Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
Selles küsimusest ma saan tegelikult aru. Mõned tõesti kõiki kastmeid ei tahagi.
Vb see ka väikse konksuga, et ehk klient hakkab mõtlema et ahah tegelt seda ma ei taha ja siis hoiavad kokku mingi väikse % kastme pealt :D lol. Aga tegelt jah.
Sai täna siis ühele foorumiliikmele vormistatud leping :) Tänud talle.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Vb see ka väikse konksuga, et ehk klient hakkab mõtlema et ahah tegelt seda ma ei taha ja siis hoiavad kokku mingi väikse % kastme pealt :D lol. Aga tegelt jah.
Sai täna siis ühele foorumiliikmele vormistatud leping :) Tänud talle.

TC
Comment