Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
Igastahes uurisin veits ja Sarbussis peaks olema,Mulgi reisidel on enamustel ja GoBussil ei ole...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
mida ma siin ültse leiutan, mul omal neti pulk..Igastahes uurisin veits ja Sarbussis peaks olema,Mulgi reisidel on enamustel ja GoBussil ei ole...
Comment