Kui sul oleks 50 000 000 EEK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Algselt postitas farik666
    Ostaks mõned kokaistandused boliivias ja colombias.. ning ootaks paar kuud kuni järgmised +50M kontole laekuvad..
    või siis ostaks läti ära ning ehitaks sellest Koka Vabariigi, pm riigilipp on ka juba pühitsetud ;D

    [img width=496 height=318]http://img3.imageshack.us/img3/6335/cccccccccccccccccccccccjr2.jpg[/img]

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #62
      Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

      ainuke jama, et läti kliimas nood põõsad ei kasva..

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #63
        Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

        Algselt postitas farik666
        ainuke jama, et läti kliimas nood põõsad ei kasva..
        Irw. ;D
        Sellega tuli meelde see ajalooseik, kus Venemaa president(ei mäleta kes tollel ajal võimul oli) käis Ameerikas ning nägi neid meeletuid maisipõlde. Vana läks kodumaale tagasi ning oli nii vaimustuses, et tahtis hakata ka maisi kasvatama. Siis kui tohutud hektarid olid juba maisi alla pandud, saadi aga aru, et maisi kasvamiseks on soojemat kliimat vaja ning Siberi olustik selleks kohekindlasti ei sobi.

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #64
          Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

          president, president...polnud siis mingit presidenti, oli NLKP KK I sekretär seltsimees Nikita Sergejevitš Hruštšov. Ja maisi kasvatati kogu NSV Liidus, kaasa arvatud Eesti NSV-s. Selline täpsustus siis :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #65
            Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

            Algselt postitas BuildUp
            Irw. ;D
            Sellega tuli meelde see ajalooseik, kus Venemaa president(ei mäleta kes tollel ajal võimul oli) käis Ameerikas ning nägi neid meeletuid maisipõlde. Vana läks kodumaale tagasi ning oli nii vaimustuses, et tahtis hakata ka maisi kasvatama. Siis kui tohutud hektarid olid juba maisi alla pandud, saadi aga aru, et maisi kasvamiseks on soojemat kliimat vaja ning Siberi olustik selleks kohekindlasti ei sobi.
            irw ;D vot see on pad peat riverise 0,5se oudiga ;D

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #66
              Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

              Algselt postitas farik666
              ainuke jama, et läti kliimas nood põõsad ei kasva..

              mina ostaks endale taisse villa, võtaks naise kaasa või siis ostaks endale uue naise sealt ja elaks õnnelikult , paneks möllu, sõbrad ka sinna jne : ) ja elu ongi paraddiiiis

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #67
                Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                tegelt ma mõtlesin ümber, ma konverteeriks selle summa dollariteks ja esitaks durrile väljakutse ja seaks endale eesmrgiks lõpuni jõuda selle summaga ehk mitte bustolandi sattuda kui vajalik 50 või 60k kätt koos

                Comment

                Working...