Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
Eestis on kõik kirves ju.
Vahin siin vahepeal netist eesti kanaleid ja siis just oli mingi saade kus sportlandis näidati seal millised on head jooksujalatsid vms.
Solid 100€ papud jne lol, igalpool poes käinud siin ja pole 100$ tossu veel oma silmaga näinud (kallimate brändide kingad aint veits kallimad). Ma hetkel siin 5 paari firmajalatseid ostnud ja need isegi kokku polnud 100€. Julm röövimine mis seal Eestis toimub lihtsalt. Ma juba aastaid lasknud omale sugulasel usast riideid saata. Aint mingeid teksasid ntx siit ostnud kuna lihtsalt neid peaks proovima muidu prst ei lähe jalgagi. Tehnikast ei hakka rääkimagi :D. Aga eks igalpool omad plussid, miinused. Siin materiaalne jama kõik super odav, aga maksud ja taolised asjad epic.
Arusaadav, et Eestisse enamus stuff tuleb mujalt sisse ja selleks ka kirvem, aga isegi osad Eesti enda toodetud asjad kallimad teistest välismaa toodetest, ajuvaba imo. (ntx ilvese talvejoped)
Eestis on kõik kirves ju.
Vahin siin vahepeal netist eesti kanaleid ja siis just oli mingi saade kus sportlandis näidati seal millised on head jooksujalatsid vms.
Solid 100€ papud jne lol, igalpool poes käinud siin ja pole 100$ tossu veel oma silmaga näinud (kallimate brändide kingad aint veits kallimad). Ma hetkel siin 5 paari firmajalatseid ostnud ja need isegi kokku polnud 100€. Julm röövimine mis seal Eestis toimub lihtsalt. Ma juba aastaid lasknud omale sugulasel usast riideid saata. Aint mingeid teksasid ntx siit ostnud kuna lihtsalt neid peaks proovima muidu prst ei lähe jalgagi. Tehnikast ei hakka rääkimagi :D. Aga eks igalpool omad plussid, miinused. Siin materiaalne jama kõik super odav, aga maksud ja taolised asjad epic.
Arusaadav, et Eestisse enamus stuff tuleb mujalt sisse ja selleks ka kirvem, aga isegi osad Eesti enda toodetud asjad kallimad teistest välismaa toodetest, ajuvaba imo. (ntx ilvese talvejoped)
Comment