Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise
<<<<---- Ma juba ammu postitasin ja teie idikad ikka veel vaidlete :)
Proovin võimalikult lühidalt:
On algusetus ja lõpmatus. Selles eksisteerib absoluutselt kõik ja mitte midagi. Ainuke teadmine on, et keegi mitte midagi ei tea. Kõik on tõde ja vale. Inimesed elavad kõik omas maailmas ja neil kõigil on õigus ja nad kõik eksivad. Ja mul on õigus ja ma eksin, ning Sul on õigus ja Sa eksid. On kõik ja ei ole mitte midagi. Kõiges saab kahelda ja kõike saab ümber lükata.
Tean, et raske on aktsepteerida ebaloogilisust ja loogilisust, sest kõik me ümber on loogiline ja sama võrdväärselt ebaloogiline. Kui suudate leppida kõigega, kõiksusega, siis näete kõige mõtetust ja mõtekust. Mõistate miks ühed usuvad jumalat ja teised tulnukaid. Sest sa tead, et neil kõigil on algusetuses ja lõpmatuses õigus, ning nad kõik eksivad. Sa mõistad kõiki ja tunned kaasa teadmatuse käes vaevlejatele.
Sa oled ainuke, kes teab, et ta midagi ei tea. See teadmine annab Sulle jumala staatuse ja mitte kellegiks olemise staatuse. Kogu oma teadmatuse aktsepteerimine on väga raske ja võimalik, et isegi võimatu elada. Seega tuleb ennast petta. Mõelda välja teadmisi, luua endale maailm, luua kõik, mida sisemine teadvus laseb luua või omaks võtta.
Et oma teooriat tõestada, siis võib igaüks tuua välja ükskõik millise oma teadmise. Ja minu asi on see kahtluse alla panna ja ümber lükata küsimuste esitamisega. Kõik teadmised jõuavad lõpuks välja selleni, et teadmist pole.
ps: Loomulikult tekitaks see igavese vaidluse ja ka tõenäoliselt halvaks panu aga siiski oleks huvitav näha Teie vastukaja :)
<<<<---- Ma juba ammu postitasin ja teie idikad ikka veel vaidlete :)
Proovin võimalikult lühidalt:
On algusetus ja lõpmatus. Selles eksisteerib absoluutselt kõik ja mitte midagi. Ainuke teadmine on, et keegi mitte midagi ei tea. Kõik on tõde ja vale. Inimesed elavad kõik omas maailmas ja neil kõigil on õigus ja nad kõik eksivad. Ja mul on õigus ja ma eksin, ning Sul on õigus ja Sa eksid. On kõik ja ei ole mitte midagi. Kõiges saab kahelda ja kõike saab ümber lükata.
Tean, et raske on aktsepteerida ebaloogilisust ja loogilisust, sest kõik me ümber on loogiline ja sama võrdväärselt ebaloogiline. Kui suudate leppida kõigega, kõiksusega, siis näete kõige mõtetust ja mõtekust. Mõistate miks ühed usuvad jumalat ja teised tulnukaid. Sest sa tead, et neil kõigil on algusetuses ja lõpmatuses õigus, ning nad kõik eksivad. Sa mõistad kõiki ja tunned kaasa teadmatuse käes vaevlejatele.
Sa oled ainuke, kes teab, et ta midagi ei tea. See teadmine annab Sulle jumala staatuse ja mitte kellegiks olemise staatuse. Kogu oma teadmatuse aktsepteerimine on väga raske ja võimalik, et isegi võimatu elada. Seega tuleb ennast petta. Mõelda välja teadmisi, luua endale maailm, luua kõik, mida sisemine teadvus laseb luua või omaks võtta.
Et oma teooriat tõestada, siis võib igaüks tuua välja ükskõik millise oma teadmise. Ja minu asi on see kahtluse alla panna ja ümber lükata küsimuste esitamisega. Kõik teadmised jõuavad lõpuks välja selleni, et teadmist pole.
ps: Loomulikult tekitaks see igavese vaidluse ja ka tõenäoliselt halvaks panu aga siiski oleks huvitav näha Teie vastukaja :)
Comment