*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #721
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Oskab keegi nõu anda? Oletame, et ma saan PS-lt tasu fpp-des, kas ma pean makse ka tasuma selle pealt? Kui, siis mismoodi värk käib ja kui mitte, siis happy days.
    nalja teed v? mis krdi makse sa maksta tahad, kui isegi 90% kv üürijatest ei maksa makse. starsi kaudu kannad välja nagu hasartmängu võiduna. V kui isegi siis kardad-siis stars-MB-cashout

    Aga mis puudutab starsi siis imetlen seda ettevõtet. Isegi modedele makstakse maksuvaba tulu, mida peab veel läbi mängima!

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #722
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      nalja teed v? mis krdi makse sa maksta tahad, kui isegi 90% kv üürijatest ei maksa makse. starsi kaudu kannad välja nagu hasartmängu võiduna. V kui isegi siis kardad-siis stars-MB-cashout

      Aga mis puudutab starsi siis imetlen seda ettevõtet. Isegi modedele makstakse maksuvaba tulu, mida peab veel läbi mängima!
      Mismõttes? Ennem välja ei saa võtta kui teatud arv rake vms mängitud?

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #723
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
        Mismõttes? Ennem välja ei saa võtta kui teatud arv rake vms mängitud?
        Fpp'sid ei saa cashoutida.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #724
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Lol tavaliselt on ikka firma policy ,et oma töötajad ei või seal mängida..Mis siis potsatajal üle jääb ,koguda mingisuguse algse boonuse jaoks või siis need fpp-d maha dongata nagu endine paadunud gambler?

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #725
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Midagi ei pea läbi küll mängima. FPPd converditakse rahaks - st kas võtad vips storest goldstar bonuseid (saab ka platinumi kui oled kauem olnud) või converdib manager selle otse EURideks. Seejärel cashout ja...
            Aga kui läbimängimise isu on siis näiteks 235 satikad ja turniiridollarid tavadollariteks. Krdi jama et neid jätkuvalt tradeda ei saa.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #726
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              mängud pole veel dead
              ps 40+4turbo...
              MTT-d olid, on ja jäävad alati tasemelt kergemaiks pokkeriformaadiks. Regularilt nõuab distspliini ja väga hea mindseti (variatsioon + 6+h sessid) ning fishidele alati atraktiivsed: limiteeritud kaotused, suhteliselt väike sisseost võrreldes võidusummaga, võistlusmoment (ikkagi turniir) jms.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #727
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                Lol tavaliselt on ikka firma policy ,et oma töötajad ei või seal mängida..Mis siis potsatajal üle jääb ,koguda mingisuguse algse boonuse jaoks või siis need fpp-d maha dongata nagu endine paadunud gambler?
                FPP rate on mul ainus millega ma rahul olla võin ehk 1FPP=0,022t$.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #728
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  +1
                  Jah trademise puudumine on kohutav IMO.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #729
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Vandalar, kas sa juba kandideerisid ja said PS-i chati modeks?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #730
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Kandideerisin ja ootan vastust.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #731
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED



                        18/43 olid valed. Samas olen veendunud, et koolis õpitud vene ja saksa keele testi tulemused oleksid kõvasti hullemad.

                        Oskab keegi soovitada online tasuta inglise keele kursusi?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #732
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          http://addenda.ee/enesekontroll/?page=test&id=22

                          18/43 olid valed. Samas olen veendunud, et koolis õpitud vene ja saksa keele testi tulemused oleksid kõvasti hullemad.

                          Oskab keegi soovitada online tasuta inglise keele kursusi?
                          Uhmm.. Veeda rohkem aega inglisekeelsetes foorumites? Proovi leida sõpru, kelle emakeel on inglisekeel ja suhtlemisel lase vigu parandada?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #733
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            http://addenda.ee/enesekontroll/?page=test&id=22

                            18/43 olid valed. Samas olen veendunud, et koolis õpitud vene ja saksa keele testi tulemused oleksid kõvasti hullemad.

                            Oskab keegi soovitada online tasuta inglise keele kursusi?

                            Tegin ka nalja pärast, keskast on möödas 3 aastat ja olen puutunud üsna minimaalselt kokku inglise keelega peale seda.
                            7 küsimust 43'st vastasin valesti, võib rahul olla vast :D Protsentuaalselt oli õigeid vastuseid 86%.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #734
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Uhmm.. Veeda rohkem aega inglisekeelsetes foorumites? Proovi leida sõpru, kelle emakeel on inglisekeel ja suhtlemisel lase vigu parandada?
                              IMO oleks parem valik siiski võtta ette grammatika ja see selgeks teha ja alles siis kuskilt ingise keelt kõnelevate inimeste käest õppida. Muidu võid sattuda mingite keeleliste värdide otsa, kellelt õpid kohe alguses valesid asju.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #735
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Teine kord jäi siis kuus viga alles. Algselt ei plaaninud teist korda teha aga siis mõtlesin, et näitaks, kus ma eksin.

                                Muidu oleks vaja tõesti mingit praktikat peale teoreetilise poole ehk filmide ja sarjade ingliskeelsete subtiitritega vaatamise.

                                E: Just see PS-i mode ja üldse life suppordi teema pani keeleoskuse peale tõsisemalt mõtlema.
                                Last edited by Potsataja; 29.07.12, 12:14.

                                Comment

                                Working...