*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #76
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Mhm, eks see ole jah kahe otsaga asi. Aga no ise endal mul antud masinaga otseseid kogemusi pole ehk mul pole väga mõtet enda vaatevälja kaitsta.

    Kunagi, kui saab ise ära proovitud selle auto vastupidamist, siis võtan teema uuesti üles :D
    lol ja siis on ikka vaja bashida et LOL autot meeldib remontida??
    (ise oma ei A6 ega ühtegi teist Audit, lihtsalt väga kahtlane siis sõna võtta sinu poolt)

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #77
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas bauss Vaata postitust
      lol ja siis on ikka vaja bashida et LOL autot meeldib remontida??
      (ise oma ei A6 ega ühtegi teist Audit, lihtsalt väga kahtlane siis sõna võtta sinu poolt)
      Haha, yep.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #78
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Nagu iga vanema autoga, siis võib eeldada, et nad vajavad iga järgneva aastaga järjest rohkem remonti. Seega pmst võis rahus bluffida. Esimese autona 98 aasta passat. Pmst läks sama palju remondi alla kui auto ise ostmisel väärt oli. Hetkel sõidan mazda 6ga /2007 omaga ja pole veel suurt remontinud, kuigi põhi roostetab räigelt.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #79
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          Nagu iga vanema autoga, siis võib eeldada, et nad vajavad iga järgneva aastaga järjest rohkem remonti. Seega pmst võis rahus bluffida. Esimese autona 98 aasta passat. Pmst läks sama palju remondi alla kui auto ise ostmisel väärt oli. Hetkel sõidan mazda 6ga /2007 omaga ja pole veel suurt remontinud, kuigi põhi roostetab räigelt.
          +1
          Mul on tuttaval 2006 aasta VW Jetta, mis omal ajal maksis kroonides ~120k ja auto parandamise alla pole alates ostmise aastast (2008) sisuliselt mitte midagi läinud.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #80
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            mul on tuttaval 1986 aasta 190E mis omal ajal maksis kroonides ~60k ja auto parandamise alla pole alates ostmise aastast (1997) sisuliselt mitte midagi läinud

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #81
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Mul on antud A6, kui keegi kulusid kärpida soovib siis ei soovita küll antud pilli. Pole ühtegi suuremat asja olnud vaja remontida ja mingi €4000-5000 olen ikka kokku auto remondi/hoolduse alla pannud 3 aasta ja 50K km jooksul.

              Ja 2.4L bensumootor võtab parimal juhul 10L/100km kui pingutad, reaalselt keskmine alla 11-12L/100km ikka ei tule.

              Kui raha peale kuri ei ole siis ostaks parem mingi Omega nt, ka üsna mugav auto ja varuosad kõvasti odavamad.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #82
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Kui auto vajab remonti, tuleb auto maha müüa. Lihtne.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Kui auto vajab remonti, tuleb auto maha müüa. Lihtne.
                  ...ja kui kuskilt koliseb, siis tümm põhja ja enam ei kolise :).

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    ...ja kui kuskilt koliseb, siis tümm põhja ja enam ei kolise :).
                    Reaalne lugu. Leits teab paremini rääkida.

                    ESTPatrickul Opelil midagi kolises. Kolina peale pani tümmi põhja, et siis ei kuule ja rahu majas. Leits sõitis oma bemmiga taga ja nägi, et midagi lohiseb maas. Jäid seisma ja summuti lahti.

                    Faktides ei ole 100% kindel, et kas nägi, et lohiseb või pildus sädemeid aga nii see lugu oli. Leits võib kinnitada.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #85
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      muruniidukitest veel niipalju, et mul raske käivitumise probleemi möödunud aastal lahendas 98 bensiini kasutamine 95 asemel. Mõjus väga hästi. Musta suitsu ajab siis välja kui oled niidukit kallutanud kuskile suunda liiga kaua. See aasta on muidugi niidukil midagi pööretega perses ja jagu ma ei saa sellest. Pidevalt käivad pörded üles ja siis jälle alla. Seal mingi vedrude ja automaatsegusiibri liikumisega pekkis et tõmbab pöörded üles ja siis keerab siibri kinni ja siis uuesti üles jne.

                      Mis niiduk? ja kuidas vedrud, ehk väljaveninud või on keegi nad valesti peale pannud. Muud võimalust seal pole, kui mootor ilusti käib, kui hooba paigal hoiad.
                      Võibolla on sul

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #86
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        kuidagi poolikuks nagu jäi eelmine post :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Bingo hakkas ju ning tõenäoliselt on tegu järjejutuga - järgmist osa saad lugeda järgmine kolmapäev. Kusjuures see oleks huvitav postitamise

                          ... to be continued.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #88
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            minge

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #89
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              kuidagi poolikuks nagu jäi eelmine post :D
                              läks videot tegema

                              Comment

                              • Ballahollic
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2011
                                • 388

                                #90
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Kas seda finaallaua videot pole kuskilt näha kus Esfandiari 18 milli noppis?

                                Comment

                                Working...