PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #16
    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

    Kui võidad 2x, saad terve poti, kui võidad 1x, saad pool potti.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Kui olen HU ja preflopist AI minu AA ja tema KK ja meil mõlemal on RunItTwice peal, mis siis rahadega saab? Kui mõlemad korrad võidan, siis võidan 2x rohkem + teine pot tuleb mulle reigivabalt?
      Pot slipitakse enne RIT. Siis jookseb board esimest korda ja võitja saab pool potti. Siis jookseb board teistkorda ja võitja saab pool potti. Kui võidad/kaotad mõlemad RIT, siis võidad/kaotad mõlemad pangad.

      Reiki maksate ikka nii nagu tavaliselt, cap on $3 või mis iganes ja jaotatakse tavalise skeemi alusel. Ekstra reiki ei tule.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #18
        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        just fishile see ju meeldib, sest HSP-s ju ka tehakse nii ja nii on ntx tema meelest ägedam gutshotiga allin shove callida, sest siis võib ju paremini hittida etc. loogika küll ütleb, et fishile meeldib ja regularile on kasulik. hea asi.
        Enamus fishe ei tea et Options menüü üldse olemas on. Rääkimata sealt siis veel linnukeste sisse/välja lülitamisest.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Enamus fishe ei tea et Options menüü üldse olemas on. Rääkimata sealt siis veel linnukeste sisse/välja lülitamisest.
          Tõenäoliselt leitakse sellele lahendus:
          1. valik on vaikimis sissselülitatud
          2. tuleb lauda nupp «Run it Twice», nagu «Auto Post Blind» nupp

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #20
            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

            Tundub jama lisa, kuna vähendab tilti. Niiet eelis väheneb nendel, kes on oma mindsetiga kõvasti tööd teinud.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #21
              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

              Kas see RIT toimub automaatselt teatud olukordades (keegi võiks mingi näite siia panna) või saab seda alati nendes samades teatud olukordades ise valida lauas oleva nupu abil ja kui mõlemad nuppu taovad, siis toimub RIT?

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #22
                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Tõenäoliselt leitakse sellele lahendus:
                1. valik on vaikimis sissselülitatud
                2. tuleb lauda nupp «Run it Twice», nagu «Auto Post Blind» nupp
                Ametlik quote oli, et by default on Run It Twice VÄLJA lülitatud. Selleks, et töötaks peab mõlemal playeril enne kaartide dealimist käsitsi sisse lülitatud olema.

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #23
                  Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                  Praegu tuleb nii aga asju muudetakse.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                    Põnevusega ootan!

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #25
                      Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                      Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?
                        Sinu EV ei muutu.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?
                          No offense aga pean mainima :)

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Vastupidi. Leidub idioote regulare, kes leaiavad, et RIT on matemaatiliselt -EV ja lülitatakse see välja.
                          Mõtle FD peale. Esimene kord hitib ära, siis teinekord on 1 out vähem ehk matemaatiliselt väiksem võimalus hittida ehk kokkuvõtvalt run1 + run2 = kogu_run. Lihtsalt variatsioon läheb väiksemaks. Muud midagi. On rumalus RIT välja lülitada juhul kui ekstra raket ei võeta. PokerStars ütles, et ei võta, seega normal.

                          FTP-s RIT oli sitt, sest võeti ekstra reik.

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #28
                            Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                            Now we can move up at limits.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #29
                              Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                              Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                              Now we can move up at limits.
                              Kas see on seni sulle probleemi valmistanud?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #30
                                Re: PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta

                                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                                Now we can move up at limits.
                                :D

                                Comment

                                Working...