PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #46
    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

    Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Loogikaviga?
    Selles mõttes, et kui luck valemist välja võtta. Siis winning players gonna win ja losing players gonna lose.
    PLO-s on see erinevus suurem kui NLH-s.

    Comment

    • mortalvombat
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 412

      #47
      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      Selles mõttes, et kui luck valemist välja võtta. Siis winning players gonna win ja losing players gonna lose.
      PLO-s on see erinevus suurem kui NLH-s.
      Aga kui luck valemisse sisse jätta, siis ikkagi võitvad mängijad võidavad ja kaotavad kaotavad. Ainult, et osad fishid kaotavad kiiremini, teised aeglasemini kui peaks. Kokkuvõttes long run'is tehakse keskmine fish ikkagi sama kiiresti tühjaks vastavalt tema mängu EV'le ja mingit vahet ei ole.

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #48
        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

        EV by streets .

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #49
          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
          Aga kui luck valemisse sisse jätta, siis ikkagi võitvad mängijad võidavad ja kaotavad kaotavad. Ainult, et osad fishid kaotavad kiiremini, teised aeglasemini kui peaks. Kokkuvõttes long run'is tehakse keskmine fish ikkagi sama kiiresti tühjaks vastavalt tema mängu EV'le ja mingit vahet ei ole.
          Teine run juhtub kiiremini kui juhtuks järgmine käsi, kus fish on -EV olukorras rahad sisse pannud, Kuidas sellest üldse valesti aru saada võimalik on?

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #50
            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Teine run juhtub kiiremini kui juhtuks järgmine käsi, kus fish on -EV olukorras rahad sisse pannud, Kuidas sellest üldse valesti aru saada võimalik on?
            Pot jaotatakse kahe runi vahel pooleks, mitte ei võeta kuskilt raha lauda juurde

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #51
              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

              Aa okei, sain valesti aru. Mõtlesin, et autovõtmed võib ka lisada peale esimest runi.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Aa okei, sain valesti aru. Mõtlesin, et autovõtmed võib ka lisada peale esimest runi.
                Võiks olla nupp, et "put my money on it", või "20% br", "50% br" ja obv "all available funds" ning kui vastane ka nõus on, siis teete elu mängu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Võiks olla nupp, et "put my money on it", või "20% br", "50% br" ja obv "all available funds" ning kui vastane ka nõus on, siis teete elu mängu.
                  NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #54
                    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                    Siis võiks seal veel olla teenetemärgid e. badge'd iga bustorisse tõmmatud kliendi eest. "This player has earned a silver medal for emptying a nl10 players bankroll" järgmine samm oleks juba kuldmedal nt nl25 mängija bustorisse tõmbamise eest. Siis tuleb edetabel, iganädalane ja iga kuu lõikes rohkem KO-sid teinud saavad mingi tiitli omale ja auhinna.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.
                      OT:

                      Just see ajabki mind segadusse nii mõnegi pokkerit sisaldava filmi puhul. Mis mõttes ei sa tüüp lihtsat AI minna, kui tal on vähem raha mängus, kui teisel tüübil? Ma ei ole seniajani aru saanud, et kas järsku on kunagi reaalselt eksisteerinud mingi (pokkeri)mängu vorm, kus tegelikult võidab see, kelle on kõige rohkem raha mängu panna nüüd ja kohe.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #56
                        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                        Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #57
                          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.
                          hahahhaaaaa. ülikena

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #58
                            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.
                            wtf lol :D

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #59
                              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                              LOL why not run fast run 10 times :D

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #60
                                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.
                                Just see ajabki mind segadusse nii mõnegi pokkerit sisaldava filmi puhul. Mis mõttes ei sa tüüp lihtsat AI minna, kui tal on vähem raha mängus, kui teisel tüübil? Ma ei ole seniajani aru saanud, et kas järsku on kunagi reaalselt eksisteerinud mingi (pokkeri)mängu vorm, kus tegelikult võidab see, kelle on kõige rohkem raha mängu panna nüüd ja kohe.
                                Olen kuulnud mitmetest allikatest jutte, et Eesti live-pokkeri alguses, Monte Carlo kasiinos, oli selline reegel cashis.
                                Siis olevat high-stakes mängud olnud regulaarsed(Eesti mõistes, 100k eek min bi jne).Mänguks siis DC(7card stud oli pop, nlh, plo, omaha hi-lo) Seal mängisid paljud vähem ja rohkem hämarad slaavi "ärimehed" ja teistehulgas pani oma rollile seal aluse ka Vallo Maidla. Nagu Eesti Rounders.
                                Aga reegel oli siis jah selline, et sul pidi olema sama summa vasttu panna, kui tahtsid callida. Samas oli sul võimalik laenata või nn kodus raha järgi ära käia, sest kui pank oli 500k või 1M, siis mäng ootas 1h vms.

                                See ei ole mingi peen level siin ja mul pole põhjust kahelda selles jutus. Äkki Burget saab seda confirmida, ta vist töötas seal siis?

                                Comment

                                Working...