*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #706
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Oskab keegi nõu anda? Oletame, et ma saan PS-lt tasu fpp-des, kas ma pean makse ka tasuma selle pealt? Kui, siis mismoodi värk käib ja kui mitte, siis happy days.
    Sa modeks proovid?
    pmst antakse sulle paber kus kirjas et vastutad ise maksudega seotud asjade eest.
    Aga võitude pealt ei pea maksma, seega fpp>convert to money>ATM>titties
    parim muidugi MBga arveldada

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #707
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Kuidas need saarema spa'd on, oskab keegi öelda? rüütlid ja rosed etc? Soomlaste poolt korralikult ära lagastatud juba?

      Samuti huvitab estonia? Kuulsin, et nende see termide kompleks pidi suht nuts olema ja suur ..
      saaremaal olen mitu korda käinud arensburgis, tasub võtta supreme vms tuba.

      estonia termid on nagu veekeskused ikka. ei midagi erilist.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #708
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Oskab keegi nõu anda? Oletame, et ma saan PS-lt tasu fpp-des, kas ma pean makse ka tasuma selle pealt? Kui, siis mismoodi värk käib ja kui mitte, siis happy days.
        huvitaks sama teema, aga Sol-ide (rate-raha) kohta. et kuidas ma tuludeklarisse kirja panen oma Sol-ides saadud kasumi?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #709
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas estdonk Vaata postitust
          Sa modeks proovid?
          pmst antakse sulle paber kus kirjas et vastutad ise maksudega seotud asjade eest.
          Aga võitude pealt ei pea maksma, seega fpp>convert to money>ATM>titties
          parim muidugi MBga arveldada
          Selle kasuks räägib tegelikult ju ka see, et kui ma midagi välja võtan, siis ma võtan selle välja eestis registreeritud hasartmängupakkujalt ja see ei ole maksustatav? Suht oluline minu jaoks mitte pange panna :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #710
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            saaremaal olen mitu korda käinud arensburgis, tasub võtta supreme vms tuba.

            estonia termid on nagu veekeskused ikka. ei midagi erilist.
            Need torud n shit mind ei huvita vapsjee, pidasin rohkem saunu silmas. Netist lugedes tundusid suht buenod ..

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #711
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              just nimelt.
              kaugel oled asjaga hetkel?
              küsimusi sellel teemal võid pm-da

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #712
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Kuidas need saarema spa'd on, oskab keegi öelda? rüütlid ja rosed etc? Soomlaste poolt korralikult ära lagastatud juba?

                Samuti huvitab estonia? Kuulsin, et nende see termide kompleks pidi suht nuts olema ja suur ..
                Rose pidi olema selline mõnusam ja õdusam ja romantilisem kuhu naisega hea minna.. Rüütli pidi OK olema, Ma olen käinud Arensburgis, kuhu ei soovita minna, väike ja mõttetu ja Superior toad olid imho nagu ära lagastatud ja ruunatud..

                Johan SPA on muidu kena, aga veidi väike ja kõik basseinide jms asjade jubinad ei tööta + kokse ei saa basseini äärest tellida.. aga Nuova voodi vms on superlahe hooldus.. ma insta hõljusin ja magasin selles (Y)

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #713
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  aga Gospa?

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #714
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Kust saab Eesti lippu osta? Oleks vaja olümpiale kaasa võtta.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #715
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      http://www.lipupood.ee/

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #716
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        Kust saab Eesti lippu osta? Oleks vaja olümpiale kaasa võtta.
                        Hittisid Triobetis w?

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #717
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Jah. Vaata mõned postitused tagasi. 5-8 august Londoni olümpiale.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #718
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Trio on Sul kuldne olnud viimane nädal. :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #719
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              Jah. Vaata mõned postitused tagasi. 5-8 august Londoni olümpiale.
                              Sitaks hea meel, et sa võitsid. Järgmine kord röögi kõvemini, olekski kahe silma vahele jäänud muidu :)

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #720
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                PokerStars No-Limit Hold'em, 44 Tournament, 75/150 Blinds 20 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP1 (t2632)
                                MP2 (t14374)
                                Hero (MP3) (t2365)
                                CO (t4436)
                                Button (t425)
                                SB (t3018)
                                BB (t9521)
                                UTG (t5799)
                                UTG+1 (t2930)

                                Hero's M: 5.84

                                Preflop: Hero is MP3 with A, J
                                3 folds, MP2 bets t330, Hero calls t330, 1 fold, Button raises to t405 (All-In), 1 fold, BB calls t255, MP2 calls t75, Hero calls t75

                                Flop: (t1875) A, A, K (4 players, 1 all-in)
                                BB checks, MP2 checks, Hero bets t450, BB calls t450, MP2 calls t450

                                Turn: (t3225) Q (4 players, 1 all-in)
                                BB checks, MP2 checks, Hero checks

                                River: (t3225) 8 (4 players, 1 all-in)
                                BB checks, MP2 checks, Hero bets t1490 (All-In), BB calls t1490, 1 fold

                                Total pot: t6205

                                Results:
                                Button had 2, Q (two pair, Aces and Queens).
                                BB had K, 10 (two pair, Aces and Kings).
                                Hero had A, J (flush, Ace high).
                                Outcome: Hero won t6205
                                mängud pole veel dead
                                ps 40+4turbo...

                                Comment

                                Working...