*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Trapface
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 197

    #901
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Need, kes kardavad, hiilivad tagauksest

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #902
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Arutasime Ghost0iga just msn-is ühe OOT teema üle (annaks lingi, aga foorum maas seal atm) kus arutletakse teema üle, et kumba sa enne päästaksid kas enda lemmiklooma või täiesti võõra inimese elu.
      Oletame ntx, et põlevast majast saad välja tuua kas enda koera või võõra inimese.
      Arutelu läks juba päris pikaks, siis küsisin, et "huvitav mis pokkerisheriff teeks"
      Vastu oli liiga easy:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by qbj0hn; 26.04.12, 19:59.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #903
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        See, kes looma enne päästaks, peab küll nupust natuke imelik olema.
        Aga arvestades, kui paljud siin Jõulude ajal näiteks lastekodu asemel loomade varjupaigale annetavad, siis nupust sooje inimesi on siingi foorumis päris palju.

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #904
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Rofl@ vastus
          Ise päästaks enda koera võõra inimese asemel 100%
          18 aastat olen vana ja koer on minuga 14 aastat olnud.
          Koer on alati truu, olen ise ka.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #905
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Huvitav teemapüstitus. Vastik valik muidugi. Neil, kes koera valivad, on siiski midagi üdini inimlikku kasvatuses/maailmapildis nihkesse läinud. Homo homini Deus est.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #906
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Kes sellise teema üldse püstitas ja kuidas sellisel teemal saab olla pikem kui ühe lauseline arutelu?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #907
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Ma mõtlen, et need kes ntx koera valiksid.
                Kui Reporterist näete uudist, et keegi päästis põlevast majast inimese asemel enda koera siis kõik korras?

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kes sellise teema üldse püstitas ja kuidas sellisel teemal saab olla pikem kui ühe lauseline arutelu?
                2+2 see, aga foorum maas atm.
                Seal pollis on mingi 60/40 looma kasuks hääled ja hääli on üle saja tublisti.
                Last edited by qbj0hn; 26.04.12, 20:15.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #908
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  "Suvaline inimene" on väga mitmeti mõistetav imo.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #909
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kes sellise teema üldse püstitas ja kuidas sellisel teemal saab olla pikem kui ühe lauseline arutelu?
                    Õigus jah, sa ka loomasõber ju!

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #910
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      mingit väikest last oleks päris raske maha jätta, samas kui on olnud aastaid truu peni mõnele jahimehele, kes aitab leiva lauale tuua siis pole ka tulesurma minekut ära teeninud peremehelt..

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #911
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Ipokeris ainuke võimalus eestlastel mängida on läbi OO ?

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #912
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          lol@ dog vs inimene

                          Ma päästaks enne ka oma suurima vaenlase kui eluaeg olnud koera !

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #913
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            see koera vs inimese päästmine tuletas meelde kuskil just hiljuti läbikäinud moraalsete otsuste sarnasuse-erinevuse probleemi

                            a) viis inimest seisavad raudteel ja ei näe lähenevat rongi, haruteel seisab 1 inimene ja ei näe samuti lähenevat rongi, sul on käeulatuses nupp millega saad juhtida rongi haruteele, 1 inimene saab surma aga päästad ülejäänud 5. kas vajutaksid nuppu?
                            b) viis inimest seisavad raudteel ja ei näe lähenevat rongi, perroonil sinu kõrval seisab inimene, kui lükkad selle inimese rongi ette, siis saab ta surma aga päästad ülejäänud 5. kas lükkaksid inimese rongi ette?

                            Last edited by pokkerisheriff; 26.04.12, 20:41. Põhjus: moraalne dilemma -> moraalsete otsuste sarnasus-erinevus

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #914
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Ipokeris ainuke võimalus eestlastel mängida on läbi OO ?
                              Jah. VPN'iga saab mujal ka aga risky business peaks see olema. Ei soovita.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #915
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                see koera vs inimese päästmine tuletas meelde kuskil just hiljuti läbikäinud moraalse dilemma

                                a) viis inimest seisavad raudteel ja ei näe lähenevat rongi, haruteel seisab 1 inimene ja ei näe samuti lähenevat rongi, sul on käeulatuses nupp millega saad juhtida rongi haruteele, 1 inimene saab surma aga päästad ülejäänud 5. kas vajutaksid nuppu?
                                b) viis inimest seisavad raudteel ja ei näe lähenevat rongi, perroonil sinu kõrval seisab inimene, kui lükkad selle inimese rongi ette, siis saab ta surma aga päästad ülejäänud 5. kas lükkaksid inimese rongi ette?

                                http://www.princeton.edu/pr/pwb/01/1022/
                                ma lükkaks kolm, et päästa viis. Samas neljaga oleks juba kahtlane. Ning samas kas ma olen mingi jumal ning kas ma üldse tohiks sekkuda sellistesse asjadesse? Kes olen ma, et otsustada? nupu vajutamisel ja lükkamisel pole mitte mingisugust vahet imo.

                                samas mis õigus on mul isegi ühe inimese saatus otsustada, kui teisel pool oleks kaks, kümme või kümme tuhat inimest. Millise numbri pealt jookseb piir ja miks?
                                Last edited by con; 26.04.12, 20:36.

                                Comment

                                Working...