Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK
või siis ostaks läti ära ning ehitaks sellest Koka Vabariigi, pm riigilipp on ka juba pühitsetud ;D
[img width=496 height=318]http://img3.imageshack.us/img3/6335/cccccccccccccccccccccccjr2.jpg[/img]
Algselt postitas farik666
[img width=496 height=318]http://img3.imageshack.us/img3/6335/cccccccccccccccccccccccjr2.jpg[/img]
TC
Comment