Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta
Tõenäoliselt tõsi.
Ise olen sarnaseid jutte kuulnud ühelt Tallinna regularilt - päris põnev oli kuulata, mis summadele mängiti 10-15a tagas.
Sh korraldas mingi vanapaar tummiseid kodumänge, kus paljudki praegused Pargi regzid läbi käisid (kui ma õigesti mäletan, siis mänguks Holdem, min buyin 20 000EEK ning reeglite seas oli üle-küüru rida vms, ehk siis KA234 vms).
Põhimõtteliselt võiks uue threadi teha "Pokker 10-30a tagasi".
Tõenäoliselt tõsi.
Ise olen sarnaseid jutte kuulnud ühelt Tallinna regularilt - päris põnev oli kuulata, mis summadele mängiti 10-15a tagas.
Sh korraldas mingi vanapaar tummiseid kodumänge, kus paljudki praegused Pargi regzid läbi käisid (kui ma õigesti mäletan, siis mänguks Holdem, min buyin 20 000EEK ning reeglite seas oli üle-küüru rida vms, ehk siis KA234 vms).
Põhimõtteliselt võiks uue threadi teha "Pokker 10-30a tagasi".
TC
Comment