Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Kust selline info? Ca. ~ aasta tagasi NYC-s käies oli küll enam-vähem sama hinnaklass või isegi kallim.
Algselt postitas K2okfor_Mey
Vaata postitust
.
Comment