*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #211
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Life happens, shit goes on.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #212
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Olin siis väljas enne lapsega kui astub mu juurde üks vanem naisterahvas. Algul nagu ei saanudki aru, et mis ta soovib aga võttis siis taskust kommi ja pakkus nagu mulle ja lapsele. Siis üks hetk puhkes lihtsalt nutma ja rääkis kui raske elu on. Et 60 aastat tööstaasi ja pension täiesti olematu. Söögijaoks jäävad kopikad kõigest. Peris pikalt vestlesime seal ja ega ta nagu minult ei soovinud midagi aga tundus, et otsis kedagi kellegagi lihtsalt rääkida, kuna sugulased ka puuduvad või lihtsalt ei hooli temast.
      Hakkasin lõpus ise pakkuma, et mis sööke teil tarvis oleks? Et ma võin aidata natuke. Aga tai vastanud selle peale midagi ja vaikselt kõndis minema ja soovis, et ilusat elu teile noored, et teil oleks vähemalt kerge ja ei peaks taluma neid piinasid, mida meie.
      Last edited by VisaHing; 08.05.12, 16:24.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #213
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        60 aastat tööstaaži ja olematu pension ?!?

        Tähelepanuvajadus, mis muud.

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #214
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Ok teen ka ennast siis "hulluks" ja "lolliks" selle kummituste teemaga.
          Jah selle koha peal olen nõus, et jumal ja biibel nii nagu seda inimesele serveeritakse, ei eksisteeri ja on bs.
          Aga samas on mul suhteliselt kahju inimestest kelle usk piirdub ainult sellega mida nad käega katsuda saavad.(enamasti soe pesu ja keedukardulad)
          Kõik ebaloomulik on inimestele ebaloomulik kuna füüsika ei ole nii kaugele arenenud, et seda tõestada.
          Ja arvan, et need kes kutsuvad teisi inimesi viisakalt lollideks, kui nad väidetavalt midagi nägid on ise lihtsalt hirmul, et mis siis kui see ongi tõsi jne. ja blockivad oma alateadvuses selle ära, et ei seda ei ole olemas ja kõik.
          Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.
          Ise olen ka enamus elust olnud väikse eelarvamisega aga uskuma hakkasin ma seda siis, kui 2 suve tagasi mu vanavanaema 97 aastaselt ära suri. Ta elas viimasest eluaastast enamus aega meie juures ja nädal peale matuseid istusime emaga elutoas ja vaatasime telekat.
          Kõik uksed aknad olid kinni ja isegi kui poleks olnud siis tuul sellist nalja ei tee.
          Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.
          No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes, braindamaged or whatever lahenduse "inteligentne" inimene leiab sellele aga kindlasti hakkasin peale seda teispoolsuse elusse, paraleeruniversumitesse vms uskuma.
          Sama moodi on rääkinud mulle tuttav perekond kus vanemad kõrgharidusega ja lapsed kolmekesi samuti täiesti normaalsed ja terve mõistuse juures kuidas öösel üleval korrusel on kuulda samme ja kepiga kõndimist samas üless minnes ei ole seal kedagi (neil vanaonu ors käis kepiga kes ära suri) Nojahh samas suht vana maja ka vb on korstnasse jäänud kepp kinni mis kolksub ja põrandalauad ragisevad sest pidevalt on meeletu niiskuse vahetus õhus ja niisama maja vajub.
          Peace!

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #215
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            möhh, mis tahate väita, et jõulutaat on ka bs v?

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #216
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Obv, jõulutaat ei ole mingi naljmees, kes süles hoidmisest ereka ja/või rahulduse saab.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #217
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                võrrelda jõuluvana paranormaalsete nähtustega on sama mis võrrelda slotte kui skillmängu malega.
                Ja ei ka hambahaldjas pole päris ja muud muinasjutud mida ema sulle õhtuti loeb samuti mitte :(
                Aga ok mõtetu vaidlus ilmselgelt.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #218
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                  Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.
                  Selle lause peale mõtlesin, et su postitus on level, aga edasi tundub, et vist ikka mitte. Ei oleks uskunud, et Pealtnägija legendaarset poltergeisti keegi tõsiselt näiteks võib tuua.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #219
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    to rasmer: vahet pole see pealtnägija teema võib olla misiganes aga nagu sa aru saad siis pole see ka põhjus miks seda usun.
                    inimesed usuvad erinevaid asju ja see oleneb kõik nende maailmavaatest, kogemustest, kasvatusest jne. Ei tasu lihtsalt üheski asjas olla pinnapealne ja väita, et see on kindlasti lollus jne.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #220
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      Ei tasu lihtsalt üheski asjas olla pinnapealne ja väita, et see on kindlasti lollus jne.
                      Ei tasu jah. Selleks ongi olemas teadlased, kes pinnapealsest uskumisest kaugemale lähevad.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #221
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Soome - Sveitsi streami on jagada kellelgi?

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #222
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise


                          või parema kvaliteediga:

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #223
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            aga **** need soomlased on ikka ahned. on raske näidata mänge mingi normaalse kanali pealt.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #224
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              tänud!

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #225
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                                Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.

                                No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes....
                                No kui suured on oddsid, et keegi paneb uksehaagi piida külge ja vastuse ukse külge? Ja kuidas saab uksehaak ringe teha isegi käega liigutades?

                                Comment

                                Working...