Hei!
nazindust ei poolda aga pidevalt jäävad foorumist vigased sõnad külge, seega vahel tahaks natuke nõu saada.
kas õige on standard või standart?
nazindust ei poolda aga pidevalt jäävad foorumist vigased sõnad külge, seega vahel tahaks natuke nõu saada.
kas õige on standard või standart?
mul on standart see, et mõtlen mingi tund aega enne magama jäämist voodis elu üle järele
TC
Comment