Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #46
    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    Mingitel tiitlimängudel võiks skilli osakaal jääda suuremaks ikka, muidug kaob point ära. Muru on lihtsalt fish ja tahab gamblida.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #47
      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

      No see ei pea EMV nime kandma, võib olla lihtsalt kõrvalturniir turbo vms

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #48
        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

        Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
        Mingitel tiitlimängudel võiks skilli osakaal jääda suuremaks ikka, muidug kaob point ära. Muru on lihtsalt fish ja tahab gamblida.
        Mis skillist saab hi-lo või horse turna puhul rääkida, paar inimest ainult mängib neid eestis regulaarselt. Pakuks et kui meistrikatel oleks ht ka olemas, siis keskmine ht mängija jagab oma mängu way rohkem kui keskmine horse mängija

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #49
          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

          Starsi 3x turbode struktuur suht perfy naide. Muru ideed uleuldiselt nutsid ja ega horsed jm ei peaks selle korvalt kuskile kaduma ju - erinevus rikastab:(. Ma naen turbosi kull vaga populaarsed olema ja rohkem fieldi ei saa lihtsalt kuidagi negatiivne olla.

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #50
            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Starsi 3x turbode struktuur suht perfy naide. Muru ideed uleuldiselt nutsid ja ega horsed jm ei peaks selle korvalt kuskile kaduma ju - erinevus rikastab:(. Ma naen turbosi kull vaga populaarsed olema ja rohkem fieldi ei saa lihtsalt kuidagi negatiivne olla.
            täpselt

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #51
              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

              Ma arvan, et kui saaks flipata tiitli peale tuleks ka päris suur osalejate arv, lets do it?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #52
                Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                Ma arvan, et kui saaks flipata tiitli peale tuleks ka päris suur osalejate arv, lets do it?
                See tiitli väärtuse WAY ülehindamine seisab täiega progressil ees imo.

                Kumb oleks meeldejäävam ja genereeriks rohkem mainstream huvi, kas see, et 2014 Omaha H/L meister on ala Rain Elmik või et Eesti 2014 meistrivõistlustel osales rekord arv inimesi?

                Imo saadaks teine uudis selge signaali, et pokker on endiselt cool, saaks kindlalt ms meedia kajastust ja oleks üleüldse igatepidi positiivne. Esimene on aga oluline vaid fieldile, kes niikuinii juba meistrikatel käib.


                Samas õigepokkerimängija ei shove K6s, vaid ootab ikka normaalse käe ära ja karistab need trussikumehed ära kui lõpuks saab.
                Last edited by KristjanLaas; 16.02.14, 13:26.

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #53
                  Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                  Kvaliteet over kvantiteet imo, aga eks arvamused ongi erinevad, tahate suure fieldiga turnasid, siis võiksite starsi logida. Mida see rekordarv annab, mitte sittagi, nagu ma ütlesin, flippama tuleks ka paljud inimesed, pointi ikkagi ei ole.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #54
                    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Kvaliteet over kvantiteet imo, aga eks arvamused ongi erinevad, tahate suure fieldiga turnasid, siis võiksite starsi logida. Mida see rekordarv annab, mitte sittagi, nagu ma ütlesin, flippama tuleks ka paljud inimesed, pointi ikkagi ei ole.
                    Lol wat? Selle loogika järgi võid oma kaheksa parima sõbra/parima pokkerimängijaga ka kusagil homegames Eesti meistri välja selgitada.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #55
                      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                      Ning kuda seal kvaliteeti on kui parimad mängijad kohalegi ei tule.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #56
                        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                        Ühe turniiri järgi on nagunii väga kvaliteetne mingi formaadi Eesti meister välja selgitada.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #57
                          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                          pokeris on üldse väga ret mingi ühe donkamendi põhjal anda välja mingi olulisusega "tiitel". lihtsalt meistrivõistlused kui üritus/bränd peaks meelitama kokku võimalikult palju inimesi, kes moodustaksid võimalikult suure prizepooli, mis omakorda meelitaks järgmine aasta uusi inimesi juurde jne. iga ettevõtmine, mis suurendaks emv käivet ja kajastust, oleks +ev. eesmärgiks peaks olema võimalikult suured fieldid ja auhinnarahad, kui võtta sihiks "tiitli võitja peaks olema parim mängija", siis võiks hoopis võtta 9 parima roi/profiti/hourlyga eestlast ja laskma neil omavahel 10k sng-d teha ja ev joone järgi valitakse võitja.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #58
                            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                            Kes ei tule kohale? Need, kes ei tule, ei tule siis ka kui igaüks saaks uksel oma tiitli kätte riidehoiu töötajaga flipamise peale.
                            Kas ja mis formaatides seda asja teha, on küsimus, mina tean umbes täpselt peaaegu kõikki praeguseid meistreid, mõni üksik erand. Kui nüüd välja jagada 24 emv tiitlit siis devalveerib see tiitli väärtust. Idealiseeritud nägemus, nagu meelitaks ht turniir kuskilt kivi alt välja salapärased netigrinderid, kes onlines suuremaid rahasummasid tasku panevad aga livet ei viitsi mängida, sest pole "nende" mäng. Muru pakutud variant ehk siis 10k, kiired levelid, on deepstack turbo nime all olemas olnud olympsi turnade nimekirjas ja sisuliselt ei erine rahvaturniirist.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #59
                              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                              Võiks lihtsalt mingi käevõru anda vms nagu wsopil (või äkki antaksegi , hui tean)

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #60
                                Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                                Kvaliteet over kvantiteet imo, aga eks arvamused ongi erinevad, tahate suure fieldiga turnasid, siis võiksite starsi logida. Mida see rekordarv annab, mitte sittagi, nagu ma ütlesin, flippama tuleks ka paljud inimesed, pointi ikkagi ei ole.
                                Jumal aita!

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Lol wat? Selle loogika järgi võid oma kaheksa parima sõbra/parima pokkerimängijaga ka kusagil homegames Eesti meistri välja selgitada.
                                Väga hästi öeldud. Minu arvates olekski normaalsem, kui järgmised meistrivõistlused toimuks ETPF/pokernewsi suvepäevadel. Mida need rekordarvud ikka annavad. Parim variant oleks nii, et oleks freerollid, millele kõik sponsoreerivad saidid panevad välja auhinnad, lisaks veel tammepärjad ja Sovetskoje duss, millega kolm esimest üksteist pritsida saavad.

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                Ühe turniiri järgi on nagunii väga kvaliteetne mingi formaadi Eesti meister välja selgitada.
                                This! Mida vähem mängijaid seda tugevam on turniiri võitja, sest teised lihtsalt ei julge kunnide vastu mängida.

                                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                                pokeris on üldse väga ret mingi ühe donkamendi põhjal anda välja mingi olulisusega "tiitel". lihtsalt meistrivõistlused kui üritus/bränd peaks meelitama kokku võimalikult palju inimesi, kes moodustaksid võimalikult suure prizepooli, mis omakorda meelitaks järgmine aasta uusi inimesi juurde jne. iga ettevõtmine, mis suurendaks emv käivet ja kajastust, oleks +ev. eesmärgiks peaks olema võimalikult suured fieldid ja auhinnarahad, kui võtta sihiks "tiitli võitja peaks olema parim mängija", siis võiks hoopis võtta 9 parima roi/profiti/hourlyga eestlast ja laskma neil omavahel 10k sng-d teha ja ev joone järgi valitakse võitja.
                                eksid. Meistrid on kogenud vanameistrid, kes second nutse foldivad.


                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Samas õigepokkerimängija ei shove K6s, vaid ootab ikka normaalse käe ära ja karistab need trussikumehed ära kui lõpuks saab.
                                Kuldsed sõnad.
                                Last edited by atsetoon; 16.02.14, 18:13.

                                Comment

                                Working...