PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #31
    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

    Ok, tnx, ei süvenenud ennem eriti teemasse. Ausalt öeldes näen esimest korda sellist asja üldse kuna FTP pole mänginud never.

    Comment

    • JohannesJ
      Grinder
      • Jun 2010
      • 684

      #32
      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

      Njahh kunagi ft high stake mänge sai vahitud siis oli pidevalt run it twice peal poistel, peab lootma, et tuleb kõikidele limiitidele ja lihtne sisse-välja lülitada.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        On rumalus RIT välja lülitada juhul kui ekstra raket ei võeta.
        Mitte tingimata. Kui nt Leitsiga HU-d mängid, siis oleks rumalus RIT-i kasutada - sul 10 buy-in swing no problem, Leits peale 3 buy-inilist 'downswingi' hakkab iga käsi shovema pre. Kõrge variatsioon antud olukorras meile hea.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mitte tingimata. Kui nt Leitsiga HU-d mängid, siis oleks rumalus RIT-i kasutada - sul 10 buy-in swing no problem, Leits peale 3 buy-inilist 'downswingi' hakkab iga käsi shovema pre. Kõrge variatsioon antud olukorras meile hea.
          mhmh, nõus. nats oleneb aga kui panna 24 lauda FR, siis IMO on see -EV.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #35
            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

            Väga ei mõista, kuidas nii paljud ei saa sellest run it twice aru. Vaadake High Stakes Pokerit mõni osa ja siis saate aru :D

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #36
              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

              Ma mõtlen ka, et mis jama on, et ei olda nähtud..

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #37
                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                Loodan, et see ainult cashi teema, väga nõme kui lifetime peaks EV kätte saama HUHT-s. maks ja neerud jälle kannatavad siis :(

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #38
                  Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Loodan, et see ainult cashi teema, väga nõme kui lifetime peaks EV kätte saama HUHT-s. maks ja neerud jälle kannatavad siis :(
                  No problem ju, ega keegi ei käsi sul seda linnukest sinna "Run it Twice" ette toppida.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #39
                    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                    Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                    No problem ju, ega keegi ei käsi sul seda linnukest sinna "Run it Twice" ette toppida.
                    inimlik ahnus sunniks seda tegema

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #40
                      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                      turniirides ei tehta run it twice. üldiselt see soodustab minu arvates fishide raha kiiremat kaotamist aga loodetavasti väga paljud kaotavad mängijad seda peale ei pane.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                        Kas ma saan õigesti aru, et PLO-s on RIT eriti hea???

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #42
                          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                          lol

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #43
                            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                            plos on suht hea aga parim on razzis

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #44
                              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Kas ma saan õigesti aru, et PLO-s on RIT eriti hea???
                              PLO-d EV järgi mängida tähendaks, et fishid kuivaksid kokku veel kiiremini kui NLH-s.

                              Comment

                              • mortalvombat
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2010
                                • 412

                                #45
                                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                PLO-d EV järgi mängida tähendaks, et fishid kuivaksid kokku veel kiiremini kui NLH-s.
                                Loogikaviga?

                                Comment

                                Working...