Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha
sellest kinnipandud urkast tean nii palju, et seal sai käia valimatult iga-üks. oli aja küsimus, millala mta selga lendab.
samas on teisigi koht, kus käib madal(.25/.5) mäng. lisaks pakutakse palju kvaliteetsemat diilerit(vähemalt hetkel), vabamat ja turvalist õhkkonda ja ca 10 mänguga dealer choice.
lisaks on üks põhipont selles, et need kohad tekivad siis, kui on piisavalt inimesi, kellele ei meeldi olympic ja nende suhtumine.
kui oleks veel alternatiivseid kohti(näit grand prix), siis tekiks konkurents ja teenuse kvaliteet tõuseks.
hetkel on seis selline, et on ainult olympic(jah-ainult, sest grand prix ja cleopatra ei ole veel arvestatavad) ja need, kes seal käia ei taha, käivad underground kohtades.
Algselt postitas Maheaatom
Vaata postitust
samas on teisigi koht, kus käib madal(.25/.5) mäng. lisaks pakutakse palju kvaliteetsemat diilerit(vähemalt hetkel), vabamat ja turvalist õhkkonda ja ca 10 mänguga dealer choice.
lisaks on üks põhipont selles, et need kohad tekivad siis, kui on piisavalt inimesi, kellele ei meeldi olympic ja nende suhtumine.
kui oleks veel alternatiivseid kohti(näit grand prix), siis tekiks konkurents ja teenuse kvaliteet tõuseks.
hetkel on seis selline, et on ainult olympic(jah-ainult, sest grand prix ja cleopatra ei ole veel arvestatavad) ja need, kes seal käia ei taha, käivad underground kohtades.
Comment