*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Peris sick.

    Eile leidis kasuisa oma tööplatsilt 50kg meeter pika mürsu. 2 aastat mässanud seal kopaga selle sama platsi peal. Tuhandeid kordi sama koha pealt ülesõitnud ja haaradega palke tõstnud. Peris tore mõelda tal nüüd, et 2 aastat istus pommi otsas sisuliselt :D.
    Demineerijad õhkasid kohapeal mürsu.

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #62
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      kuskohas see oli?

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #63
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mitu kätt mängisid?
        2 ju, mida küsimust nagu-

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #64
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas Ermii Vaata postitust
          kuskohas see oli?
          Võrus..
          AS Barruses.

          Täna kella 14.11 ajal leiti Võru maakonnas Verijärve külas puiduettevõtte AS Barrus territooriumilt 50 kilogrammine Vene lennukipomm. Kella 21.30 ajal oli pomm kahjutuks tehtud. Pommi tõttu suletud teelõik Võru maakonnas Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel kilomeetritel 255-260 avati liiklusele.
          Last edited by VisaHing; 05.05.12, 14:08.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #65
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Kas Tartus läheb üle jõe veel mõni sild, millest ma midagi varem kuulnud pole või soovitab www.peatus.ee mul üle kellegi heinamaa rännata ning siis üle jõe ujuda?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #66
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Mu arust läheb üle jõe päris mitu silda??

              3 vähemalt kui ma ei eksi??

              1 on too bussijaama juurest, teine on too jalakäiate jaoks, kolmas peaks viima eedeni juurde.

              Vb ma eksin.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #67
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Mu arust läheb üle jõe päris mitu silda??

                3 vähemalt kui ma ei eksi??

                1 on too bussijaama juurest, teine on too jalakäiate jaoks, kolmas peaks viima eedeni juurde.

                Vb ma eksin.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #68
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Mu postitus oli pigem sarkasmiga kirjutatud kuna most obviously ei lähe läbi mingi täieliku võsa, kus ühtegi ehitist pole, silda.
                  Ja tegelikult on Tartus vähemalt 6 silda.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #69
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    sealt küll ühtegi silda üle ei lähe jah. ja üle emajõe läheb kuus silda vähemalt.

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #70
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Kanepi võitis!

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #71
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Facepalmi oma ette.

                        Ei tajunud biiti hästi.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #72
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          1. Kroonuaia sild
                          2.Vabadussild
                          3. Kaarsild
                          4. Võidu sild
                          5. Turusild
                          6. Sõpruse sild

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #73
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Facepalmi oma ette.

                            Ei tajunud biiti hästi.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #74
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Mitu kätt mängisid?
                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              2 ju, mida küsimust nagu-
                              Ei tea, ei lugenud aga üldiselt lauas vähemalt keegi ei uimanud ja mäng käis live kohta suht kiirelt ikka.
                              Üks mingi 500ne võidetud pot tuleb veel meelde kus 7 inimesega vaadati floppi mul JT ja board jooksis T78JJ peale üli väikest cbetti ja turn betti. Riveri checkisid kõik ja kui ma nuppe panin sain calli 9salt ja AA-lt.
                              Üldiselt need HH stoorid kõik boring ikka. Tobinurgas mitu x mingi redneck tuli ligi ja hakkas bad beat storyt rääkima, kliinis ära.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #75
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                sul on see võimalus ju alati olema s:D

                                e:
                                iga aasta kui see kevad tuleb siis krdi iga kaubakeskus on neid LHV inimesi täis oma pensioni asjadega ... neile võiks mainida et nad poleks nii aktiivsed vaid inimesed tuleks ise nende juurde kui sooviksid mdiagi muuta, mitte umbes ala käest kinni võtta

                                e2: kustutasin ta nime ära, kuina m2letasin vapsje valesti ..
                                Nad on müügikoolitused saanud. Käisin ise just ühel koolitusel, kus koolitaja rääkis, et paar nädalat tagasi hoidis ta endine õpilane rocca al mares teda 30min kinni, kuni and terve perega LHV üle läksid. Pärast seda lõpetas müügikoolituste tegemise. Nagu hulludele jagaks relvasi.
                                EBSi müüginaistest tuleb ka eemale hoida. neil puudub hing.
                                eriti haiged on need 50k tolmuimejate müüjad, kes lähevad abirahade najal elavatesse 5-lapsega kodudesse ja räägivad naistele, et "kõige tähtsama tööd teed ikka sina siin kodus, kui meest tööl pole. Sellise töö jaoks peab ikka korralik masin olema, mis näitab, kui palju sa väärt oled"

                                Comment

                                Working...