad on brekeven või -5bb fishregid, kes klõbistavad SNE kokku, cashivad boonused ja jäävad veidi plussi.
                            Kui tulevikus viiakse nende rakeback% alla, siis nad peavad uue töökoha valima.

                            Ise genen tavaliselt 230-250k vppd, aga hetkeseisuga olen 300k graafikus (2 kuud minna, istun 252k peal). Kahju, et Stars näkku paneb, aga nagu ranka ytles, siis nemad on turul, et raha teenida.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                              http://forumserver.twoplustwo.com/28...-club-1568814/

                              Comment

                              Working...