*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #526
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    otsin ühetoalist korterit Tartus üürimise eesmärgil, eeldused mõistlik hind, keskküte, parkimiskoht ja basic mööbel. Tean, et olen natuke hiljaks jäänud, seni vaadatutest pole sobivat leidnud. Äkki keegi oskab midagi soovitada.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #527
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
      Miks sa arvad et see nii lihtne on?
      Ükskõik kui intevsiinne töötund ka pole, siis eeldused töö tegemiseks on minimaalsed ja lisakulud puuduvad kodus töötamise tõttu, siis 5$/h ei ole üldse shabby. Proovi leida sarnane summer job vms.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #528
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas estdonk Vaata postitust
        300 ja 400 tunnis. olenevalt ajast.
        Mis selle vanusega on? Et liiga noor olid?
        Mitu tundi "tööd" nädalas saab või võib teha? Keelest arusaamine on mul omast arust ok vähemalt mingil chati tasemel, samas kirjutamisega on lood keerulisemad.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #529
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Mitu tundi "tööd" nädalas saab või võib teha? Keelest arusaamine on mul omast arust ok vähemalt mingil chati tasemel, samas kirjutamisega on lood keerulisemad.
          Samal ajal kütad diablot ja runni kõrvale ja telefon käes ostad müüd vahetad, ning 20€/h ez.
          Last edited by virukunn; 21.07.12, 14:29.

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #530
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Mis te jamate, õpetame selle mehe pokkeriga teenima. Esimene eeldus selleks on tuvastada ja kõrvaldada segavad faktorid. Potsataja tule räägi ausalt ära mis sind vaevab, see su parim võimalus.

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #531
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Mitu tundi "tööd" nädalas saab või võib teha? Keelest arusaamine on mul omast arust ok vähemalt mingil chati tasemel, samas kirjutamisega on lood keerulisemad.
              min 10 max 60h.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #532
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Just business...
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #533
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Samal ajal kütad diablot ja runni kõrvale ja telefon käes ostad müüd vahetad, ning 20€/h ez.

                  Ost-müük-vahetus ning diablo kütmine on siiski komplitseeritud. Teoorias on muidugi võimalik 580€ kuulimiidist kõrvale hiilida ning leida ehk isegi võimalusi Paypali, krediitkaardi vms. kasutamiseks aga praktikas on see üsna teostamatu, kuna ei taha enam kunagi teisi oma skeemidesse tõmmata.

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #534
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    kui on MB või whatever else, siis tehingud ei jäta eesti süsteemile märki

                    isegi kui sul MB kaarti pole, saad kasvõi transfer vs cash kellegagi vahetada

                    igasuguseid kahtlaseid tehinguid saab vabalt teha

                    mis skeeme siin vaja on? kõik nii lihtne ju
                    Last edited by Jeebus; 21.07.12, 14:55.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #535
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                      Potsataja tule räägi ausalt ära mis sind vaevab, see su parim võimalus.
                      Krooniline rahapuudus, võlad ja depressioon. Kolm kroonilist haigust muidugi ka aga need on vähemalt neljandajärgulised.

                      Hetkel on aga primaarne hoopis suitsunälg. Krt, raha pole aga suitsetamisest pole ikka lahti saanud.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #536
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        kui on MB või whatever else, siis tehingud ei jäta eesti süsteemile ju märki

                        isegi kui sul MB kaarti pole, saad kasvõi transfer vs cash kellegagi vahetada

                        igasuguseid kahtlaseid tehinguid saab vabalt teha

                        mis skeeme siin vaja on?
                        MB peale olen ma isegi mõelnud, seal oma kaart jne. Samas olen ma aru saanud, et tegu on eelkõige online kasiinodes,sportsbettingus ja pokkeritubades kasutamiseks mõeldud rahakotiga. Paypali kontot saab aga teha ainult krediitkardi olemasolul. Näiteks Diablo 3-e saan ma 56,90 eest Euronics´ist, "grindin" 200€ kokku ja mis edasi?

                        Osta.ee väljamakseid saab teha ainult oma pangakontole. Muidugi võib keelduda osta.ee keskonnas arveldamast ja lasta kanda teisele kontole, kuid see on juba skeemitamine ja võib vähendada ostjate huvi.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #537
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          jääb mulje et otsid võimalusi igas asjas et mitte seda teha.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #538
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Bentlymulsanne ütles kõik ära, elu biitimine ei ole nii kerge, nagu mõnele tundub. Küsimus ei ole üldjuhul "kust leida tööd", vaid kuidas muuta ennast nii, et ma viitsiks tööd teha.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #539
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              MB peale olen ma isegi mõelnud, seal oma kaart jne. Samas olen ma aru saanud, et tegu on eelkõige online kasiinodes,sportsbettingus ja pokkeritubades kasutamiseks mõeldud rahakotiga. Paypali kontot saab aga teha ainult krediitkardi olemasolul. Näiteks Diablo 3-e saan ma 56,90 eest Euronics´ist, "grindin" 200€ kokku ja mis edasi?

                              Osta.ee väljamakseid saab teha ainult oma pangakontole. Muidugi võib keelduda osta.ee keskonnas arveldamast ja lasta kanda teisele kontole, kuid see on juba skeemitamine ja võib vähendada ostjate huvi.
                              USA serveris mängid, siis olen nõus hea hinnaga asjad ära ostma - raha otse eesti kontole.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #540
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                MB peale olen ma isegi mõelnud, seal oma kaart jne. Samas olen ma aru saanud, et tegu on eelkõige online kasiinodes,sportsbettingus ja pokkeritubades kasutamiseks mõeldud rahakotiga. Paypali kontot saab aga teha ainult krediitkardi olemasolul. Näiteks Diablo 3-e saan ma 56,90 eest Euronics´ist, "grindin" 200€ kokku ja mis edasi?

                                Osta.ee väljamakseid saab teha ainult oma pangakontole. Muidugi võib keelduda osta.ee keskonnas arveldamast ja lasta kanda teisele kontole, kuid see on juba skeemitamine ja võib vähendada ostjate huvi.
                                MB kaart toimib krediitkaardina ka.

                                Comment

                                Working...