Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise
Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?
Keegi oskab öelda mis viga võib olla kui läpakas ei võta monitori enam lampi järgi, eile võttis veel aga täna enam ei võta.
Monitori tuli vilgub lihtsalt ja ei aita ka see kui detect panen?
Comment