MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

    Märtsi lõpus avastasid maksu- ja tolliameti töötajad Tallinna kesklinna baaris kontrolli käigus ebaseadusliku hasartmängukoha, kus korraldati ilma vastava tegevusloata pokkeriturniire.

    Kontrolli tulemusel võeti ära neli pokkerimängu lauda, žetoonid ja mängukaardid ning alustati väärteomenetlus ebaseadusliku hasartmängu korraldamise eest. Ebaseaduslike hasartmängude korraldamise eest karistatakse rahatrahviga kuni 800 eurot või arestiga, juriidiliste isikute puhul rahatrahviga kuni 2600 eurot.

    Loe edasi ›››
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #2
    Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

    Pokerpub/pokerclub oli see?

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #3
      Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

      Jep

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

        Algselt postitas Romka Vaata postitust
        Pokerpub/pokerclub oli see?
        Kas see sama, mis asus Tatari tänaval ja mille kohta paar nädalat tagasi OTs kõlakas käis?

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #5
          Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

          Äriplaan oli, et äkki ei jäe vahele ? :D

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #6
            Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

            Ranka see sama jah

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

              See ju tegelt üle aasta vähemalt lahti olnud? Või isegi 2 aastat+?

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #8
                Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                Ma olen kindlatelt allikatelt kuulnud mis show seal käis. Peksa sai, raha varastati mängudes, võõrastele ei makstud õigeid summasid, tüdrukud tegid seal minetti jne. Põhimõtteliselt Gomorra style.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #9
                  Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                  Me seltskonnaga korra mõtlesime sinna minna aga juba väljas ukse ees mõtlesime ümber pmts. Korra käisime all ja tegime ühe ringi ka aga nii peldik ja kahtlane koht tundus, et tulime ära kohe.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                    Ma üleüldse ei saa aru, et miks peab käima underground urgastes pokkerit mängimas. Tallinnas on nüüd väga palju kasiinosid, kus on pokkerilauad ja igapäevased turniirid ning isegi cashgame. Lisaks turvalisus ning ausus on garanteeritud.

                    Kui Eestis oleks kasiinod keelatud või valik väga limiteeritud siis mõistaksin.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                      Underage gambling moodustas klientuurist suure osa, keegi teab?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                        Nu aga mõnus ju. Inimesed, kes lähevad mängima tahavad elamust.lol
                        Garanteeritud on "mingisse teemasse" saamine, purjuspäi jõmisemine, lõugasaamine v äkki ise tahad anda. Äkki on veel seal veel mingid 3/10 totsid, keda kohe peldikus põrutada saab, et tilti maandada
                        Kriminaalid ja noored koos-adrealiini metsikult!

                        Ausalt öeldes selelst rakest ei teeni ju mitte sittagi, hea kui diilerile saab midagi maksta. V mis on selle äriplaani mõte

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Nu aga mõnus ju. Inimesed, kes lähevad mängima tahavad elamust.lol
                          Garanteeritud on "mingisse teemasse" saamine, purjuspäi jõmisemine, lõugasaamine v äkki ise tahad anda. Äkki on veel seal veel mingid 3/10 totsid, keda kohe peldikus põrutada saab, et tilti maandada
                          Kriminaalid ja noored koos-adrealiini metsikult!

                          Ausalt öeldes selelst rakest ei teeni ju mitte sittagi, hea kui diilerile saab midagi maksta. V mis on selle äriplaani mõte

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #14
                            Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                            Põhi point imo on nendel kohtadel ikkagi see, et keskmine eestlane ei teeni niipalju et 1/1, 2/2 mängus kaotada pikalt. Seal kuskil 20 kaupa saab päris pikalt vast mängida.

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #15
                              Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                              Põhi point imo on nendel kohtadel ikkagi see, et keskmine eestlane ei teeni niipalju et 1/1, 2/2 mängus kaotada pikalt. Seal kuskil 20 kaupa saab päris pikalt vast mängida.
                              Grand Prix's on näiteks kolmapäeviti 0,5/0,5 cash ja buyin 20 eurot - legaalne ning väga korralik koht. Ok, selle pubi hiilgeaegadel sellisel tasemel jah vist kuskil ei mängitud, aga nüüd on näiteks võimalused täiesti olemas.

                              Comment

                              Working...