Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta
Ok, tnx, ei süvenenud ennem eriti teemasse. Ausalt öeldes näen esimest korda sellist asja üldse kuna FTP pole mänginud never.
Ok, tnx, ei süvenenud ennem eriti teemasse. Ausalt öeldes näen esimest korda sellist asja üldse kuna FTP pole mänginud never.
TC
Comment