Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil.

    Kokku on kavas 9 erinevat turniiri. Võrreldes eelmise aastaga on kavasse lisatud SNG Double Shootout turniir. Esmakordselt toimuvad meistrivõistlused Hotell Radisson Olümpia Olympic Casinos.

    Kava leiad aadressilt: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...istlused-2014/
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #2
    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Miks HU-d pole?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

      tuleb teise lainena koos team eventiga.
      võtab liialt ressurssi, et samal ajal teha, kuna pm üks populaaremaid evente ja vast saab nüüd nii teha, et on ruumi mängida, mitte paar flippi.

      Comment

      • veeretas
        • Apr 2010
        • 412

        #4
        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
        Miks HU-d pole?
        Arvatavasti tuleb siis eraldi event, nagu see aastagi, HU-le

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

          Triobet garanteerib 12 000 euro väärtuses EMV pileteid. Lisainfo: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...ifikatsioonid/

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

            Sai reedel olümpsi laivis Siboldiga veidi EMV'ga seonduvat arutatud ja kui õigesti meelde jäi, siis selle aasta EMV teise osa kava pole veel päris täpselt paigas. Pakkusin välja, et võiks see aasta kavas olla ka turbo ja hüperturbo turniirid. Turbo turniirid on laivis vägagi populaarsed ja hüperid moodustavad SNG actionist vist valdava enamuse ja hüper turniirid muutuvad ka järjest popimaks. Kui kavas on nt HORSE turniir, mis on põhimõtteliselt surnud mäng, (Starsis nt cashilaudu hetkel 0, mõni turniir päevas on, suurim 1k gtd auhinnafondiga), siis võiks vähemalt kaaluda turbo ja ht kavva võtmist.

            Kuna mõlemat mängiks tõenäoliselt küllaltki sama seltskond, siis saaks need ühel päeval ära pidada, nt laupäeval, 3h vahedega. Ht 10 min levelitega jõuaks selle aja peale ft'ni ja ft seltskond jõuaks ka late regiga veel turbole peale, kui on tahtmist pelada. Laiv festivalidel nii üldiselt mäng käibki, suuremate festivalide ajal on võimalik ka 3 turniiri päevas ära mängida tahtmise korral. Kasiinole ka +EV kui gämbleritel vaba aega kasiinos, ise võtaks ka paar õlut ja ajaks teiste mängijatega turkade vahel juttu. Võiks arutada, kas oleks huvilisi?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

              Palju rahvaturniiri levelite pikkus on?

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #8
                Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                /.../siis võiks vähemalt kaaluda turbo ja ht kavva võtmist.

                Kuna mõlemat mängiks tõenäoliselt küllaltki sama seltskond, siis saaks need ühel päeval ära pidada, nt laupäeval, 3h vahedega. Ht 10 min levelitega jõuaks selle aja peale ft'ni ja ft seltskond jõuaks ka late regiga veel turbole peale, kui on tahtmist pelada. Laiv festivalidel nii üldiselt mäng käibki, suuremate festivalide ajal on võimalik ka 3 turniiri päevas ära mängida tahtmise korral. Kasiinole ka +EV kui gämbleritel vaba aega kasiinos, ise võtaks ka paar õlut ja ajaks teiste mängijatega turkade vahel juttu. Võiks arutada, kas oleks huvilisi?
                Väärt mõte. Mõnel see nupp ikka nokib kohe. Ma lülitaks kavva ka flipament-turniirid, nii NLH-s kui Omahas. Sest palju needki aega võtavad ja mis see paar komplekti medaleid lisaks enam jagada pole. Kasiinole ka +EV ja gämbleritel ka vahva olla.

                Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis see rahvakas ongi otseselt ju turbo, 15 min tasemetega, kus ühe tasemega jõutakse vaevalt üks orbiit läbi mängida. Kui turbomaks enam saab lives midagi ajada!?

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  Väärt mõte. Mõnel see nupp ikka nokib kohe. Ma lülitaks kavva ka flipament-turniirid, nii NLH-s kui Omahas. Sest palju needki aega võtavad ja mis see paar komplekti medaleid lisaks enam jagada pole. Kasiinole ka +EV ja gämbleritel ka vahva olla.

                  Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis see rahvakas ongi otseselt ju turbo, 15 min tasemetega, kus ühe tasemega jõutakse vaevalt üks orbiit läbi mängida. Kui turbomaks enam saab lives midagi ajada!?
                  Erps, miks taaskord kibestunud? Pokkerioksused peaks tänapäevaks olema edasi arenenud no set no bet ja ülepaari ootamise ajastust. Mis sinu mõistes on flippamine on oskajale mängijale netis suurim kullaauk, siin on skilli osa pikas perspektiivis sama suur kui mistahes muus pokkerivariandis. Rahvakas on ka turbo, aga see on meistrikate kontekstis freeroll pmst. Imo võiks surnud/surevate mängude olemasolul vähemalt kaaluda ka populaarsete ja vägagi mängitavate mängude lisamist.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                    Palju on omaha Hi-low ja horse elukutselisi Eestis ning palju turbo/ht elukutselisi? Vist 1-2 hi-low mängijat on, ht ja turbo peal on üle kümne kindlasti. Paljud mängivad vähemalt teatava regulaarsusega horset? Mina ei tea kedagi, samas turbot/ht'd mängivad tõenäoliselt enamus harrastajaid teatava regulaarsusega, sest siin rekside edge ROI-wise on väiksem. Julgeks väita, et teema tõstatamine on õigustatud.

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #11
                      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                      See on puhtalt sinu illusioon, et nendes netiturbodes ja hyperites mingit erilist skilli on – mehhaanilisemat mänguliiki pole olemaski. Loomulikult kes tabelite järgi uhavad, neil on mingi "skill" nende vastu kes lihtsalt lõbu pärast neid lasevad.

                      Fakt jääb faktiks, et lives üle ühe orbiidi ei jõua mängida 15 min tasemetega 9-10 mängija laudades, enamasti ei jõua orbiiti läbi mängidagi. Mõelda ju võib teha 6-max turna 10 min tasemetega ja piiratud mõtlemisajaga, aga täislauas 10 min turna on lihtsalt naeruväärne.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                        Turbodes ja ht'des on skilli ikka palju rohkem kui lihtsalt nashi lükata, pole mõtet väita vastupidist. Nagu leidub inimesi, kes mikskipärast tahavad vahest horset mängida, leidub lisaks minule ka neid, kes tahavad veidi kiiremas mängus enda oskuseid proovile panna meisrikate raames. Miks peaks sinu seisukoht tähtsam olema?

                        Edit: vana hea erps, vaidleb asjade üle milles teadmised absoluutselt puuduvad. Turbode ja ht'de skill on illusioon... Andu SNE on illusioon ja ma võin ka enamust enda netiteenistust illusiooniks pidada? Sõiduvees...
                        Last edited by muruntau; 11.02.14, 14:26.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #13
                          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                          Naisteturniirile võiks minna kui ainult paruka üles leiaks , ei tea kas nad katsuvad järgi ka enne regamist?

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #14
                            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            See on puhtalt sinu illusioon, et nendes netiturbodes ja hyperites mingit erilist skilli on – mehhaanilisemat mänguliiki pole olemaski. Loomulikult kes tabelite järgi uhavad, neil on mingi "skill" nende vastu kes lihtsalt lõbu pärast neid lasevad.

                            Fakt jääb faktiks, et lives üle ühe orbiidi ei jõua mängida 15 min tasemetega 9-10 mängija laudades, enamasti ei jõua orbiiti läbi mängidagi. Mõelda ju võib teha 6-max turna 10 min tasemetega ja piiratud mõtlemisajaga, aga täislauas 10 min turna on lihtsalt naeruväärne.
                            Mängin netis up to nl1k 6max cashi ja viimane kord kui tcoopi tegin tundsin et olen 0 või vb isegi - seal suuremates buyinides ja just hüperites siis. Lisaks veel seda, et olen ikka päris palju turniire kunagi mänginud kah. Et see sinu jutt on imo väga idiootne ikka. Sama väita et vend kes pole kunagi HORSE mängind on ka võrdne meestega, kes mängivad seda igapäevaselt kuna holdemi osas teeb uue perseaugu neile vms. See osa on muidugi õigus et live on sitaks aeglane aga imo pole pokerstars ka just miski ulme kiire koht, mingi kella juurde võtmine peaks olema vägagi võimalik samas.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #15
                              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                              Point on rohkem selles, et netis tuleb see õrn turbode skill esile üksnes väga meeletu volüümi puhul. Loomulikult on ka 25 BB-ga mängus pisut rohkem pokkerit kui 10 BB-ga, aga siiski mitu kätt sul õnnestub mängida live 10 min tasemetega turnal, enne kui oledki push/fold seisus? Mitu sellist live-turnat peaks läbi mängima, et kellegi eelis või skill maksvusele pääseks?

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Turbodes ja ht'des on skilli ikka palju rohkem kui lihtsalt nashi lükata, pole mõtet väita vastupidist. Nagu leidub inimesi, kes mikskipärast tahavad vahest horset mängida, leidub lisaks minule ka neid, kes tahavad veidi kiiremas mängus enda oskuseid proovile panna meisrikate raames. Miks peaks sinu seisukoht tähtsam olema?
                              Ma tean, et leidub selliseid kiirusejanulisi isikuid, sestap soovitasingi teha ka väiksed flipamendid meistrikate raames :) Ja kes ütles, et minu seisukoht peaks tähtsam olema? Ise soovisid, et arvamust avaldataks.

                              Comment

                              Working...