Kui sul oleks 50 000 000 EEK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #16
    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

    Kõike küll kuhugi ei investeeriks, 50 milliga elab juba niigi normaalselt. Aga midagi paneks ikka juurde tiksuma kinnisvaraga seoses vb .

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #17
      Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

      Algselt postitas grigory
      Ostaks ära ja samas seega ka investeeriks raha firmasse, mis tegeleb ROHELISE energiaga. Tuleviku äri, raudselt.
      Not in your lifetime..

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

        Roheline energia on surnult sündinud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

          Telliks litsid :D

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #20
            Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

            [img width=185 height=240]http://farm2.static.flickr.com/1050/567456292_257a85505e_m.jpg[/img]

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

              Kes see on?

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #22
                Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                Investeerida? Praegu? Turud lähevad alla ju, põhi pole käes. Investeering ei too tagasi. Ma oleks ikka üsna pessimistlik ja tagasihoidlik praegu investeerides.
                Aktsiad kukuvad veel mõnda aega. Kinnisvara kukub. Google aktsia hind kukub (vähemalt ei usu, et tõuseb). Võibolla, kui viitsiks (50M puhul) võiks google lühikeseks müüa mõneks ajaks:)

                Paneks raha võlakirjaturule või siis hoiaks pankades hoiusel, aga kõike raha ei pane ühte panka, sest garanteeritakse ainult 700 000 EEKi per pank per hoiustaja (ja seda ka teoreetiliselt).

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #23
                  Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                  Mõtlesin, et investeeriks kuhugi ja siis taipasin, et polegi vaja vist. Kas 50 000 000 kulutamisega piisavalt kaua aega ei lähe, et siis, kui kulutatud saab, edasi mõelda ei võiks.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #24
                    Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                    ma ostaks interneti ära

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #25
                      Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      ma ostaks interneti ära
                      liiga hea.

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #26
                        Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                        Ma mängiks kõik Starsis maha ja saadud fpp-de eest telliksin ahve

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #27
                          Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                          Algselt postitas Tuul
                          Ma mängiks kõik Starsis maha ja saadud fpp-de eest telliksin ahve
                          Ma saan aru küll, et omanikud võivad nati rohkem alati, kuid need ranka topeltkontod võiks kinni panna ikkagi.

                          Comment

                          • leits

                            #28
                            Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                            t2is oli 100 daala nädal vist lits kui õigesti m2letan, saab lastelastele ka ette tellida

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #29
                              Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                              selle kohta ütles mingi tädi, mingis loengus telekas nii, et sõber kurtis, et tra aktsiad ei tooda midagi, et pigem kaotan raha ja muude probleemide kõrval ei olevat sõber rahul veel kohaliku vee ettevõttega. Et kvaliteet sitt ja tihedad katkestused. Tädi oli andnud nõu, et müü kohe kõik väikse kahjuga maha ja ehita aeda endale puurkaev. Et tulevane kokkuhoid veearvete pealt ongi sinu aktsiate väike tootlus, aga vähemalt plussis + kaks kärbest ühe hoobiga

                              Comment

                              • TaaviK
                                FPP Pro
                                • Nov 2008
                                • 248

                                #30
                                Re: Kui sul oleks 50 000 000 EEK

                                Ostaks s*tta kanti kulda kokku, et see kõik kuhugi ära peita ja siis aega-ajalt vaatamas ja imetlemas käia. Vot täpselt selline materialist olengi.

                                Comment

                                Working...