*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #196
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Ühte Läti pealinna haiglasse toodi kaks patsienti, kellel oli rohkem kui kuus promilli alkoholi veres. Kuid alkoholijoobe rekordi purustas mees, kellel oli saabudes 8,89-promilline joove.


    Forte üllatab ikka vahest.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #197
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      http://www.osta.ee/opel-calibra-27920334.html

      :D :D mõnus tuuning

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #198
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        see juba aastaid müügis.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #199
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          TÜRA

          Triobet saatis €5 niisama ja siis läksin gamblema, et iga käsi all-in ja see fucking triobet suudab isegi free moneyga nii fucking tilti ajada, et mõtleisn korra, et viskan hiire puruks. Tõsiselt, haige soft, pistku perse oma €5.
          hahaaaa...nothing new in this planet

          Comment

          • MagicFriend
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 369

            #200
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            või on kellelgi vastupidiseid väiteid?
            FYP - valime huvitava teema, ehk SOOME NAISED

            Tervitan Hiljat ja Jennyt. lol. suvi ftw.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #201
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              sain veidi külma ja nüüd kurk valus. googeldasin veidi ja leidsin päris sick postituse: "Murdjamees kuskil postituses soovitas spermaga kurku kuristada, pidi väga tõhus vahend olema. Ise pole proovinud."

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #202
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                FYP - valime huvitava teema, ehk SOOME NAISED

                Tervitan Hiljat ja Jennyt. lol. suvi ftw.
                Mu arust Soomes on kahte sorti naisi.
                Väga väga koledad ja paksud või väga väga ilusad

                6e kuu jooksul, mis ma seal eksisteerisin kohtasin ma enamjaolt pakse ja koledaid soome mutte.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #203
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Mu arust Soomes on kahte sorti naisi.
                  Väga väga koledad ja paksud või väga väga ilusad
                  QFT, aga suhe on 5:1-le

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #204
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    soomes on jah ühe ja sama näotüübiga naisi, kes on nii ilusad, et eesti iludused ei saa neile ligilähedalegi. aga ülejäänud 80% soome naistest pole tõesti suuremad asjad.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #205
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Keegi teab kas caesari salatil on mingi konkreetne retsept kuidas tehakse või see varieerub ka ntx erinevates riikides?
                      Usas sõin mitmes erinevas kohas seda ja oli lihtsalt super. Eestis kasinnis ka seda söönud ja oli hea.
                      Türil nüüd avati mingi uus söögikoht kus seda pakutakse ja testisin kohe järgi ning siuke tunne on nagu leveldati.
                      Salat oli sama mis mingil stnrd laadaburksil, seda kastet üldse polnud mis tavaliselt pannakse ja liha oli ka mingi random.
                      Kaubanduslik välimus oli ainult samasugune esmavaatlusel.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #206
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #207
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Ma hakkasin praegu selle naisteteema peale mõtlema, et huvitav mitu % täiskasvanud Eesti elanikest pole Soomes käinud. 95 ma peaaegu käisin aga jalga siiski maha ei saanud.

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #208
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Keegi teab kas caesari salatil on mingi konkreetne retsept kuidas tehakse või see varieerub ka ntx erinevates riikides?
                            Usas sõin mitmes erinevas kohas seda ja oli lihtsalt super. Eestis kasinnis ka seda söönud ja oli hea.
                            Türil nüüd avati mingi uus söögikoht kus seda pakutakse ja testisin kohe järgi ning siuke tunne on nagu leveldati.
                            Salat oli sama mis mingil stnrd laadaburksil, seda kastet üldse polnud mis tavaliselt pannakse ja liha oli ka mingi random.
                            Kaubanduslik välimus oli ainult samasugune esmavaatlusel.
                            On vist ikka sarnane retsept (kana, saiakuubikud, rooma salat; lisaks võib pista tomatit, kurki ja muud suupärast; peale obv caesari salati kaste ja parmesan). Asi on lihtsalt selles, sageli pannakse Caesari salat nimeks igasugustele rändom asjadele).

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #209
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Ehk alustuseks peab olema Rooma salat, millele saiakuubikuid ja kana lisades saab Caesari salati ja edasine on juba vaba valiku küsimus?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #210
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                                Asi on lihtsalt selles, sageli pannakse Caesari salat nimeks igasugustele rändom asjadele).
                                Siis oligi see case vast.
                                Ma lihtsalt eeldasin vist, et saan taolist varianti mis koguaeg söönud. Ses suhtes, et kui lähen eesmärgiga kartulisalatit ostma siis ma ka eeldan, et lahkun poest kartulisalatiga mitte mingi põlvepeal tehtud analoogiga.

                                Comment

                                Working...