Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #466
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Maksta 100% lisatasu passiivse müügi eest tundub sulle loogiline? Minu jaoks puudub siin igasugune loogika, maksta kassas istuvale inimesele 100% lisatasu, toodete eest, mis 95% juhtudest müüvad end ise.
    Kampaaniaperioodi saab alati võrrelda tavaperioodi ehk passivmüügiga. Lisatasu tuleneb nende kahe perioodi vahest ehk aktiivmüügist. Lihtsalt kassas istuvale inimesele nüüd vaevalt keegi üldse mingit lisatasu maksab.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #467
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      Kui näen kvaliteetseid helkureid, ostan mingi 10tk autosse. Järgmisele totakale Annan koos tohlakaga helkuri kaasa.
      Ma eeldan, et sul on neid ka praegu umbes samapalju, sest sa ju vihkad helkuriteta jalakäijaid?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #468
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Kampaaniaperioodi saab alati võrrelda tavaperioodi ehk passivmüügiga. Lisatasu tuleneb nende kahe perioodi vahest ehk aktiivmüügist. Lihtsalt kassas istuvale inimesele nüüd vaevalt keegi üldse mingit lisatasu maksab.
        Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #469
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          vb soovite ka tikke, coca cola kõrvale võib-olla ka väike söök jne. IMO see aktiivne müük

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #470
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Ma eeldan, et sul on neid ka praegu umbes samapalju, sest sa ju vihkad helkuriteta jalakäijaid?
            ei saa lause esimesest poolest aru.
            ei vihka, vaid nad ajavad mind tilti, kui tekib järjekordne stressihetk, kui kellegi napilt alla oleks ajanud. mulle ei meeldi higistada(va sporti tehes).

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #471
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?
              ei hõlmagi.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #472
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Tee mulle palun selgeks, milline osa Statoili teenindaja tööajast hõlmab aktiivset müüki?
                BDS mainis need aktiivmüügi võimalused juba ära ja pikk28 täiendas. Toidupoes oleks selline käitumine retarded aga Statoilis lihtsalt tüütu.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #473
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  ei saa lause esimesest poolest aru.
                  ei vihka, vaid nad ajavad mind tilti, kui tekib järjekordne stressihetk, kui kellegi napilt alla oleks ajanud. mulle ei meeldi higistada(va sporti tehes).
                  Lihtsalt, kuigi sa läbid enamuse kilomeetreid autoga läbid sa siiski ka x kilomeetrit jala. Seega on kaks võimalust, kas sul on alati helkur käepärast või ajad sa iseennast tilti.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #474
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    ei käi jala (samas võiks füüsist vaadates).
                    aga muidu mul on helkur talvejope küljes küll, jah.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #475
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      vb soovite ka tikke, coca cola kõrvale võib-olla ka väike söök jne. IMO see aktiivne müük
                      Läbi ussm***i võib seda jah aktiivseks müügiks pidada. Reaalne olukord on see, et klient tuleb tankima, võtab vb kohvi kõrvale ja kassas pakutakse juurde cocat, tikk, saiakest vms pahna, millle olemasolust on klient täiesti teadlik.

                      Potsataja arvates peaks selle eest maksma lisatasu 5-100%. Saan ma millestki väga valesti aru siin?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #476
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

                        Potsataja arvates peaks selle eest maksma lisatasu 5-100%. Saan ma millestki väga valesti aru siin?
                        Kui toode on kampaanias, siis küll. Lihtsalt, kui toode müüb tavaperioodil x ühikut ja kampaaniaperioodil x*10 ühikut, siis miks peaks lisatasu piirduma max 20%-iga?

                        Ise olin kunagi tööl ettevõttes, kus lisatasud ei sõltunud absoluutselt müügist, vaid pigem "nägude" arvust riiulis või plakatite arvust poe kohta. Siis ei jaganud veel teemat ära aga tagantjärgi ajab ikka tilti küll, kuidas mingi kombinaator teenis minust keskmiselt 10-20% rohkem kordi vähem müües, kuid kõvema "nägude" jms. protsendiga.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #477
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Sattusin eile samasuguse aktiivse müügi peale I.L.U poe kassas, suht imelik oli ja kindlasti väga halb müügistrateegia. Ei pakutud mingeid soodustooteid, vaid suvalist nänni. Ei täe mingit võimalust, et ma ostaks midagi sellise müügi peale lisaks väljavalitud kaubale.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #478
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Ma ei tee välja tavaliselt üldse.
                            Samamoodi kui poe ukse ees seisavad need pensioni jms vennad, kõnnin tuima näoga nagu douchebag mööda.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #479
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              Ennast tüütab ka ära statoili downsale. Ütled, et palun 1 tavaline burger siis küsib, et kas muna ja peekoniga. Vastan lihtsalt, kui need muna ja peekon on seal tavalise burgeri vahel siis jah.
                              aga kuna töötan ka ise klienditeenindajana siis kasutan vahest samamoodi downsale strateegiat. Muidugi mõistuse piires pakkudes asju mida inimesel võib vaja minna aga ta unustab küsida :=)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #480
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Tglt see ei aja mind tilti, aga kuidagi weird moment on kui küsib, et "kas kõik kastmed?", hot dogile nagu.
                                Siis kui vastan, et jah kõik kastmed siis on siuke tunne nagu ütleks "Yep, ma võtan kõik kastmed (H)"
                                :/, kellegil veel siuke tunne?
                                awkward moment vms

                                Comment

                                Working...