PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta



    PokerStars lisas hiljuti oma testversiooni «Run it Twice» valiku, mis annab mängijale võimaluse loosida lauakaarte kaks korda ja nii vähendada õnne osakaalu.

    Run it Twice töötab ainult siis, kui see on sisse lülitatud enne kaartide jagamist mõlematel mängijatel, kes läksid all-in enne riveri loosimist. Kokku on võimalik lauakaarte loosida kolmel erineval tänaval: enne floppi, flopil ja turnil.


    PokerStars ei ole veel teada andnud, millal uus funktsioon lisatakse avalikku kommertsversiooni. Küll aga erinevalt Full Tilt Pokerist ei võeta ekstra reiki pankadest, mida jooksutati kaks korda.


  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

    haha. aga seda siis peaks pmslt ju alati kasutama loogiliselt võttes? iseasi on seeläbi langev volüüm...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      haha. aga seda siis peaks pmslt ju alati kasutama loogiliselt võttes? iseasi on seeläbi langev volüüm...
      Kui reiki ei ole siis loomulikult. Miks volüüm langeb?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kui reiki ei ole siis loomulikult. Miks volüüm langeb?
        õige jah - käe pikema aja saab kompenseerida laudade arvuga lihtsalt. huvitav, kuidas see aga hakkab pokertrackeris kajastuma - ikka ühe käena?

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #5
          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

          Ma ei jaga,kui oleks ruutu 9 asemel 8 olnud kes selle poti oleks võitnud? split? :)

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

            Turnades võiks asi kasutusele tulla, aga vähetõenäoline. :P

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #7
              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

              Algselt postitas Murdock Vaata postitust
              Ma ei jaga,kui oleks ruutu 9 asemel 8 olnud kes selle poti oleks võitnud? split? :)
              Täpselt nii. Hea võimalus vähendada variatsiooni.

              Segaseks jääb ainult see, et kui on see vidin sisselülitatud mul ja vastasel, siis kas alati allinni puhul automaatselt tuleb run it twice ?

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                hea uudis. Neid jääb nüüd õnneks vähemaks, kes oma bad beat storysi jutustavad

                veel huvitavam oleks, kui nt tagastatakse mängijatele EV järgi. nt AA vs KK AA saab tagasi 160BB ja KK 40BB
                Last edited by privador; 09.10.12, 10:41.

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #9
                  Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                  mulle see uuendus küll meeldib! sweet

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                    Tõenäoliselt puudutab see uuendus väheseid mängijaid. Ma ei mäleta mis limiitidest alates see tildis oli, aga vaevalt, et stars kõigile selle võimaluse annab.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #11
                      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Tõenäoliselt puudutab see uuendus väheseid mängijaid. Ma ei mäleta mis limiitidest alates see tildis oli, aga vaevalt, et stars kõigile selle võimaluse annab.
                      Peaks tulema kõigile, aga see tuleb eraldi linnukesega optionitest sisse lülitada ja ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee. Seega run it twice toimib praktikas tõenäoliselt ainult regside vahel.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee
                        just fishile see ju meeldib, sest HSP-s ju ka tehakse nii ja nii on ntx tema meelest ägedam gutshotiga allin shove callida, sest siis võib ju paremini hittida etc. loogika küll ütleb, et fishile meeldib ja regularile on kasulik. hea asi.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #13
                          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                          Kui muidugi fishid arusaavad mis asi see on jne.Pidevalt jälginud milestone käe värki,fishid hitivad milestone käe ja siis küsivad chatis mis asi see on ja mis tegema pean.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Peaks tulema kõigile, aga see tuleb eraldi linnukesega optionitest sisse lülitada ja ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee. Seega run it twice toimib praktikas tõenäoliselt ainult regside vahel.
                            Vastupidi. Leidub idioote regulare, kes leaiavad, et RIT on matemaatiliselt -EV ja lülitatakse see välja.

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            õige jah - käe pikema aja saab kompenseerida laudade arvuga lihtsalt. huvitav, kuidas see aga hakkab pokertrackeris kajastuma - ikka ühe käena?
                            Loodan, et Sul on animations disabled, sest vastasel juhul su loogika on vasturääkivuses. Saaksid ka rohkem kaarte mängida ju. Volüümile ehk käepikkusele RIT avaldab minimaalset mõju, sest all-ine toimub siiski suhteliselt harva.

                            Trackeris ikka ühe käena.

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #15
                              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                              Kui olen HU ja preflopist AI minu AA ja tema KK ja meil mõlemal on RunItTwice peal, mis siis rahadega saab? Kui mõlemad korrad võidan, siis võidan 2x rohkem + teine pot tuleb mulle reigivabalt?

                              Comment

                              Working...