*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #991
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    [YOUTUBE]SRXSmdTpLDY[/YOUTUBE]

    lol, solid kontrast laua taga.



    JOKK - Jaak Lippmaa ning Juhan Partsi
    tuttavad on edukad.


    Interneti SA tegevjuht Kauts on otsustanud ametis lahkuda. Käesolev Lugu ilmus esmakordselt 25.aprillil ERROR! ERROR! Eesti Interneti Sihtasutus käärib ja käriseb. Töötajad lahkuvad, bossid tülitsevad, kulutused tekitavad küsimusi ning konkurentsiamet uurib, kas sihtasutus kuritarvitab monopoolset seisundit.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #992
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Huvitav jah, et levelite mõistmisega tekib eelkõige probleeme neil, kes mängu ei biidi või lihtsalt lasevad 5ndat aastat jutti nl4 vms.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #993
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        to leits: ma ei ole küll kindel kas see koht veel eksisteerib, aga ravila tänava lõpus(seal kus tööstusrajoon igast coca-colade kontorid ja asjad) on üks autoteenindus/pesula, kus tehakse korralikult ja hea hinnaga, ning saab ka asjad eelnevalt läbi arutada, eelmine 2010 talv tegin oma autole kah enne müümist seal pigi ja sisepesu ja hinnakvaliteet oli ikka väga hea

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #994
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas rainer Vaata postitust
          ja nii lihtsalt käibki see asi, et mingid suvalised libud kellegi paljaks varastavad ?


          :S
          Kui sul just sadu eure lambist at all times rahakotis pole siis samas saad ju maailmaklassi blowjobi suht odavalt. Dokid alles jäetakse ja raha ära võetakse siis suht ok vast.

          Comment

          • Cheating
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 447

            #995
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Kas keegi oskab soovitada hotelli Tallinnas, kus on võimalik saada hea diil kui bronnid umbes 2-3 kuuks?
            Btw, Dzingli ja Stroomi Hotellist olen teadlik.
            Last edited by Cheating; 28.04.12, 09:51.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #996
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas Cheating Vaata postitust
              Kas keegi oskab soovitada hotelli Tallinnas, kus on võimalik saada hea diil kui bronnid umbes 2-3 kuuks?
              Btw, Dzingli ja Stroomi Hotellist olen teadlik.
              For short or long-term rental in just 15 minute walk from Tallinn Old town.


              äkki leiad sealt midagi

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #997
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                pigem türklased ..
                seoses sellega tulid need ahvid meelde, kes tlna kesklinnas kerjavad. 3 elujõulist venda mängivad, et karkudel. krdi mägikarabahhid rsk.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #998
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Tartu maakohus ei vabastanud lõppeval nädalal ennetähtaegselt vanglast noormeest, kes kannab kahe kodutu inimese mõrvas osalemise eest pikka vangistust.

                  Kui vangla toetas 24aastase Lauri Küttimi vabastamist, hinnates uue vägivaldse kuriteo sooritamise riskiks 26 protsenti, ning ka kriminaalhooldaja tõi välja, et vabanedes oleks Küttimil kindel elukoht õe juures ja teda ootaks ka kindel töökoht, siis prokurör oli noormehe vabastamisele vastu.

                  ....

                  Samuti on tal kalduvus alkoholijoobes vägivallategude toimepanemisele," märkis kohus.


                  Tartu maakohus ei vabastanud lõppeval nädalal ennetähtaegselt vanglast noormeest, kes kannab kahe kodutu inimese mõrvas osalemise eest pikka vangistust.



                  Vanglaamet mõistab longrunni, prokuratuur mitte.
                  26% pole pika sperspektiivis midagi. Ja kui on kalduvus alkoholi mõju all kuritegudele, siis võid välja arvutada, et reaalselt teeks mees midagi halba ainult korra kuus, kui võib eeldada, et tubli tööinimesena toimuks suurem joomine ainult nädalavahetuseti.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #999
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Huvitav, kuidas sellist tõenäosust arvutatakse?

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1000
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Huvitav, kuidas sellist tõenäosust arvutatakse?
                      Seda ei tea isegi mina kohtutöötajana täpselt. Kuid mingi müstiline välismaa programm on. :) Ei ole seda mitte kunagi olulise faktorina võtnud.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1001
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Juhtub ka parimates peredes. Hiljuti jõudsin ühe artikli juurest teise juurde jne.

                        http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64320505 oli esimene, mis viis aga uurima perekond Fingiga seotud artikleid ja nende kaudu jõudsin ma siis miljonärist kunstikoguja teemani: http://www.google.ee/search?q=rene+k...ient=firefox-a

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1002
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Huvitav, kuidas sellist tõenäosust arvutatakse?
                          kuus keskmiselt neli nv-d ja tööinimene joob korra nädalas ning 26 prossa sealt ju üks kord neljast... ei ole nii w

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1003
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            kuus keskmiselt neli nv-d ja tööinimene joob korra nädalas ning 26 prossa sealt ju üks kord neljast... ei ole nii w
                            Ma ei suudaks üldse normaalselt tööd teha, kui ma korra nädalas alkot tarbiks.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1004
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                              Seda ei tea isegi mina kohtutöötajana täpselt. Kuid mingi müstiline välismaa programm on. :) Ei ole seda mitte kunagi olulise faktorina võtnud.
                              http://www.ohtuleht.ee/239217

                              Sina kohtutöötajana oskad mulle ehk seletada antud otsuse faktoreid? Kohtukulud summas 20k +/- mõni tuhat (kusagil olid kirjas) jäid muidugi riigi kanda. Tegu oli/on siis kriminaalkorras kohtulikult ja väärtegude eest korduvalt karistatud isikuga.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1005
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                No kohus nii rigged, et oleks ebaviisakas sellel teemal jätkata.

                                Comment

                                Working...