Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
Kampaaniaperioodi saab alati võrrelda tavaperioodi ehk passivmüügiga. Lisatasu tuleneb nende kahe perioodi vahest ehk aktiivmüügist. Lihtsalt kassas istuvale inimesele nüüd vaevalt keegi üldse mingit lisatasu maksab.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
(samas võiks füüsist vaadates).
Comment