*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #481
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Metsad on seeni ja marju täis. Päevaga €20 teenida pole sugugi raske. Meenub, et sul oli palju lapsi ka, võtad need ka kaasa ja päevas €50+ pole mingi probleem.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #482
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      pokker unusta ära Potsataja. Kõige lihtsam variant on ostan, müün ja vahetan. Väga lihtne oksjonikeskkondadest asju leida. Kuigi kui kogemust pole selles valdkonnas siis võib tihtilugu välja tulla ostan müün ja kahetsen. Praegu ntx suurepärane investeerimisvõimalus on osta kokku mopeedi ja võrri ronte ning need arvele võtta kuni veel saab ehk siis aasta lõpuni. Peale seda selliste masinate väärtus praktiliselt kahekordistub kuna ülejäänud muutuvad lihtsalt ebaseaduslikuks teedel liiklemiseks. Kui nokitseda meeldib, siis suht odava raha eest saab need korralikku konditsiooni viia ning väärtust veelgi tõsta.
      Mul üks kerge õpetus olemas neile, kes tahavad osta-müügiga tegeleda internetis ja teenida sellega. Niipea kui teine läppar saab töökorda võin saata. ( soovijatele )

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #483
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Saada aga it better be good

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #484
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          võibla loll mõte, aga kas nendes mingites rollimängudes (Diablo3) ei saa mingeid vidinaid nokitseda ja maha müüa teenides 3+ euri tunnist? lol, või müüd mingit kuradi farmville' põldude kastmis- või kündmisteenust vms :)

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #485
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Diabloga saab lebolt teenida üle Eesti keskmist.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #486
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Saada aga it better be good
              Pole minu tehtud ja ise ei ole sellega tegelenud ka. Aga tundus asjalik õpetus neile, kellel hakkamist ja viitsimist on. Aga nagu ikka, ei midagi uut siin päikse all.
              Saadan kui teisele läpparile uue laadija ära otsin .

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #487
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Mul üks kerge õpetus olemas neile, kes tahavad osta-müügiga tegeleda internetis ja teenida sellega. Niipea kui teine läppar saab töökorda võin saata. ( soovijatele )
                Mina olen kindel soovija.

                Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                Metsad on seeni ja marju täis. Päevaga €20 teenida pole sugugi raske. Meenub, et sul oli palju lapsi ka, võtad need ka kaasa ja päevas €50+ pole mingi probleem.
                See on üks typo soovitus aga sõltuvalt piirkonnast muidugi ka õige. Imo on meil selline keskpärane seenepiirkond aga see aasta peab proovima. Naine viimati käis ja sai 2 õhtut a´3l metsmaasikaid aga ostja hüppas alt ära. Eks nüüd ongi seenehooaeg algamas ja tuleb edasi majandada.
                Last edited by Potsataja; 20.07.12, 19:50.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #488
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Elan ise ka nö maapiirkonnas ja mul on pigem probleem kedagi endale tööle leida.Kes vähegi asjalikum töötab kas välismaal või on linna kolinud.Mõne nö poepingilt vahel leiab,aga need teevad ka tööd viimase hädaga.Kui on paar tundi teinud siis arvab,et aitab küll-bocki peaks juba kätte saama.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #489
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    võibla loll mõte, aga kas nendes mingites rollimängudes (Diablo3) ei saa mingeid vidinaid nokitseda ja maha müüa teenides 3+ euri tunnist? lol, või müüd mingit kuradi farmville' põldude kastmis- või kündmisteenust vms :)
                    Diablo 3's saab täiesti legaalselt kulda müüa ning selle hind on fikseeritud. Miljon kulda on $2.5 väärt ning seda ei ole eriti raske just kokku ajada.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #490
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Alla 0.15€/km (sh. 0.11€/km kütus) ei mängi kuidagi välja kui auto korras. Hetkel, kui hädavajalikud asjad ära teha, siis tuleks järgmine 5000 km 0,20€/km. Töötukassas oli varem teema, et vastu ei pea võtma tööd, kus transpordikulu ületab 10% palgast, mis on utoopia. Reaalselt on maapiirkonnas täiesti ok kuni 25%, ise lepiks ka 33%+ transpordikuluga. 4€/h netos oleks päris ok, nimelt L-Viru keskmine on 3,18€/h. Füüsilise vormisoleku puhul leiaks muidugi vähemalt midagi sellist nagu Maxi kirjutas aga paraku on mul sellega enamvähem sama lugu nagu bds-il.

                      Kodus arvuti taga istudes oleks ka 3€/h ok aga paraku ei biidi ma pokkerit ka kõige madalam tasemel, keeran pigem asjad enda jaoks veel rohkem tuksi. Samas peaks sellisel tasemel muid kodutöö variante ikka leiduma aga mina ei oska otsida.
                      kindlasti saab kellegagi autot ja kulusid jagada. otsi parem ettekääne.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #491
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Mu masin ei jooksuta DIII-e :( Kullaga majandamine ei pidavat enam nii tulus olema seal nagu ma lugesin?
                        Last edited by Vandalar; 20.07.12, 20:07.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #492
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          transpordist veel niipalju, et lumevabal ajal saab vabalt miski mopeediga ka see 30km maha kärutada. Asjaliku all pean silmas nn järeleaidatud mootoriga masinat mis oleks võimeline 8-90 km/h läbima. Kütte pealt hoiaks päris korralikult kokku. Aga carpooling on parem ja mugavam kindlasti.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #493
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Ei mõtle mitte midagi halvasti, aga tundub utoopiline, et kulutad meeletult aega siin foorumis olemisele ja muudele portaalidele ning ei suuda kasvõi nl2 biitida. Lükka endale ban peale ja blokeeri ka kõik teised kohad, kus igapäevaselt tunde veedad ning keskendu natuke teooria õppimisele. Piisavalt palju materjali netist saada tasuta ning pokerstrategy.com saad free capitali ka.
                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            +1
                            Nii saamatu ei saa ju olla.
                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            ausalt, mida sa töllid siin? räägid, et ei biidi NL2-te. türi, sul on TERVE FKNG FOORUM, kes aitaks sind juba selle pärast et sa oled siin aastaid halanud. hakka elama mees. loe stratti ja lihtsalt biidi madalaid. ma ei saa su mõttemaailmale pihta.
                            Kas te ei ole Imricu historyga kursis? Mõnel lihtsalt ei ole sobivat mindsetti pokkeri jaoks. Paadunud gämbler, kes selles mängus 6-7 kohalise summa kroonides kaotanud kvalifitseerub sinna seltskonda imo.

                            Kodus arvutis võimalik veel nt õppida kodulehti tegema ja neid raha eest vorpima.

                            Edit: üks vend HV foorumist nt teenis vahepeal päris head elatist igasuguseid Xboxe, PlayStationeid jms modifitseerides. Väga väikest algkapitali ja inglise keelsete juhendite lugemist nõuab, muud midagi, tho kui sa väikses kohas elad siis puudub turg pmst, keegi vast väga posti teel seda ajada ei taha.

                            Arvutitest midagi jagad? Hakka küla IT-meheks, alustuseks prolly hea kui juba ruuterit seadistada oskad, formatit teha ja AVG Free 'd installida. Kui mingi keerulisem jama postita HV-sse ja järgi õpetusi, kogemusega õpid ja ehk saab asja kunagi. Turuplatsile sildid üles, et "ARVUTITEHNIKA REMONT JA HOOLDUS, IMRIC, 56921854" ja midagi ikka juurde tuleb :)
                            Last edited by Codecci; 20.07.12, 20:17.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #494
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Võtan kokku: '' Kuskilt tuleb igatahes alustada '' :)

                              Comment

                              • Heroiin
                                Bännitud
                                • Jul 2012
                                • 198

                                #495
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Oskab keegi umbes pakkuda mitu % mängijatest kasutavad hudi ?
                                11 BIG
                                22 BIG

                                Comment

                                Working...