Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #151
    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

    bad beat story unustasid rääkimata..

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #152
      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

      T'na rahvakale veel pileteid on? seal kodukal oli 0 osalejat täna, kas kl 10 algab öösel? täna

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #153
        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        T'na rahvakale veel pileteid on? seal kodukal oli 0 osalejat täna, kas kl 10 algab öösel? täna
        Praegu algas 1C kell 16.00 ja see on viimane day 1. Õhtul 22.00 on Day 2, kus mängitakse võitjani ehk sinna saavad edasisaanud day 1-st. Kui lähed praegu 1C-le, siis võimalus vb waiting listist peale saada. 1A-l sai 14 inimest waiting listist sisse näiteks.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #154
          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

          ei unustanud, polnud plaaniski, mis muidugi ei tähenda, et see aset ei leidnud

          aga mu probleem polegi bad beatiga seotud, vaid turniiri struktuuriga

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #155
            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            loomulikult. Pangas olen saanud äraütlemised, ühes kohas öeldi, läbi sõrmede(oli ka pokkerifänn), et panga jaoks on pokker siiski riskigrupp vms
            Summa oli tegelikult naeruväärselt väike, mille kuumakse oleks olnud max 250eur

            Ausalt ei teagi mis oleks lahendus. 6 kuu väljavõte pole ilmselt lahendus, sest ka googeldatakse ja kui sinu naerus nägu rahapakkide ja pokkerizetoonidega vastu vaatab, siis vaevalt shanssi on. Ma küll ei tea täpsemalt, mis nende süsteemid on "riskide hindamisel"

            Siin oleks etpf palju tööd teha- pokker ei võrdu smslaenu regular. Või siis meelitada pokker massidesse, et keegi enam laenu ei saaks ja siis pank ise näeb kui jabur on nende riskimudel .


            Ma ootaks pankadelt paindlikkust. Nt lhv pangalt, kes hakkab vist varsti laene andma
            See pole normaalne, kui nt lähed 1,1m eluaseme jaoks laenu nt võtma ja maksad 1m sissemaksuks. Pank nüüd ütleb, et 100000 euri eest tahame LISATAGATIST ja KINDLAT SISSETULEKUT x summat. Mis sest et sissemakse on 90% objektist ja 1.1m elamule pannakse hüpoteek
            iisi.. no tournaments. ainuke asi kui just ise fb's ei hakka oma rahapakkidega poseerima

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #156
              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
              kaua depodest möödas oli?
              vähem kui pool aastat vist. summa summarumis ei olnud midagi hullu, dongile omaselt oli ka väljamakseid, aga arvatavasti polnud sel mingit tähtsust, sest ilmselgelt oli tegemist mängusõltlasega (muus osas kõrgharidus, IT-valdkonna töö, puuduvad finantskohustused ja korralik finantspuhver, 10+ aastane probleemivaba kliendiajalugu samas pangas, sh pensioni II sammas)

              peale seda nalja läksin veidi hiljem "puhta lehega" teise panka, kuna viimase 6 kuu jooksul enam seal märkeid polnud ja sain probleemideta kodulaenu. eks see sõltus toona ilmselt palju ka ajastust - suurem masu oli möödas, aga pankade poliitika oli endiselt väga konservatiivne. aasta-poolteist hiljem tuldi veel tagasi kutsuma.

              üldiselt võtsin seda teemat kaunis isiklikult
              Last edited by metsnik; 07.03.14, 14:52.

              Comment

              • metsnik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 462

                #157
                Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Ilmselt peaks saama ikkagi laenu kui viimased kuus kuud oled olnud "viieline"?
                sõltub - ma arvan, et täna on tingimused tsipa leebemad ja võib olla sõltub ka veidi pangast ja konkreetsele krediidikomiteele antud juhenditest

                kui lähed uude panka, siis tahavad kodupangast saada viimase 6 kuu väljavõtet. ei tea, kuidas samas pangas asjad käivad ja võib olla standardprotseduurides on fookus ikkagi viimase 6 kuu peal, siis tehniliselt on kodupangas kindlasti võimalik kaugemalegi vaadata. aga jah, tõenäoliselt kusagil ikkagi mingi piir tõmmatakse, millest tahapoole asju ei analüüsita.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #158
                  Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                  Metsnik - istusid ikka närviliselt laua taga ka ja sõimasid mängijaid, kellel tore oli ja juttu rääkisid ja unustasid sekundi pealt actida enda korra ajal ja siis 6bb peal foldisid vihaselt SB shove peale mingi käe diileri suunas ja kommenteerisid, et sellise diileriga ei saa mängida ja lõpuks vihase räusatuse saatel kukkusid välja ja paar minutit veel valjuhäälselt kommenteerisid õnneliku amatööri, kel käed võidust värisesid, kuni tal lõpuks halb hakkas, peale mida tõmbasid rahustuseks slotiruumis suitsu ja seal ka ei hitinud ja tulid koju ja tegid posti?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #159
                    Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                    a sa hittisid v

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #160
                      Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                      ma saan hit, mitte ei hiti.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #161
                        Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                        ja veel - absoluutselt võimalik, et see on vaid linnalegend või siis on sellelaadset analüüsi lihtsalt kunagi varem (nt masu ajal) kasutatud, aga olen kuulnud juttudest, et pangas tekkis probleeme (või äkki siis lisaküsimusi) selle peale kui stabiilselt oli raha kasiinole lähedasest sularahaautomaadist välja võetud.

                        ülemäära hulluks ei tasu muidugi seda teemat enda jaoks mõelda ja oma finantsvõimekust peaks panka laenu küsima minnes ka adekvaatselt hindama, aga puhttehniliselt on sellise analüüsi tegemine või siis sularaha väljavõtmiste profiili genereerimine tehniliste vahendite abil panga jaoks suhteliselt lihtne.

                        Comment

                        • metsnik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 462

                          #162
                          Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                          ei liigu slotiruumis, ei tee suitsu, ei sõima kedagi lauas. nagu ma ütlesin - mul on pretensioon struktuuri vastu, mitte mängijate vastu. mis sul hakkas?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #163
                            Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                            Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                            ei liigu slotiruumis, ei tee suitsu, ei sõima kedagi lauas. nagu ma ütlesin - mul on pretensioon struktuuri vastu, mitte mängijate vastu. mis sul hakkas?
                            Kõik ok, üritasin kaval olla. Struktuur oli ette teada, kõik turniirid ei saa olla deepstackid ja turboturniiri võrdlemine täringu loopimisega diskrediteerib kõvasti su argumenti pluss näitab puudujääki strateegilises pooles. rahvaturiir seda ongi - mainstream rahvale mõeldud fun flipament ja nii peakski seda võtma, mis ei tähenda, et ka seal ei saa suurt edge kätte.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #164
                              Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                              võtan kokku ühe lausega: "turniirid on pededele"

                              Comment

                              • metsnik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 462

                                #165
                                Re: Eesti 2014. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad 5-15. märtsil

                                ehk siis pakutakse for fun flipamenti, aga reklaamitakse seda pokkeriturniiri nime all? pettus?

                                miks ei võiks Day 1 olla 2-päevase kokku pressitud formaadi asemel kolm eraldi päeva, algusega näiteks siis seesama 16:00, kus levelid on 25 või 30 minutit? või see on liiast, sest rahvaturniir on korraldajatele nii mõttetu, et tahetakse rahvast kiirelt kaelast ära saada?

                                see üks lisapäev kord aastas on liiast? miks main eventi levelid niipalju pikemad on?

                                Comment

                                Working...