Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #256
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Eestis on kõik kirves ju.
    Vahin siin vahepeal netist eesti kanaleid ja siis just oli mingi saade kus sportlandis näidati seal millised on head jooksujalatsid vms.
    Solid 100€ papud jne lol, igalpool poes käinud siin ja pole 100$ tossu veel oma silmaga näinud (kallimate brändide kingad aint veits kallimad). Ma hetkel siin 5 paari firmajalatseid ostnud ja need isegi kokku polnud 100€. Julm röövimine mis seal Eestis toimub lihtsalt. Ma juba aastaid lasknud omale sugulasel usast riideid saata. Aint mingeid teksasid ntx siit ostnud kuna lihtsalt neid peaks proovima muidu prst ei lähe jalgagi. Tehnikast ei hakka rääkimagi :D. Aga eks igalpool omad plussid, miinused. Siin materiaalne jama kõik super odav, aga maksud ja taolised asjad epic.
    Arusaadav, et Eestisse enamus stuff tuleb mujalt sisse ja selleks ka kirvem, aga isegi osad Eesti enda toodetud asjad kallimad teistest välismaa toodetest, ajuvaba imo. (ntx ilvese talvejoped)
    Last edited by qbj0hn; 15.05.12, 08:19.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #257
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Jup. Ma siiani ei mõista, kust tekivad Eesti tehnika hinnad ja kust nad leiavad ostjaid. Igaasi, mis väheke "haruldasem" on eestis mitu-mitu korda kallim kui ebayst või amazonist.
      ''Maailmamajandus''

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #258
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas oohoh Vaata postitust
        rolleril pole ju iseenesest viga midagi, tilti ajavad ainult need tohmanid, kes seal väga uljast omaloomingut keset liiklust praktiseerivad
        Käige Itaalias, härrased :)
        Seisad autoga ristmikul, ootad rohelist tuld. Süttib fooris roheline. Rollerid sööstavad vasakult ja paremalt sust mööda :)
        Eesti liiklus eriti ei häiri, kui, siis foori tagant liikumahakkamisega munejad.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #259
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Tuli hommikul meelde, mis mind räigelt tilti ajas põhikooli ajal.

          Kogu Achilleuse story, sest kuidas sai Achilleuse ema sellise jama kokku keerata, et ei tahtnud käsi määrida ja jättis poja kanna loputamata. Täiesti idiootlik story.

          Comment

          • K2okfor_Mey
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2012
            • 429

            #260
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Elisa pulga net, mis pidevalt katkeb ja mille kiirus on tänapäeval mitte mbit ega kbit vaid lausa alla 670 bitti ja yles 340 bitti nagu wtf tänapäeval selline nali 3G võrgus. Tänu sellele on nii mõnedki käed pokkeris aia taha läinud ja raha kaotand kahjuks ei ole ka muud võimalust neti jaoks... ja see ajab megatilti.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #261
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              Tuli hommikul meelde, mis mind räigelt tilti ajas põhikooli ajal.

              Kogu Achilleuse story, sest kuidas sai Achilleuse ema sellise jama kokku keerata, et ei tahtnud käsi määrida ja jättis poja kanna loputamata. Täiesti idiootlik story.

              kuidas see lugu üldse oli?

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #262
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kuidas see lugu üldse oli?
                Achilleuse kand

                Thetis püüdis ebaõnnestunult oma poega surematuks muuta. Sellest loost on kaks versiooni. Vanema versiooni järgi määris ema oma imikust poega ambroosiaga ning tõstis ta siis tule kohale, et põletada temast surelikkus; ent selle tegevuse juures katkestas teda Peleus ning raevunud ema hülgas nii oma mehe kui ka poja. Peleus andis Achilleuse kentaur Cheironi kasvatada ja õpetada. Hilisema versiooni kohaselt kastis Thetis noore Achilleuse Styxi jõkke. Kõik, mida jõe püha vesi puudutas, muutus haavamatuks. Et aga ema hoidis Achilleust vette kastes kinni tema kandadest, jäid need kuivaks ning seetõttu kaitsetuks. Sellest ka väljend "Achilleuse kand" – ainus nõrk koht.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #263
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  hmmm :D muideks sama huvitav lugu on kiviga sõrmustega. miks hakati kandma sõrmused kus on kivi sees? :D

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #264
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                    # MonaVie "geniaalsed äriinimesed" .
                    +milion. ajuvaba mida nad korraldavad.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #265
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Mind ajab tilti LHV foorumis teema: Kalev Jaik võsafilosoofist majandusteadlane...


                      jumal küll, kuidas inimesed viitsivad tuhandete postituste kaupa vaielda päris reaalselt tõestatud paberitega hullumeelsega kui like 2-3 lehe lugemisega on selge, et see tüüp ei ole eriti pädev ja elab oma luulude maailmas..

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #266
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Päris igapäevaselt sellega ei tegele, aga kui teid kutsutakse maale vanaema juurde paradiisiõunapuud välja juurima siis ärge minge (kui minemata ei saa jätta, siis võtke vähemalt keskmise suurusega ekskavaator kaasa).

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #267
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                          Päris igapäevaselt sellega ei tegele, aga kui teid kutsutakse maale vanaema juurde paradiisiõunapuud välja juurima siis ärge minge (kui minemata ei saa jätta, siis võtke vähemalt keskmise suurusega ekskavaator kaasa).
                          lol :D hakkasin ka kunagi koduaiast õunapuud välja juurima. teise päeva õhtuks kui tööga valmis olin saanud, avastasin, et aias on täiesti normaalse suurusega pommiauk.

                          Comment

                          • mikk2468
                            Vana Tegija
                            • Nov 2009
                            • 1039

                            #268
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Mind ajab tilti LHV foorumis teema: Kalev Jaik võsafilosoofist majandusteadlane...


                            jumal küll, kuidas inimesed viitsivad tuhandete postituste kaupa vaielda päris reaalselt tõestatud paberitega hullumeelsega kui like 2-3 lehe lugemisega on selge, et see tüüp ei ole eriti pädev ja elab oma luulude maailmas..
                            +1

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #269
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                              Päris igapäevaselt sellega ei tegele, aga kui teid kutsutakse maale vanaema juurde paradiisiõunapuud välja juurima siis ärge minge (kui minemata ei saa jätta, siis võtke vähemalt keskmise suurusega ekskavaator kaasa).
                              Ehh mul läks mingi 3-4 aastat enne kui kännud välja sain.Iga aasta sai ikka üks känd ise ka välja kaevatud.
                              See aasta sai asi käsile võetud ja tänava naabrimehele 15 euri ja 2bocki tehtud ja oli 4 tunniga enamvähem kännud välja kaevatud.
                              Siis naabripoisi dziibile koormarihm külge ja nii naad välja tulid.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #270
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                järjekordne haterant, aga see ajab tõesti s*ta keema, et avaliku sektori asutustel on ülemsõituse suured võimlaused läbi kedrata esinduskulusid, (obv tuleb jälle teemaks, et ka riigikoulastel on oma palga kõrval vaja kuluhüvitisi, et valijatega kohtuda. Palk seda ei võimalda) aga oleme jõudnud sinna maale, et hakatakse sulgema ja sulgetakse komandosid, palgad neil sitad jne.

                                Tra, siis räägitaks,e et peakski olema vabatahtlik väikestes kohtades see süsteem. Vabatahtlikus komandos ei saa aga rotatsiooni täis, mis vaja, et saaks suitsusukeldumist teha. Nüüd edasi ilmselt tuletan ja võib olla vigu ka, aga eos juba nii ****** see korraldus, et las olla. Keegi teab, siis parandage.

                                Imo, kui ei saa rotatsiooni täis, siis on brigaad mehitamata, seega ei tohi põlevasse majja ronida. Kui ilma loata ronida, siis ei kehti sulle kõik kindlustused ilmselt. Seega äkki peavad need vennad niigi sita või olematu raha eest valima, kas ronida majja elu päästma võimlausega, et saava dusrma ja jääb pere hätta, või mitte ronida ja nii hakata vatsu sellele kutsele endas, mis üldse lasi nii sitta tööd teha, et teistel oleks julgem.

                                Tra, oi ***** need uudised ajavad tilti. Vaadake suvel õhtuti, kui on metsatulekahjud, ja need vennad tulevad mingilt suurelt kustutusaktsioonilt ja siis koju komberdavad, näod nagu zombie ees.

                                Solid huumor küll

                                Comment

                                Working...