*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #556
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Macdonaldsit või hesburgerit saab tallinnas koju tellida kuidagi?

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #557
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Macdonaldsit või hesburgerit saab tallinnas koju tellida kuidagi?
      Selline ettevõte pakkus hessi kojutoomist, aga praegusel hetkel vist ei tööta.
      Meeldejääv ja väljendusrikas nimi, mis kutsub esile toidu kohaletoimetamise mugavuse.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #558
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Viieka eest saab ikka. http://www.sinukuller.ee/

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #559
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          selge. aga jagad oma storyt? võid ka pm'ida :D
          päris nii ka nüüd asjad ei käi, et sulle PM ja ülejäänud jäävad pika ninaga. MA &TAHAN KA SEDA KÕIKE TEADA !!!!

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #560
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Eesti jalgpallikoondise mängija Tarmo Kinki koduklubi Varese alistas sõprusmängus Brentonico 8:0. Äärepoolkaitses mänginud Kink tegi võitjate poolel kaasa avapoolaja ja lõi kolm väravat.


            well played

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #561
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              päris nii ka nüüd asjad ei käi, et sulle PM ja ülejäänud jäävad pika ninaga. MA &TAHAN KA SEDA KÕIKE TEADA !!!!
              +1

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #562
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #563
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  täna jõudsin eestisse ja esimene mõte seoses foorumiga oli see, et kustutan umbes 50 viimast posti ära ja panen lifetime bänni. nüüd on juba umbes väga palju õlut sees ja nii nagu alati. mitte m.unnigi ei muutu. hommikul poolas olles suutsin vähemalt facebookist 20 sõnumit kustutada. mainimisväärselt tubli olin sel ööl.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #564
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    pane endale põlvega näkku ahv

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #565
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      pane endale põlvega näkku ahv
                      varja oma vaimu vigastuse suurust siin foorumis. see, et mina seda tean, see pole teiste asi.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #566
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        solid pask

                        ninedots.png

                        Using brain stimulation, he thinks it’s possible to temporarily remove that mental suppression and unlock the savant inside each of us. In their latest study, published in April in Neuroscience Letters, Snyder and graduate student Richard Chi tested people’s performance on a geometric puzzle called the nine dots problem (right).

                        The goal is to connect all nine dots using just four straight lines, without lifting your pen up or retracing a line. It’s a classic problem that researchers have been giving people for a century, but in the majority of experiments, no participants are able to solve it, even with plenty of time and many attempts.

                        Snyder and Chi had their subjects attempt to solve the problem while wearing an electrode cap. After a few minutes without brain stimulation, half of the subjects received stimulation while the other half received no stimulation. Here’s the interesting part: Whereas none of the subjects solved the problem before brain stimulation, more than 40 percent of subjects in the stimulation group solved the problem after being zapped. Talk about being struck by inspiration.



                        Vahin seda joonist, ja no täiesti ajuvaba. ei ole võimalik ju mitte kuidagi.
                        Siis enam ei suutnud ja vaatasin lahendust.

                        Lahendus:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        suht samasse auku:

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #567
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Kas keegi oskab öelda midagi mängija "vanapeer" kohta? Kes oli 2009 aasta eesti parim mängija ja mänginud 1000-5000 turniire
                          Nüüd vaatan pokerlabist, et mängib aeg-ajalt 2-10 taalaseid turkasi???

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #568
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Liiga vanaks jäi.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #569
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              ma lihtsalt arvan, et tal on teine elu ka.

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #570
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                                solid pask

                                [ATTACH=CONFIG]288[/ATTACH]

                                [B]The goal is to connect all nine dots using just four straight lines

                                Vahin seda joonist, ja no täiesti ajuvaba. ei ole võimalik ju mitte kuidagi.
                                Siis enam ei suutnud ja vaatasin lahendust.

                                Lahendus:

                                Ausalt, ime pole ka, et keegi lahendada ei suuda, kui enne ei anta teada, et võib kaugemale kui täpid ka jooni vedada.
                                Kiirel lugemisel ma ei leidnud kuskilt viidet, et ei pea olema punktide raamides.

                                See õpetab meile ühe üliolulise asja, et kui lahendust ei tule, tuleks korraks eemalduda ja tagasitulles proovida väljaspool kasti mõelda, muidugi see üliraske.

                                Comment

                                Working...