PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #61
    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust


    ebanormaalne, aga ju siis nii on. tänx

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      ebanormaalne, aga ju siis nii on. tänx
      See teema ja klausel tekkis pärast Musta Reedet.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

        LOL, mis streik: http://forumserver.twoplustwo.com/28...ation-1569711/

        Nagu Codecci ütles, sellel ei saa olla efekti. Isegi, kui teoreetiliselt kõik regid osaleksid, siis pärast esimest streigi minutit osad näevad, et mängud nii fishsised ja hüppavad laudadesse ning järgnevad koheselt need, kes näevad, et regid laudades ja süsteem kukub kokku.

        Tegelt Stars oleks võinud seda regide asja teisiti ajada. Kõikidele regidele teha Bahama kruiisi välja stardiga kuskilt Londonist, et saate tasuta sõita PCA-le ning keset ookeanit laeva põhja lasta. Ainult üks päästepaat oleks olnud, kuhu oleks PokerStarsi staff mahtunud.

        Oleks vähem vingumist ja vähem selliseid rumalaid ideid :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

          Tänud lingi eest, regasin ära.

          Lühiajalistel streikidel mingi mõju võib olla... Tõenäoliselt mitte kuigi suur, aga midagi ei kaota ka sellega seega miks mitte :)

          Ja üldiselt ma vingumist ei toeta, a'la eestlased vinguvad, et €500 'ga ei ela ära ja nende tööandja peaks neile rohkem maksma - f*ck off, otsi uus töökoht kui ei meeldi, AGA kui see mingi tulemuse võib anda, siis miks mitte.

          See vingumine ei ole kuskilt otsast põhjendatud, Starsi kohus pole osadele mängijatele elatise teenimise võimaldamine, nad võivad üleöö rake 10% uncapped ka panna kui tahavad, nende firma, aga kui vingumine võib mulle meeldivaid tulemusi tuua siis olen in. Nagu eelmise aasta lõpus HU rake cap tõsteti $0.50 pealt $1 peale ja hiljem tagasi $0.50 peale - usun, et vingumisel võis täitsa märgatav osa olla selle otsuse tegemisel :)

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #65
            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            LOL, mis streik: http://forumserver.twoplustwo.com/28...ation-1569711/

            Nagu Codecci ütles, sellel ei saa olla efekti. Isegi, kui teoreetiliselt kõik regid osaleksid, siis pärast esimest streigi minutit osad näevad, et mängud nii fishsised ja hüppavad laudadesse ning järgnevad koheselt need, kes näevad, et regid laudades ja süsteem kukub kokku.
            Kust need fishised lauad tekivad kui ühtki regulari pole? Oled sa kunagi fishi lauda alustamas näinud?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #66
              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

              ma ei teagi miks, aga ma olen nüüd need 66 lk ranti seal läbi lugenud ning üsna hämmastav on see, et edukas pokkerimängija ei saa aru, kust tuleb raha.

              Teine asi, mis tilti ajab on see, et fishist räägitakse kui mingist viimasest tupoist, kellel puudub mängust igasugune arusaam. Arvestamata, et see "fish", kelle najal süsteem ülal püsib, saab dünaamikast aru küll, lihtsalt see ei ole tema valdkond mille exploitimisse ta viitsiks liialt panustada. Tema jaoks on mingi muu eluala suurema ev-ga.

              Vahepeal tahaks ise ka mängida nt nl 25, aga no ei viitsi, sest saad aru, et vastased on elukutselised multitablerid, kelle stiili oleks küll ajalise inputiga exploiditav kuid ilma igasuguse entertainment valueta ning vajab long runi. Viimane mõte küll vb soovunelm aga peegeldab imo hästi rec playeri suhtumist pokkerisse. Ja siis otsidki närvikõdi mujalt, sest pokker ise ei ole enam enough. Ja seda "närvikõdi" pakub nt rohkem kasiinoformaati kuuluv spin & go.

              Ja siis mass multitablerid jonnivad, et tra nad ei saa enam 10h päevas break evenisse grindides RB-ga ära elatud. paras nali.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #67
                Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                Täpselt identne olukord ju päris eluga, ei ole mingi pokkeri fenomen. Miinimumpalgavennad jagavad Facebookis linke kuidas min. palk tuleks €1,000 'ni tõsta saamata aru kus raha tuleb ja sõimavad Ansipit, samas enamus keskklassi ja eliit mõistavad ja ei lähe rumalustega kaasa :)

                Need 66lk seal on parimal juhul 95% miinimumpalgavendadest, kui mitte veelgi madalamast kihist... NVG gonna NVG.
                Last edited by Codecci; 06.11.15, 18:16.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  ma ei teagi miks, aga ma olen nüüd need 66 lk ranti seal läbi lugenud ning üsna hämmastav on see, et edukas pokkerimängija ei saa aru, kust tuleb raha.

                  Teine asi, mis tilti ajab on see, et fishist räägitakse kui mingist viimasest tupoist, kellel puudub mängust igasugune arusaam. Arvestamata, et see "fish", kelle najal süsteem ülal püsib, saab dünaamikast aru küll, lihtsalt see ei ole tema valdkond mille exploitimisse ta viitsiks liialt panustada. Tema jaoks on mingi muu eluala suurema ev-ga.

                  Vahepeal tahaks ise ka mängida nt nl 25, aga no ei viitsi, sest saad aru, et vastased on elukutselised multitablerid, kelle stiili oleks küll ajalise inputiga exploiditav kuid ilma igasuguse entertainment valueta ning vajab long runi. Viimane mõte küll vb soovunelm aga peegeldab imo hästi rec playeri suhtumist pokkerisse. Ja siis otsidki närvikõdi mujalt, sest pokker ise ei ole enam enough. Ja seda "närvikõdi" pakub nt rohkem kasiinoformaati kuuluv spin & go.

                  Ja siis mass multitablerid jonnivad, et tra nad ei saa enam 10h päevas break evenisse grindides RB-ga ära elatud. paras nali.
                  Midagi sellist jah. Praegusel hetkel jonnitakse selle üle nagu eemaldatakse keegi mängust, aga ei eemaldata, vaid muudetakse tingimusi. Argumenteerimise koht ei ole see, et kas praegune või vana oli parem, vaid see, kas oleks mõeldav praegusele aletarntiiv.

                  Mina näen, et maksimaalselt korraga mängitavate laudade arvu vähendamine oleks parem lahendus, kui praegune tuim rakeback'i alandus. Seetõttu antud streik on ka täiesti nonsense - nõutakse vana süsteemi tagasi, mis ei ole jätkusuutlik ja seda ei tule kunagi, vaid regularid peaksid mõistma ,et ajad ei ole enam need, mis vanasti ning äkki proovima saada natukene paremad tingimused.

                  Tehku viisakas organiseerimine, viisakas plaan ning surugu sellele, et saaks PokerStarsiga ühe laua taha istuda. PokerStars on varasemalt näidanud, et nendega on võimalik läbi rääkimisi pidada ning mõistlikeid lahendusi ka kuulda võtnud. Ähvardused ja sund-streigid ei viii kuhugi - neil puudub efekt ja lihtsalt tühja kargamine ning mõttetu lõugamine.

                  Vähem laudu tähendaks parem fish-reg ratio, kiiremad mängud ning VIP-levelite väärtused tõuseksid aka neid on raskem saavutada, kuna pead selle saavutama vähema arvu laudadega. Oskuste level ei tõuseks, sest need, kes on BE pornovahjtijad, need on be ka 12 lauaga kui ka 24 lauaga.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #69
                    Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                    Lol. Tõsimeeli usud et pokerstars tegi sellise otsuse, et traffic jätkusuutlik oleks?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #70
                      Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                      Ranka, PokerStarsi ei huvita parem fish-reg ratio kui see tähendab rake vähenemist. Long-term pokkeri jaoks mingi max 6 lauda oleks jah parim peaaegu kõigile, aga nad ei saa lubada nii järsku revenue vähenemist. See on ainult jutt, et nad teevad praegust plaani selle jaoks - reaalsuses puhas cashgrab.

                      Nad loodavad, et nende kasum jääb koheselt minimaalselt samaks või tõuseb tänu kõrgemale rakele (otseselt ei tõsteta, aga väiksem rakeback tähendab sama asja). Regularidel ei ole kuskile mujale minna (mis on tõsi), seega nad loodavad, et need regularid kes quitivad, vähendavad nende profitit vähem kui see mis nad suurema rakega gainivad. Kas see ka tõele vastab, seda näitab aeg.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Ranka, PokerStarsi ei huvita parem fish-reg ratio kui see tähendab rake vähenemist. Long-term pokkeri jaoks mingi max 6 lauda oleks jah parim peaaegu kõigile, aga nad ei saa lubada nii järsku revenue vähenemist. See on ainult jutt, et nad teevad praegust plaani selle jaoks - reaalsuses puhas cashgrab.

                        Nad loodavad, et nende kasum jääb koheselt minimaalselt samaks või tõuseb tänu kõrgemale rakele (otseselt ei tõsteta, aga väiksem rakeback tähendab sama asja). Regularidel ei ole kuskile mujale minna (mis on tõsi), seega nad loodavad, et need regularid kes quitivad, vähendavad nende profitit vähem kui see mis nad suurema rakega gainivad. Kas see ka tõele vastab, seda näitab aeg.
                        Ei vaidle vastu ega olegi väitnud vastupidist. Ilmselgelt praeguse muudatusega ei ole lambad rahul ning hundid söönud. Deponeerijaid nad ei kaota, cashoutijaid osasid küll, aga enamus jääb alles ning kõik üleliigne 30%+ alates rakeback liigub siis juba PokerStarsi taskusse.

                        Nagu ütlesin oleks olnud parem lahendus ning siinkohal need streigid küll ei aita, kui puudub otsene plaan. Vana süsteem kindlasti tagasi ei tule, sest muudatuste jada on juba liiga suur, et neid nüüd ümber pöörata.

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        Lol. Tõsimeeli usud et pokerstars tegi sellise otsuse, et traffic jätkusuutlik oleks?
                        Kust sa selline väide? Sõna "lol" jäta järgmine kord kirjutamata, sest siis äkki su kommentaare võetakse edaspidi tõsisemalt.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #72
                          Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                          Kusjuures ei tea midagi, ma hakkan vaikselt uskuma... 300 inimest juba kirja pannud. Hästi organiseeritud streik võiks idee poolest ju töötada küll. Miks mitte proovida?

                          PokerStars.FR 'is midagi taolist oli läbi läinud, täpseid detaile ei tea

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kusjuures ei tea midagi, ma hakkan vaikselt uskuma... 300 inimest juba kirja pannud. Hästi organiseeritud streik võiks idee poolest ju töötada küll. Miks mitte proovida?

                            PokerStars.FR 'is midagi taolist oli läbi läinud, täpseid detaile ei tea
                            Ma miskipärast arvan, et PokerStars enne nende muudatuste arutamist ja lõpliku allkirja andmist selliste asjadega juba ka arvestas.

                            See pole tühine HU rake muutmine vms. kus mõju avaldub ühele teatud grupile, vaid absoluutselt kõikidele mängijatele, kes kuulõikes saavutavad Platinium taseme.

                            Samuti tarkvara arendusse on investeeritud palju aega ning raha, mis tähendab, et muudatust on planeeritud juba pikemalt.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #74
                              Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Täpselt identne olukord ju päris eluga, ei ole mingi pokkeri fenomen. Miinimumpalgavennad jagavad Facebookis linke kuidas min. palk tuleks €1,000 'ni tõsta saamata aru kus raha tuleb ja sõimavad Ansipit, samas enamus keskklassi ja eliit mõistavad ja ei lähe rumalustega kaasa :)

                              Need 66lk seal on parimal juhul 95% miinimumpalgavendadest, kui mitte veelgi madalamast kihist... NVG gonna NVG.
                              neid miinimumpalga vendi on ka sinul codecci eluliselt vaja ning tõesti on paljude elukutsete palgad haledalt nirud. Kui kusagil tänaval roosi saad siis tulebki see miinimumpalga vend ja päästab su elu.räägid, et tule siis fking töölt ära kui ei meeldi. Paljude inimeste jaoks, kellel on lapsed ja vb vanemad, keda toita....nende jaoks ei ole see töölt äratulemine nii lihtne. laienda silmaringi natuke ja mõtle kaasa ausõna. Teemast mööda aga su jutt ajab tilti lihtsalt.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #75
                                Re: PokerStarsi VIP-muudatused: kaob Supernova Elite ja palju muud?

                                Jutu point lendas veidi üle su pea, bro.

                                Kui ikka pihta ei saa ja huvi pakub võin homme PM-is seletada, täna magama.
                                Last edited by Codecci; 06.11.15, 19:53.

                                Comment

                                Working...