*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #181
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    see oleneb hiirest ka. vanal hiirel kasutasin nimetissõrme, uuel keskmist

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #182
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Eluaeg keskmist kasutanud.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #183
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Nüüd järgmise asjana võiks homme nt. ilmuda teadusajakirjas uuring selle kohta, et nimetissõrmega scrollijad on ahvile kõige lähemal oma arengus.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #184
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
          Vilkar kirjutas siin minu nime all...krt jõudsin just koju, täis kui templi elevant. Jälle , juba 3. päev. Nüüd aitab, tegime side beti 500 eur. Kuu aega peab kaine olema nüüd, liiga hulluks juba läheb. Ei soome tots oli hea, tuleb 2 nädala pärast uuesti eestisse...
          Irw jep :D , üsna keeruline on olla ja see kuune paus kulub ära.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #185
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Eile ju käisite ka väljas - kas siis tõesti-tõesti täna pildimaterjali ei tulegi?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #186
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Keegi 10. juuli kell 16:00 tasuta tahab minna Kajsamooriga (http://www.kajsamoor.eu/et) kahekesi merele lõunasöögile? Ma kunagi ostsin Cherry voucherid, aga hetkel olen Soomes ja ise ei saa kasutada, parem annan ära kui niisama raisku lähevad

              Kehtib: 14.05.2011 kuni 10.09.2011
              Väärtus: 23 € / 359.87 kr
              Tingimused: Voucher on ühele täiskasvanule ning sisaldab võrratut 2,5-tunnist mereretke uhkel
              purjelaeval „Kajsamoor“ ja traditsioonilises meremeeste stiilis lõunasööki merel
              Laev alustab merereisi Tallinna Vanasadama Jahtklubist iga päev kell 12.00 ning saabub
              reisijatega tagasi kella 14.30-ks
              Kuupäev ja kellaaeg on teised, magasin eelmine aasta maha ja sain selleks aastaks läbi räägitud, aga ikka ise minna ei saa :/

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #187
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Keegi 10. juuli kell 16:00 tasuta tahab minna Kajsamooriga (http://www.kajsamoor.eu/et) kahekesi merele lõunasöögile? Ma kunagi ostsin Cherry voucherid, aga hetkel olen Soomes ja ise ei saa kasutada, parem annan ära kui niisama raisku lähevad


                Kuupäev ja kellaaeg on teised, magasin eelmine aasta maha ja sain selleks aastaks läbi räägitud, aga ikka ise minna ei saa :/

                Yeesss, kui saab võtaks küll.

                EDIT: Deem, ei saa ikka, kellaaeg ei sobi:(

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #188
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  tundub , et tasuta lõunaid ikkagi on olemas :)

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #189
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Keegi 10. juuli kell 16:00 tasuta tahab minna Kajsamooriga (http://www.kajsamoor.eu/et) kahekesi merele lõunasöögile? Ma kunagi ostsin Cherry voucherid, aga hetkel olen Soomes ja ise ei saa kasutada, parem annan ära kui niisama raisku lähevad



                    Kuupäev ja kellaaeg on teised, magasin eelmine aasta maha ja sain selleks aastaks läbi räägitud, aga ikka ise minna ei saa :/
                    MA võtaks ära kui veel saadaval on?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #190
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Keegi 10. juuli kell 16:00 tasuta tahab minna Kajsamooriga (http://www.kajsamoor.eu/et) kahekesi merele lõunasöögile? Ma kunagi ostsin Cherry voucherid, aga hetkel olen Soomes ja ise ei saa kasutada, parem annan ära kui niisama raisku lähevad



                      Kuupäev ja kellaaeg on teised, magasin eelmine aasta maha ja sain selleks aastaks läbi räägitud, aga ikka ise minna ei saa :/
                      Läinud!

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #191
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        oleksin pidanud asd%¤&49oueüpfr34fasdvdspoj threadi postitama
                        Last edited by Jeebus; 09.07.12, 03:41.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          TÜRA

                          Triobet saatis €5 niisama ja siis läksin gamblema, et iga käsi all-in ja see fucking triobet suudab isegi free moneyga nii fucking tilti ajada, et mõtleisn korra, et viskan hiire puruks. Tõsiselt, haige soft, pistku perse oma €5.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #193
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Making of the dark knight. Impressssssivvve

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #194
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              "Batman Begins" alustas ja "The Dark Knight" viis minu jaoks lõpule "koomiksifilmide" uuele tasandile jõudmise. Eks paistab, mis edasi saab.

                              Comment

                              • doublemint65
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 695

                                #195
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                «Ma ei taha sellest rääkida, mul on siiamaani paha olla,» ütleb esimest korda benji-hüpet tegemas käinud noormees pärast seda, kui ta Õllesummeril katki läinud kraanale pea alaspidi rippu jäi, mis võinuks lõppeda väga õnnetult.»


                                elu24 toodab ikka hoomurit ka vahest.

                                "kraana läks katki ja noormees jäi kõikuma /end of story"

                                Comment

                                Working...