*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #196
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    pane graafik ka ikka

    edit: võinuh ära veel pane, järgmine kuu käib kah

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #197
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
      Sooviks 4k€ stake.
      Kuni 90% kasumist stakejale.
      Muid reegleid pole.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      E: Graph ka siis vonkartoffeli nõudmisel
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Hahaha, väga epic, graafik ka :D :D

      Sooviks ka siis steiki, et steikida kedagi teist (või oleksin pidanud selle ka järgmine kuu välja ütlema?).

      Stakeception
      Last edited by eddi; 09.06.12, 23:11.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #198
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
        Sooviks 4k€ stake.
        Kuni 90% kasumist stakejale.
        Muid reegleid pole.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        E: Graph ka siis vonkartoffeli nõudmisel
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Ok funny... aga sa heidad hetkel nalja investorite üle... Antud situatsioonis oli see su eesmärk ?

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #199
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          Võtaks ka ühe osaku, kui sa mõistuse piires mängid ja ainult megagiga suure EPIC sinivaalaga.
          Kas tegu on ikka LONG TERM SUPREME stakega?

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #200
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Polnud plaanis investorite üle nalja teha.
            Täiesti süütu nali ja pole mõtet tõepähe võtta :)
            Ise loodan, et investorid saavad kogu oma raha tagasi ja Madis epicu karistuse.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #201
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              dafoq 52 euri maikuu kütte eest. gtfo mis röövimine ikka nii sooja kuu eest.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #202
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Said täiega skämmitud, meie arve oli 33€ 92 ruudu eest. Muidugi on mul meeles ka olukord, kus küte oli omal ajal veel suht täiega sees, kuigi mingit vajadust selleks ei olnud.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #203
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  küte maikuus 0,46€ :D
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #204
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas Davy Vaata postitust
                    See on kahtlemata äärmiselt mugav, aga ma otsin väga kõrge seljatoega juhitooli siiski, mul oluline see , et tool ka laua alla ära mahuks mugava setupi tõttu, antud relax toolil on 25-35 cm liiga lai ja sirge seljaga istudes see vast pead ei toeta.
                    vaata siit: http://www.agm.ee/est/tooted/juhitoolid

                    kui eriti palju istuma ei pea siis koju võtaks võrguga tooli, seal peal hea paljaste reitega istuda, aga kui kontoris normaalne kliima ja pidevalt pikad püksid ning istumist palju, siis sobib ka mõni kvaliteetne nahk/riidega kaetud pehme tool.

                    mõned kontoritarvetega tegelevad firmad pakuvad spets toolide tellimist, kvaliteetsete toolide hinnad algasid sealt kuskilt 250- euro kandist (parematel on mitmeid funktsioone, mis annavad kohandada tooli vastavalt soovile. saab tõsta ka seljatuge kõrgemaks ja reguleerida istme kaldenurka jne. mis annab oluliselt mugavust juurde) ja valik üsna suur. juhul kui sa sellist kontoritoole tellivat firmat tallinnast ei leia, siis pane mulle pm.

                    kunagi oli endise kadaka turu hoones üks norra firmat esindav pood (mäletamist mööda oli põhjamaa firmaks larsen), mille toolid olid väga head, samas hind alates 25 000- kroonist ja eluaegne garantii. tool liikus vastavalt keha kaldele siinide peal ja jalgadele oli mõeldud spets tumba.

                    EDIT: http://www.linear.ee/est/moobel/buro...d/ikon_maxikon
                    Last edited by eluvaatleja; 10.06.12, 21:52.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #205
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      dafoq 52 euri maikuu kütte eest. gtfo mis röövimine ikka nii sooja kuu eest.
                      Kummitused on ju tuntud soojaneelajad. Saada pastilaale PM ta peaks paari meest teadma, kes vaimud majast välja ajavad.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #206
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                        vaata siit: http://www.agm.ee/est/tooted/juhitoolid

                        kui eriti palju istuma ei pea siis koju võtaks võrguga tooli, seal peal hea paljaste reitega istuda, aga kui kontoris normaalne kliima ja pidevalt pikad püksid ning istumist palju, siis sobib ka mõni kvaliteetne nahk/riidega kaetud pehme tool.

                        mõned kontoritarvetega tegelevad firmad pakuvad spets toolide tellimist, kvaliteetsete toolide hinnad algasid sealt kuskilt 250- euro kandist (parematel on mitmeid funktsioone, mis annavad kohandada tooli vastavalt soovile. saab tõsta ka seljatuge kõrgemaks ja reguleerida istme kaldenurka jne. mis annab oluliselt mugavust juurde) ja valik üsna suur. juhul kui sa sellist kontoritoole tellivat firmat tallinnast ei leia, siis pane mulle pm.

                        kunagi oli endise kadaka turu hoones üks norra firmat esindav pood (mäletamist mööda oli põhjamaa firmaks larsen), mille toolid olid väga head, samas hind alates 25 000- kroonist ja eluaegne garantii. tool liikus vastavalt keha kaldele siinide peal ja jalgadele oli mõeldud spets tumba.
                        Tundud suht pädev olevat mööbli alal. Kolin järgmisest kuust oma korterisse ja sinna veits mööblit vaja osta, hetke seisuga jäänud selline mulje, et On24 on parim koht selle vaatamiseks? Odavad hinnad, suur valik ja väga ilusat mööblit neil, võibolla oskad veel mõnda head kohta soovitada kust diivanit, söögilauda ja arvutilauda vaadata?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #207
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Kummitused on ju tuntud soojaneelajad. Saada pastilaale PM ta peaks paari meest teadma, kes vaimud majast välja ajavad.
                          Viimasel ajal pole midagi toimunud. Üldse suht pika intervalli tagant toimub midagi kui toimub. :)
                          Nalja pärast aegajalt topin kaamerat üles, et ehk jäädvustaks midagi huvitavat aga kahjuks ei :(

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #208
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Viimasel ajal pole midagi toimunud. Üldse suht pika intervalli tagant toimub midagi kui toimub. :)
                            Nalja pärast aegajalt topin kaamerat üles, et ehk jäädvustaks midagi huvitavat aga kahjuks ei :(
                            Vaene mees......

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #209
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Nalja pärast aegajalt topin kaamerat üles, et ehk jäädvustaks midagi huvitavat aga kahjuks ei :(
                              see on sinu koridoris filmitud muidu?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #210
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Minu koridoris pole peale mõne sex-tape midagi lindistatud.

                                Btw väga kohatu video su poolt. Ootasin midagi pokkerisheriffilikumat.
                                Last edited by VisaHing; 10.06.12, 20:21.

                                Comment

                                Working...