Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
see päris koormav jah, endal oli mitu aastat selline probleem, kuna tööl pole käinud ärkasin kuna viitsisin ja magasin kaua isu oli. nüüd olen aru saanud, et põhiline on mitte magada üle 7-8h, mitte teha uinakuid ning ärgata iga päev enamvähem samal ajal, varem uinusin kuni 2h, nüüd läheb 10 minutiga pilt kotti ja uni on sügavam. suuremad pummelungid ajavad küll asja paigast kahjuks, 7-8h und siis ei aita :(
Algselt postitas inward
Vaata postitust

. Olenevalt töö iseloomust on keset nädalat juba üsna zombie olla, enda kogemuse põhjal vähemalt. Eks see ole individuaalne muidugi. Üldiselt jah, nagu ülal mainiti, oleks kindel režiim, poleks probleemi.
Comment