Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #481
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Tglt see ei aja mind tilti, aga kuidagi weird moment on kui küsib, et "kas kõik kastmed?", hot dogile nagu.
    Siis kui vastan, et jah kõik kastmed siis on siuke tunne nagu ütleks "Yep, ma võtan kõik kastmed (H)"
    :/, kellegil veel siuke tunne?
    awkward moment vms
    Selles küsimusest ma saan tegelikult aru. Mõned tõesti kõiki kastmeid ei tahagi.
    Vb see ka väikse konksuga, et ehk klient hakkab mõtlema et ahah tegelt seda ma ei taha ja siis hoiavad kokku mingi väikse % kastme pealt :D lol. Aga tegelt jah.

    Sai täna siis ühele foorumiliikmele vormistatud leping :) Tänud talle.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #482
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Ei ütlegi, et vale küsimus.
      Lihtsalt kui ütlen ise selle lause siis tunduks nagu saaks millegi meeletuga hakkama, kuigi tglt standard.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #483
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Ei ütlegi, et vale küsimus.
        Lihtsalt kui ütlen ise selle lause siis tunduks nagu saaks millegi meeletuga hakkama, kuigi tglt standard.
        Eitea, minu arust superstandard vastus ja mitte mingit awkward tunnet küll endal pole olnud :D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #484
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Kuid miks küsida üldse "Kas kõik kastmed?", miks mitte "Mis kastmeid te soovite?". Vestlus on küll pikem, aga on selge pilt vähemalt.
          Äkki ma pole enda elus ühtegi korda seal söönud, ma tahan ikka teada mis mulle sinna vahele pannakse. Inimene lihtsalt eeldab, et ma tean juba mis seal vahel on.
          Mujal küll ei tule meelde, et nii küsitakse

          Lugupidamisega.
          Life nit.
          Last edited by qbj0hn; 13.11.12, 19:18.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #485
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Viljandi statioilis öeldi, et peab valima kas salsa või ketsup lol:D. See ajas küll TILTI

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #486
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Kuid miks küsida üldse "Kas kõik kastmed?", miks mitte "Mis kastmeid te soovite?". Vestlus on küll pikem, aga on selge pilt vähemalt.
              Äkki ma pole enda elus ühtegi korda seal söönud, ma tahan ikka teada mis mulle sinna vahele pannakse. Inimene lihtsalt eeldab, et ma tean juba mis seal vahel on.
              Mujal küll ei tule meelde, et nii küsitakse

              Lugupidamisega.
              Life nit.
              Tavaliselt käib just nii, et:
              "Mis kastmeid soovite?"
              "Kõiki."

              Kuigi prod ütlevad, et "kõik peale salsa". Ja mingi 80% kordadest kui ütled kõik siis nad salsat anyway ei pane :D

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #487
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Tavaliselt käib just nii, et:
                "Mis kastmeid soovite?"
                "Kõiki."

                Kuigi prod ütlevad, et "kõik peale salsa". Ja mingi 80% kordadest kui ütled kõik siis nad salsat anyway ei pane :D
                fakk. kogu see jutt tõi hot-dogi isu. Tuleb vist statoili minna. Tagasi tulen prbly 20 doosi tikkude, saiakeste ja 20l klaasipesuvedelikuga.
                Aga see on risk mis tuleb võtta, kuna kabanossi isu on suur.

                Brace Yourselves
                Im going to Statoil.

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #488
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Statoil vestlust pealt vaatamas:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #489
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Ennast tüütab ka ära statoili downsale. Ütled, et palun 1 tavaline burger siis küsib, et kas muna ja peekoniga. Vastan lihtsalt, kui need muna ja peekon on seal tavalise burgeri vahel siis jah.
                    aga kuna töötan ka ise klienditeenindajana siis kasutan vahest samamoodi downsale strateegiat. Muidugi mõistuse piires pakkudes asju mida inimesel võib vaja minna aga ta unustab küsida :=)
                    Kasutad downsale strateegiat? Kas see peaks tähendama, et müüd vähem, kui klient algul tahtis?
                    Niisama norin, eeldan, et mõtlesid upsale'i.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #490
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Kui nüüd mööda ei pane, (liiga laisk, et kontrollida)

                      Downsale: müüd lisaks soovitud tootele midagi odavamat N: klient ostab hamburgeri pakud talle peekoni ja muna.
                      Upsale: Sama strateegia aga nüüd müüd midagi kallimat, klient ostab sama burgeri ja sa müüd talle uue aku, sest talv on tulekul.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #491
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        mind ajavad tilti need kuradi starsi NL25 10$ stackiga regularid kes nussivad ajusid. Neid ikka nii kuradi palju, et halb hakkab.

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #492
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          vanasti olid nad 5$ stackiga lol

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #493
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Tavaliselt käib just nii, et:
                            "Mis kastmeid soovite?"
                            "Kõiki."

                            Kuigi prod ütlevad, et "kõik peale salsa". Ja mingi 80% kordadest kui ütled kõik siis nad salsat anyway ei pane :D
                            salsa on saast anyways, see pudel niikuinii seal mingi 2 aastat vedelenud ja best before oli eelmise aasta juulis. Mina ei tea ühtegi inimest kes salsa võtaks, vb ainult mudas peaga

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #494
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              mis teil salsa vastu on aru ma ei saa. Sinep+salsa on nuts. mingid ketchupid ja majoneesid suckivad hotdogis.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #495
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                statika hotdog kõikide kastmetega= NUTZ

                                Comment

                                Working...