Keeleline abi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    Keeleline abi

    Hei!


    nazindust ei poolda aga pidevalt jäävad foorumist vigased sõnad külge, seega vahel tahaks natuke nõu saada.

    kas õige on standard või standart?

    mul on standart see, et mõtlen mingi tund aega enne magama jäämist voodis elu üle järele
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: Keeleline abi

    Valel ajal tegid teema. backdoor on banni all.
    Standard

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: Keeleline abi

      tundub loogish aga eesti keel ja loogika on üksteisest kauged asjad. keegi filoloog võiks ka kommenteerida veel.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #4
        Re: Keeleline abi

        standard.

        mõni aeg tagasi oli mul ühel tuttaval küsimus, et kas variant v varjant. mina muidugi kinni selles, et variant. aga võta näpust raisk, ÕS lubab ka varjanti.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #5
          Re: Keeleline abi

          kefiir v keefir

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #6
            Re: Keeleline abi

            keffir obv

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Keeleline abi

              kehvir

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: Keeleline abi

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kefiir v keefir
                Mõlemad on õiged.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Keeleline abi

                  Google on mulle vahel abiks

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: Keeleline abi

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    kehvir
                    donk, keehvir obv.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: Keeleline abi

                      see google paneb sama moodi mööda nagu enamik.

                      võite oma filoloogi kilde mujal teemas rebida. kunagi keskas oli üks väike lits, kes terve eesti keele tunni kätt tõstis ja ajas mingit sitta oma reeglitest.i tahtnud talle öelda, et kirjutagu need välted omale paberile, keeraku see rulli ja istugu sisse see endale. krdi mõnurid
                      Last edited by con; 14.05.12, 22:59.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #12
                        Re: Keeleline abi

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        kehvir
                        lol

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Keeleline abi

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          see google paneb sama moodi mööda nagu enamik.

                          võite oma filoloogi kilde mujal teemas rebida. kunagi keskas oli üks väike lits, kes terve eesti keele tunni kätt tõstis ja ajas mingit sitta oma reeglitest.i tahtnud talle öelda, et kirjutagu need välted omale paberile, keeraku see rulli ja istugu sisse see endale. krdi mõnurid
                          pics?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: Keeleline abi

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            see google paneb sama moodi mööda nagu enamik.

                            võite oma filoloogi kilde mujal teemas rebida. kunagi keskas oli üks väike lits, kes terve eesti keele tunni kätt tõstis ja ajas mingit sitta oma reeglitest.i tahtnud talle öelda, et kirjutagu need välted omale paberile, keeraku see rulli ja istugu sisse see endale. krdi mõnurid
                            MIs Fb tal?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: Keeleline abi

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              see google paneb sama moodi mööda nagu enamik.

                              võite oma filoloogi kilde mujal teemas rebida. kunagi keskas oli üks väike lits, kes terve eesti keele tunni kätt tõstis ja ajas mingit sitta oma reeglitest.i tahtnud talle öelda, et kirjutagu need välted omale paberile, keeraku see rulli ja istugu sisse see endale. krdi mõnurid
                              Serious question.
                              Kas sa u. nädal aega tagasi ei kirjutanud mitte postimehele arvamusartiklit?

                              Comment

                              Working...