Re: Keeleline abi
ühte asja ma olen tähele pannud. enamus foorumlasi ei kasuta kõiki eesti keele käändeid ära, mida on 14. üritatakse 6-7 ga hakkama saada ja kasutatakse eessõnu.
ühte asja ma olen tähele pannud. enamus foorumlasi ei kasuta kõiki eesti keele käändeid ära, mida on 14. üritatakse 6-7 ga hakkama saada ja kasutatakse eessõnu.
Comment