Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
nalja teed v? mis krdi makse sa maksta tahad, kui isegi 90% kv üürijatest ei maksa makse. starsi kaudu kannad välja nagu hasartmängu võiduna. V kui isegi siis kardad-siis stars-MB-cashout
Aga mis puudutab starsi siis imetlen seda ettevõtet. Isegi modedele makstakse maksuvaba tulu, mida peab veel läbi mängima!
Oskab keegi nõu anda? Oletame, et ma saan PS-lt tasu fpp-des, kas ma pean makse ka tasuma selle pealt? Kui, siis mismoodi värk käib ja kui mitte, siis happy days.
Aga mis puudutab starsi siis imetlen seda ettevõtet. Isegi modedele makstakse maksuvaba tulu, mida peab veel läbi mängima!
Comment