Nüüd läksid kõigil silmad vilama. Lihtsalt paha hakkab, et 2/3 arvest moodustavad mingid hägused maksud ja vabale turule minnes löödi hind ka veel üles.
Muidu see on maja arve ja läheb enam vähem splitti kuna mul on majaosa, seega debiilselt palju ma elektrit ei kuluta ja elektripliidiga kondenspiima iiriseks ei keeda.
Potsataja, palju sul 5toalise korteri soe maksab talvel, 150€ ?
Jaanuar oli 1.76/ruut ehk 158.53 € kokku. Meil on kokku 3 samasugust maja 5+5+3 trepikojaga, aga meil on teisest 5 trepikojaga majast ligi 30% ja kolmandast lausa 50% suurem küttearve.
See suht ulmeline teema, ehk poest kaupa ostes ei ole transpordikulu ligilähedanegi kauba maksumusele, aga elektri puhul võib see isegi ületada kauba esialgse maksumuse.
Jaanuar oli 1.76/ruut ehk 158.53 € kokku. Meil on kokku 3 samasugust maja 5+5+3 trepikojaga, aga meil on teisest 5 trepikojaga majast ligi 30% ja kolmandast lausa 50% suurem küttearve.
Comment