PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

    Tõenäoliselt tõsi.

    Ise olen sarnaseid jutte kuulnud ühelt Tallinna regularilt - päris põnev oli kuulata, mis summadele mängiti 10-15a tagas.
    Sh korraldas mingi vanapaar tummiseid kodumänge, kus paljudki praegused Pargi regzid läbi käisid (kui ma õigesti mäletan, siis mänguks Holdem, min buyin 20 000EEK ning reeglite seas oli üle-küüru rida vms, ehk siis KA234 vms).

    Põhimõtteliselt võiks uue threadi teha "Pokker 10-30a tagasi".

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #62
      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

      30a tagasi siis kui riveri c/r oli ebaeetiline ja pmst angleshoot.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

        Või vanas Metsikus Läänes, kui mängiti pokkerit, siis pidid võtma oma hobuvankrite rataste mutrid ja poldid lauda kaasa ning kui mängiti suurt panka (all-in), siis pidid panema chipidde kõrval oma poldid/mutrid. See oli seepärast, et sa ei saaks ära põgeneda, kui käe kaotad ja võlgu jääd ning sellest arvatasti tulebki "Nuts".

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #64
          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

          Tegelt on palju lihtsam- pidid pallid lauale lööma, tagatiseks nö. Nuts, nii lihtne.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

            Kas Olympicu cashis on ka RIT võimalus?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #66
              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

              Eip, kuid tulevikus on see reaalne

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                Jummal tänatud, et ei ole. Ei suuda, seda vaidlemist ja kokkuleppimist ära kuulata ning lauad oleksid veel aeglasemad. Ainus võimalus Olympicus RIT teha oleks igale mängijale anda RIT chip. S.t. mängija, kes läheb allin viskab lauale ka RIT chipi ja kui calliv mängija callib ka RIT chipiga toimuks poolitamine insta ilma miski vaidluse ja kokkuleppeta.

                Teades Olympicut, võtaks sellise featuuri korralik impletatsioon aega mõned valgusaastad :P

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #68
                  Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                  Valgusaastaga mõõdetakse vahemaid btw

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #69
                    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                    Aga tegelt oleks see mõistlik näiteks MTT live-online finaallauas igal ühel nt 1 võimalus RIT.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #70
                      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                      Täna alles esmakordselt reaalselt kasutasin seda. Tundub, et ükski fish seda sisse ei lülita. Oleks võinud selle lisamisel Starsi soft visata mingi popupi vms ette, et nüüd run it twice võimalus ja kas soovid seda kasutada.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      Working...