*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #16
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
    Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #17
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      miks mind banniti?
      Graafikute teemas:

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Et teema liialt laiali ei valguks, siis andu_andule küsimused/kommentaarid edaspidi tema päevikusse
      Mõned tunnid hiljem Sass:

      andu you sick grinder

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #18
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Faking mendid sõitsid julmalt punase alt läbi, kui kahes kõrvalrajas autod ilusasti ülekäiguraja ees seisma jäid. Ei täitnud ka mingit operatiivülesannet, jäid 50 meetrit eemal bussipeatusesse passima.

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #19
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          kellegil mbs vedeleb väike summa võib pmida;p

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #20
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Mendid on ju seadusest üle, mingi edge peab neil ju olema.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #21
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
              Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
              Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?
              tuhat viga võib olla... VGA juhe katki, VGA pistik läpakal katki, sama monitoril, monitor ise katki, näiteks toitepaneeil mõni kondekas üles ütlend või midagi sellist jne jne

              to fyte-mida iganes

              EDIT: johannesele. Alusta ise veaotsinguga. Näiteks proovi mõnda muud monitori. Kui see töötab siis VGA pistik läpakal katki pole ja settingud ka peaks korras olema. Seejärel vaata üle VGA juhe, seda saab samamoodi proovida ja kui need üle vaadatud siis hakka monitori uurima.
              Last edited by Junken; 01.05.12, 18:37.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #22
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Teise läpakaga töötab monitor, samuti arvutis näitab seda teist monitori ja kui nüüd panin monitori main displayks siis kadusid ikoonid ära läpaka ekraanilt ja pimesi sai neid sinna vedida kõrvalt.
                Ehk siis vist videokaardi viga :(

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #23
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  aga pane extended monitor, vaata mis siis teeb, või dublicate

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Keegi kes oskab väga hästi joonistada või shoppida võiks PM-i saata, oleks abi vaja ühe asjaga.
                    Oleneb kui raske see asi välja kukub võin plekki ka visata, aga üldiselt vaja ideed ellu viia, aga ei oska paberile panna eriti oma mõtteid.
                    Rohkem ei kommentaari.
                    Last edited by qbj0hn; 02.05.12, 01:47. Põhjus: pole vaja enam, ty

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #25
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Mis seal starsis toimub, ühtegi sng-d no limit holdemiga ei jookse, turkad ka alles 2h pärast algavad, hommikul on nagu surnud koht või?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #26
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Mis seal starsis toimub, ühtegi sng-d no limit holdemiga ei jookse, turkad ka alles 2h pärast algavad, hommikul on nagu surnud koht või?
                        Serveri restart. Sit 'n go'd keerati natukene aega varem kinni juba, et neid võimalikult vähe jookseks kui server maha läheb (ja et Stars siis vähem raha peaks tagasi maksma neile kelle mängud pooleli jäid).

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Spamman siia ka.

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #28
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            stars endiselt maas ?

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #29
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              vaatasin just milestone k2tt starsis ja HERRJANKS estonia sit outis, epic.

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #30
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                päris kallis suits/wc/söök vms

                                Comment

                                Working...