*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #631
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Tavaline villane ei saaks hakkama, küll aga spetsiiflise alaga tegelev sportlane - kellel ainevahetuse kiirus laes ja teadmised keemiavaldkonnast päris head, et ajutiselt metabolism lakke viia. Ma võtaks beti vastu kui pakuksid midagi, iga 3h tagant 12 burgerit sisse ja lisaks sellele väheke ABI, et organism tuleks toime nii kiire RASVADE lõhustamisega.
    Sa ei olegi tavaline villane ,vaid spetsiifilise alaga tegelev sportlane?

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #632
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      30 burksi oleks suht ez

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #633
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Maailmarekord on 103 burgerit kaheksa minutiga tho.
        Aga usun, et stuffi oli vähem vahel ka nendel kui maci burksil. Vast aint sai ja liha.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #634
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Pole suurt vahet, kas korraga või 24 tundi, ainevahetus ei mängi erilist rolli. Pakun välja, et maks 2 maotäit suudab süüa, paljuiganes siis kellelgi sinna korraga mahub.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #635
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Kursavend ostis ükskord täis peaga 20 juustuburksi. Hommikul oli 19 alles.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #636
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Kui magu ajajooksul välja venitada mahub midaiganes sinna. Aga, et enamvähem tavainimene suudaks toimetulla mahutamisega on vaja mitmekorrapeale asi jaotada, aga et 25tuhat kcal organismist läbi ajada ja põhiküsimus rasvad läbi ajada on vaja keemiat appi.
              Bodybuildingus väga vähe levinud trend kord või kaks kuus anda organismile meeletu kogus kaloleid peale ka ei seostu selliste numbritega. Põhiprobleem ongi siin selles, et rasvade osakaal on suur.
              Last edited by BentleyMulsanne; 25.07.12, 18:19. Põhjus: @MTT= XX teks

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #637
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Rasvad ei puutu kuidagi asjasse, seedimiseks kulub kindel ajaühik.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #638
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Ma ei saa aru miks villaine peaks ilma VÄGA motiveeriva panuseta üldse negative freerollima. Täis peaga tühja kõhuga võid mõelda küll, et lol PHR33 Cheezeburers, aga maitseelamus (lol) kestab esimesed paar burksi ja siis pead selle sita sisse toppimise eest veel peale ka maksma.

                  Mul on lõbusam diil välja pakkuda. Tehke abt. 25 burgerit või mingi optimaalne arv, mis pole lebo, 24h jooksul. Iga burgeri pealt, mis ta sellest 24h jooksul rohkem sööb, pead sina talle maksma ekstra €x ja iga burgeri pealt, mida vähem sööb, peab tema maksma €x
                  Last edited by KristjanLaas; 25.07.12, 18:29.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #639
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    burksidega tuli kohe see meelde lol: http://www.youtube.com/watch?v=up7Vg...tailpage#t=37s

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #640
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Rasvad ei puutu kuidagi asjasse, seedimiseks kulub kindel ajaühik.
                      Kui kiirelt villane oma mao tühjaks saab sõltub toidu keemilisest koostisest(omadustest) ja rasvarikas toit jõuab peensoolde kõige pikema ajavältel 3 võimalikust variandist. Seedimiseks kuluv ei ole konstante ühe ja sama toidukoguse puhul, faktoreid on palju.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #641
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        krt enam ei julge vist hesburgeris ega ka mcdonaldisis käia. Ega ju burgeri sisse ei vaata ju mis sa sööd

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #642
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Seal on kindlasti veel terve mendelejevi tabeli täis jama sees, ei julgeks süüagi neid nii palju.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #643
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Ma võin Eesti MC Donaldis mingi tuhat 1 Eurost juustuburksi ära süüa, kuna Mc is sellist asja juba ammu enam ei ole. Tavaline juustuburks, mis krooni ajal maksis 15 või 16 krooni ja euro tulles 1Eur maksab juba pikemat aega 1,5 Euri. Tõsteti iga paari kuu tagant 5 sendi kaupa. MC Donalds veel oli liitunud selle Ansipi ja Ligi kampaaniaga EURO HINDA EI TÕSTA.

                            PS Soomes maksab sama juustuburks 1 Eur ja ketsup on tasuta, lase kasvõi taskud täis. Eestis ketsup MCis a la 30 senti 2 grammi

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #644
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              mul lööb küll 5-6 juustuka pealt juba kõhu kinni. edu

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #645
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                                Ma võin Eesti MC Donaldis mingi tuhat 1 Eurost juustuburksi ära süüa, kuna Mc is sellist asja juba ammu enam ei ole. Tavaline juustuburks, mis krooni ajal maksis 15 või 16 krooni ja euro tulles 1Eur maksab juba pikemat aega 1,5 Euri. Tõsteti iga paari kuu tagant 5 sendi kaupa. MC Donalds veel oli liitunud selle Ansipi ja Ligi kampaaniaga EURO HINDA EI TÕSTA.

                                PS Soomes maksab sama juustuburks 1 Eur ja ketsup on tasuta, lase kasvõi taskud täis. Eestis ketsup MCis a la 30 senti 2 grammi
                                Kus siin juustuburgerist juttu oli? tavaline burger ja hinnaks oli sellel minuarust 1€

                                Comment

                                Working...