Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
lol ja siis on ikka vaja bashida et LOL autot meeldib remontida??
(ise oma ei A6 ega ühtegi teist Audit, lihtsalt väga kahtlane siis sõna võtta sinu poolt)
Algselt postitas eddi
Vaata postitust
(ise oma ei A6 ega ühtegi teist Audit, lihtsalt väga kahtlane siis sõna võtta sinu poolt)
Comment