MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #31
    Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

    Minu seisukoht on ka see, et ilmselgelt purjus inimesi ei tohiks üleüldse pokkerituppa lasta, vähemalt rahalauda või railima ning häirivad inimesed koheselt eemaldada lauast s.h. ka turniirilt. Seega, mis kliendivaenulikkusest ja mis vabamast ning turvalisestr õhkkonas sa räägid? Kui regularidel on väga-väga palju õigusi, iga kaltsakas saab tulla ja mängu seisma panna ning õhkkona ebamugavaks teha. Olen näinud, tean ja kuulnud ka sealseid semi-madinaid või suht sassis peaga laiamisi ning ülbamisi.

    sittagi ei saanud selle lõigu poindist aru.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #32
      Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

      Ei lubatagi ilmselgelt purupurjus inimesi parki, mind olevat ka mitte sisse lastud üks kord... Ja pargis cash toimub ikka ainult nv, nädala sees võid seal näppu imeda..ja uusi laudu ei soovita tõesti ka nv avada, dunno why.samas kui nädala sees netis jama action, oleks just hea sinna onetablema minna. Grand Prix diilerid saab ainult kiita, suhteliselt kiired on nad arvestades nende vähest staaži ja mõned basic asjad pole selged, aga küll õpivad, viisakas place.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        sittagi ei saanud selle lõigu poindist aru.
        Seda, et minule ei tundu park kliendivaenulik koht.

        Põhimõtteliselt kõike võid seal teha, isegi karjuda, räusata, töötajaid mõnitada, täiesti kooma juua kõike. Pitboss teeb korra kurja nägu ja vanker läheb edasi ning mulle küll selline seltskond ei istu. Ei tahaks mitte kuidagi uskuda, et tolles ebaseaduslikus kohas midagi paremat oli.

        Aga arvan, et igaüks defineerib kliendisõbralikkuse ja vaenulikkuse ise. Kellele on see kõrge rake, kellele on see koba diiler, kellele on see õhkkond, kellele üleüldse see mitme tolliselt telekalt turniiri blainde näeb. Minule on see õhkkond, sinule ehk misasi?

        Niipalju, kui mina olen seal käinud, on kliendivaenulikud ainult regularid. Kohati lausa piinlik. Ülelaua mõnitatakse diilerit, räägitakse teisest mängijast ja tema mängust taga, et kui halvasti ta mängis. Sellisesse kohta ma ei lähe mitte seepärast, et seal on diiler halvem või rake suur, aga just, et sealsete regularide pärast, kelle pärast tõsiselt hakkab piinlik. WTF, kes ütleb diilerile halvasti? See teda paremini diilima ei pane ning tal ei olegi soovi paremaks saada.

        Samas classicus meeldis käia. Mitte, et seal oleks parem reik või kõvem diiler olnud, aga õhkkond oli sõbralik ja meeldiv ning parki regulare seal ei näinud. Väga kodune tunne tekkis ning oli väga hea meelelahutus. Jood tsiviliseeritult õlut, mängid kaarte. Saad biidi, lahkud, mitte ei hakata dongiks sõimama. Seal käisin annetamas PLO mängus, mida ma ei oska. Parki ma ei lähe põhimõtte pärast annetama. Seega võib väita, et isegi käitu fishiga hästi, fish tuleb ja annab sulle raha ja hea meelega.

        Oleks paar stoorit ka rääkida, aga ma ei räägi. Kes teab, see teab.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #34
          Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

          Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
          Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
            Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
            Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.
            Ma nimesid ei nimeta. Nüüd ma ei ole kaua käinud, aga 1-2 aastat tagasi, kui sai tihedamini külastatud oli üks ja see sama punt päevas päeva sealt. Võib-olla nüüd kõik kadusid undergroundi :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Mis krdi regularidest alati räägitakse kui park jutuks on. Ainuke keda seal nii kutsuda saab on vb muru ja see on koguaeg umbjoobes ja ei saa mdiagi aru. Keegi mingit jama suust ajab või fishiga möliseb vms, siis see on alati mingi ehitustöölisest eesti fish.
              Ma käin viimasel ajal mingi dunno, 3+ korda kuus seal joomas ja mängimas ja imo annab paremat klienditeenindust tahta.
              Jup, Parkis parim teenindus Eestis üldse.

              Ma ei saa ka virinast aru. Need üksikud juhtumid, kus keegi sõimab dongiks või diilerit mõnitab, või siis mingi rotiturna kus wannabed vb, Parkis käies mul 90% kordadest küll midagi ette heita pole.

              Ei saa ka aru, mida sa taotled, et purjus räuskavaid inimesed välja visataks? Tead sa, et kuskil sitaks kergemini välja visatakse kui Parkis? Minu arust igalpool samamoodi. UK-s jäi sitaks halvem mulje isegi nt, mingi reg sõimas Araabia nitti mingi rassistlike remarkidega ja diiler-floor ei öelnud midagi.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #37
                Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                OP koha pealt - poleks uskunud, et nii leebed seadused. €800 eest võib ju korraldada küll, peakski Tallinna mingi home-casino püsti lööma :)

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #38
                  Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                  kui maksud laua kohta oleks reaalsed, oleks eestis korralikke pokkeripubisi ka rohkem.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #39
                    Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Jup, Parkis parim teenindus Eestis üldse.
                    +1

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #40
                      Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                      No Pokkeripubis oli ikka parem kui seal minetti sai..

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #41
                        Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        No Pokkeripubis oli ikka parem kui seal minetti sai..
                        roffel.


                        Eestis yldse suht poh kuskil juua, sest naljalt keegi v2lja ei viska. Aga siin Aussis mingi 5-6 6lle peale tullakse 2gisema juba ja v6idakse paluda viisakalt lahkuda.... kuigi endal alles kerge sumin sees... ysna rangelt j2lgitakse asju siin. Purjus inimesele ei tohi alkot myya baaris v6i klubis muidu saab koht trahvi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                          Mine ausalt perse Vsiu100. Ma vabandan su ees, kui asi vale.

                          Täna olukord. Ma läksn cashgame ja siis avasin AK-ga. Tuli 2-3 calli. Täpselt enam käekätt ei mäleta, aga sain top paarile pihta. Riveris vene regular bettis, siis ütlesin, et foldin, et 4 potit maas. Siis üks ütles lauas: pole ju 4 potit. Vaatasin, et ei olegi ja callisin.

                          See peale vene rex läks närvi, et tema pot ja anti talle kohe õigus. Ei viicinud isegi vaielda ja ütlesin take the pot. Ma ei pannud riveril kordagi kaarte üle joone ja olid käes. Anatoli Grinder tahtis isegi kaklema minna.

                          Mis fucking kliendisõbralikkusest sa räägid???!?!?! MINA OLENGI JU KLIENT?!

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #43
                            Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                            Ma ei saa mitte midagi aru. Ära räuska.
                            Kus sa käisid ja selline asi juhtus?

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #44
                              Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                              Kes need vene reg-d on? Roma Ja Dima?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #45
                                Re: MTA töötajad avastasid ebaseadusliku hasartmängukoha

                                wtf?

                                Kui sa ütled, et "fold, sest neli potit on maas", siis on loogish, et sul ei jää seal õigust. Natuke vale asi, mille peale vinguda imo. täpselt sama kui sa ütled "bet" või "raise" siis see jääb kehtima.

                                Comment

                                Working...